DIVX Ide LUDACKI

_pajabaja_

Zainteresovan član
Poruka
101
Drugu nece da rade DivX-ovi, probao sam sve zivo da podesim , reinstaliram codecse...ali ne mogu da provalim u cemu je fazon...

Naime, kad pokrene divx ide duplo brzom brzinom i onda povremeno secka...Verovatno se neko od vas susreo sa ovim problemom.

Znaci ide ubrzano u bilo kom playeru da ga pusti...


Pozdrav
 
_pajabaja_:
Drugu nece da rade DivX-ovi, probao sam sve zivo da podesim , reinstaliram codecse...ali ne mogu da provalim u cemu je fazon...

Naime, kad pokrene divx ide duplo brzom brzinom i onda povremeno secka...Verovatno se neko od vas susreo sa ovim problemom.

Znaci ide ubrzano u bilo kom playeru da ga pusti...


Pozdrav

Ja sam imao svakakve probleme sa divx-om. Stalno je "seckao" snimak. I ubrzavao i usporavao.
Uradi sledece: skini taj codec koji imas (3.11 nema opciju uninstall, pa prvo moras da pronadjes sve divx fajlove putem opcije find, a onda ih lepo obrisi. Drugi codeci imaju). Instaliraj samo jedan codec. Takodje nemoj da instaliras drugi preko tog postojeceg (meni su se tu desavale greske). Restartuj masinu.
Prilikom pustanja filma, obavezno pogasi sve druge aktivne programe, kao na primer Norton antivirus, ili bilo sta drugo sto radi u pozadini (screensaver i sl.). NAV najcesce pravi problem.
Ja nemam jaku masinu (Pentium II, celeron 300 mhz), divx 5.0.5 Pro i MicroDvd 1.2. Sve ide kao podmazano.
Nemoj da padas u ocaj ako nesto ne bude islo kako treba. Moras da budes malo uporan. Probaj sa razlicitm codecima (ali pre svake instalacije novog skini stari). Pozdrav.
 

Back
Top