Johnny Depp vs. Orlando Bloom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma Orlando Bloom je imao svojih 5 minuta... U Gospodaru prstenova... U piratima je on samo sporedna licnost! I da se poredi sa Deppom! Smesno...
Covek moze da glumi sta hoce...
Primer:
Pirati sa kariba (komedija)
Hell Gate (triler)
the Blow (istinita prica)
velika prevara (drama)
i jos jedan horor ali mu ne znam tacno ime (nesto u vezi djavola)...
I sve je to MAESTRALNO ODGLUMIO! Znaci covek je KRALJ!
 
E, njih dvojica stvarno, ali baaas stvarno, nema sanse da mogu da se porede!!! ( ala sam ovo srocila) Johnny je ubedljivo najjaci lik!!! Najlepsi i najbolji glumac! A, Orlando je samo pozer, da je bar lep, nego je sav k'o neka secerlema, "zasladjeniji" je od Breada! A, Johnny je... SILAN, brate!!!
 
Mislim da oni uopshte ne mogu da se porede....Johnny je zakon!!!Svi likovi koje je glumio su ekstra zanimljivi(narochito oni u ženskoj odeći),bez obzira kakav je film.On se totalno transformishe za potrebu uloge,dok je Orlando u svakom filmu gotovo isti(ne mislim na fizichki look)."Orlicu" je izmedju ostalog Depp idol i nikad neće biti kao on.
 
Johnny je daleko bolji glumac...i ima veliki shmeck ako me razumete shta ocu da kazem...I daleko je bolje uloge imao i sjajno se snasao u njima..istakao bi Ed Wood, Sleepy Hollow,pirati naravno...i jos par sjajnih filmova...sto se tice Orlanda prvi put sam ga primetio u Gospodaru prstenova i mislim da mu je to bila jedna od najvecih uloga...sto se njega tice ima jos dosta vremena da se razvije u odlicnog glumca nemam nista protiv njega ali mislim da je Dep daleko bolji...
 
6_johnny_depp_113246a.jpg
 
Mislim da kod Johnny-ja Deppa sve manje je bitan izgled...ljudi pa on ima 44 godine,mator je,nije to više onaj klinac iz Cry Baby,il Gilbert Grape........On je definitivno najbolji glumac tih godina-mislim da znate sve njegove metamorfoze,od čudnog plašljivog lika Edvarda Makazorukog,narko dilera u the Blow, Paranoja u Las Vegasu-mnogi ljudi koji su ikada malo više konzumirali narkotike,kažu da ih depp odlično shvata a i glumi tu, Willy Wonka gde ima glas kao Majkl Džekson,a samo film pre koji je snimao su Pirati,a da ne pričam o Jack Sparrow-u,pijanoj drtini dubokog glasa...............i ono što cenim-nije ga ponela slava,otišao je i ispljuvao Ameriku, odbio glavnu ulogu u TITANIKU ,MATRIX-u,i INTERVJU SA VAMPIROM....Uloga koju je kasnije dobio Bred Pit bila je namenjena Deppu....
Orlando Bloom-ima kapaciteta,al još je rano predviđati jer je mlad........samo se prisetite Johnny-ja u tim godinama kao što je Orly sad,oko 30-nije ni on tada pokazao ko je i šta može..........gvodže se kuje na tenane........polako,ni Al Paćino,ni deniro nisu bili savršeni u ranim godinama,ti glumci su kao vino-što stariji to bolji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top