BLUR

Iiiih... da Džejn nije otvorila ovu temu bilo bi svašta... :mrgreen:...

Jaih prvi put čuo kaje moj drug drpio cede jednom drugu... pa taj drug taj cede dao mom bratu... a moj brat dabi sakrio cede dao meni... i nem pojma ni kakose zove koja pesma sem songa 2... i taaaakoooo... i taaako... tako... t...
 
I ja ih gotivim, postoje oni već dugo, Song 2 im je jedna od poznatijih stvarčica koja se
vrti i dan danas po radiju i pušta po rock klubovima.. za sve informacije www.blur.co.uk
mislim da oni skoro nisu ništa snimili, odo i ja na sajt pa ču da pogledam..
 
Davno sam slušala njihov album koji se zove 13..jako, jako dobro zvuči...to sam slušala
pre jedno 4-5 godina i dan danas pamtim kako me je oduševio ...e sad kad bih
mogla da ga nabavim i ostale...retko to i na radiju puštaju uglavnom se može čuti "out
of time" i song2
 
Ja volim Blur...i mnogo mi je sladak spot za Cofee&TV...mislim da je Sweet Jane imala onaj tetrapak na avataru... :)
Omiljene su mi Song 2,On your side,To the end,Bang i Charmless man
 
Sweet_Jane:
Pa...voli li ih neko? Skoro sam ih otkrila i cine mi se bass o.k. Omiljena pesma mi je Boys&Girls i Song 2.


*pisite....*
Volim ih i slussam od momenta kada je izdat singl "Boys&Girls" ... Ceo album "Parklife" mi je sjajan i obozzavam pesmu "Trouble In The Message Centre" i onaj drazzesni instrumental "The Debt Collector", pa na albumu "The Great Escape" pored dosta poznatijih singlova obozavam "The Universal". O albumu Blur ne treba ni da pissem, ali dodajem na spisak "On Your Own" i "Beetlebum"
Album "13" me podseca na The Cure i nije loss ni malo, a "Modern Life Is Rubbish" nisam imala prilike da preslussam
 
uvek sam vise volela oasis...
mada je blur skroz fin bend. kako se zove ona pesma koja je na soundtracku iz trainspottinga? sing to me, I can't feel, I'm numb... drogiram se njom vec jaaako duuugo... imam i neku majicu blura koju sam dobila iz londona al ne nosim ja to...
 
Mislis na Sing?

I can't feel
'cos I'm numb
I can't feel
'cos I'm numb
So what's the worth in all of this
What's the worth in all of this

Sing to me

So what's the worth in all of this
If the child in your head
If the child is dead

Sing to me...
 

Back
Top