"Strava u Šabačkom kraju"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Ljudi moji - ono što sam video na ulasku u Šabac iz pravca Valjeva je KATASTROFA. Video sam kuću koja ima TERASU, ali nema izlazak na nju(vrata i prozor), pa sam video kuću sa stotinu nekih ružnih stubova visoku 3-4 sprata totalno neizmalterisanu sa prodavnicom u prizemlju, pa neki objekat sav u kamenu veeelikk a GAAADDDAANNN. Sačuvaj me Bože. Posle sam ušao u grad i sam grad nije loš - široke ulice, drvoredi... nije loše. Ali ono tamo u Šapcu na početku puta za Valjevo je uvreda za svako normalno ljudsko oko. Pošto je SRBIJI potreban BREND - ja predlažem da naš brend budu nedovršene kuće i novokomponovana seoska arhitektura. Verujem da bi svaki stranac bio oduševljen kakva sve arhitektonska rešenja nudi naš seljak. Inače - nikad u životu ružnije, nakaradnije, neskladnije, prljavije i kuće nisam video nego u šabačko, valjevskom kraju (mada ni drugi nisu ništa bolji) . Pošto je Srbija sad na putu da traži svoj BREND - ja predlažem da srpska vlast iskoristi KOMPARATIVNU prednost koju nude naše PRERUŽNE SKRNAVE KUĆE. I napravi od toga ATRAKCIJU.


Specijalno za Plavusu ;)))))))))) :confused: :confused: :confused: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
 
Da, da..............brend bi , zaista , pored kajmaka, sljiva i rakije, mogla da budu i horror dostignuca u arhitekturi , samoukih graditelja, tzv, naivaca.........

Tacno je , da kada krenete kolima od Zapada na Istok, mozete, tacno po mirisu i kolicini djubreta pored puta , a da ste prespavali granicu, da provalite da ste u Srbiji , zemlji cuda, buggie wonderland......

Moglo bi od tog rugla, da se napravi turisticka atrakcija, tipa, dodjite da vidite, sta sve domacin moze da podigne, samo da bi napakostio komsiji..............Srbija medju sljivama........i najlon kesama..
 
Konkurs moze da se prosiri , i na ono............najhranjivija terasa... :D :D

Dok glupi zapadnjaci, trose dragocene kvadrate, terasa i balkona, na cvece , i slicne gluposti......SrBski domacin, je radikalno promenio namenu istih..................

Malo domisljatosti, malo nekulture, malo bezobrazluka..........iiiiiiiiii????????? :confused:

CUDO U SRBIJI.......FABRIKA NA TERASI....

srbijabre1beogradsw3.jpg
 
Samanta, Samanta:)

Videla sam ja tu temu, porstavio ona nadobudni BRENDoman, nema pametnija posla. Tu temu je postavio po svim forumima, a ne znam sto se toliko zapanjio. To je kuca nekih roma, a znamo kakav oni imaju osecaj za "stil" (nemam nameru da vredjam, smao primecujem) a verovatno je kad je isao iz Valjeva prosao kroz Draginje:)
Koliko vidim, on predlaze da sve slicno tome (i mnogo toga jos) jednostavno RUSI, a on ce valjda da zida nove o svom trosku.......
Bespolen pop i telad krstava:)
 
Plava Bilja:
Samanta, Samanta:)

Videla sam ja tu temu, porstavio ona nadobudni BRENDoman, nema pametnija posla. Tu temu je postavio po svim forumima, a ne znam sto se toliko zapanjio. To je kuca nekih roma, a znamo kakav oni imaju osecaj za "stil" (nemam nameru da vredjam, smao primecujem) a verovatno je kad je isao iz Valjeva prosao kroz Draginje:)
Koliko vidim, on predlaze da sve slicno tome (i mnogo toga jos) jednostavno RUSI, a on ce valjda da zida nove o svom trosku.......
Bespolen pop i telad krstava:)

"Aha, ima drvenu mesto gvozdene ograde na terasi! RUŠI KUĆU"

(Demokratski predsednik opštine)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top