Johnny Depp vs. Orlando Bloom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Johnny je mnogo interesantan lik...nekako je drugaciji od drugih,zraci harizmom,i ima totalno neke otkacene uloge,sto je najbolje od svega,on se uzivi u taj lik kao da je stvaran...ima velik broj uloga gde glumi neke cudake i lude likove npr. Edwarda makazorukog,Vilija Vonku i sl.,ali Orlando...on mi bas ide na zivce...takva mu je faca...sva nekako pekmezasta,ne dopada mi se uopste...npr. film "Nebesko kraljevstvo" je u sustini dobar film,ali je meni sranje zato sto on glumi umesto da su stavili nekog sa mnogo ozbiljnijom facom za taj film....pa i Leonardo Di Caprio bi bio bolji odabir...nemam nista protiv decka,naprotiv,mislim da je odlican glumac,nego kazem zbog baby-face-a.
Ovaj Orlando mi je bas iritantan!
 
Onaj Doni Dzep je bio nevidjen frajer u filmu Cry Baby.Secam se da sam ubijo da nabavim rokericu i nabacim onu frizuru.Rokericu sam i nabavio nekako,a frizura=batine u gradu.
A Orlando Blum...Da sam tinejdzerka verovatno bih sad vrisnuo i pao u nesvest.
A odgovor...Zasto se porede ova dva glumca uopste?
 
ma svako poredjenje glumaca je glupo osim pacino vs de niro


Ja bas mislim da sve prosecne ili dobre glumce mozemo porediti, ali one vrhunske ne medjusobno.
Mislim, mozemo mi da radimo sta god hocemo u principu :) Nego bi bilo nepravedno.
Na primer poredis De Nira i Pacina, ko' sto Ilija rece. Za bilo koga da se odlucis jedan genijalac ostaje nepravedno izostavljen. Za mene su obojica genijalci....
.
 
Paz kad se ja nisam ranije ukljucila...
Naravno, moj glas ide Deppu, ne samoz ato sto je Orli kako ga zovu devojcice, odvratan, vec zato sto je... Johnny u pitanju bre! ;)

A sad, intimna ispovest:
Imala sam nekih 12 godina, mozda malo vise kada sam videla prenos iz Sava centra ili gde je vec bilo, i tamo se stajao Johnny, kosa mu je padala preko lica i izgledao je bas simpa onako sav... grunge? dok su mu ljudi tapsali. Da ne pominjemo epizodu sa Partibrejkersima. Daaaa, ovaj, od tada ja volim Johnnya.

~Kraj~
 
Ma ja ih volim obojicu, ali ipak djonija malo vise!!! ipak je johnny johnny!!! ljudi, ja sam zaplakala kad sam na you tube-u videla onaj snimak iz 92 kada je ON bio u BG-u!!! a orlando je isto dobar glumac...i simpa je... a dzoniju tako dobro stoji sminka...izgleda bolje nego bilo ko...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top