Dobar grudnjak

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.644
Posto cesto vezbam, potreban mi je i odgovarajuci sportski grudnjak. Naime, do sada mi je drugarica donosila iz Svice, ali je vreme da se menjaju. A posto je ona dobila sincica, samim tim sam ja izgubila glavnog dobavljaca svih tih stvarcica. Pa me zanima gde se u Bg moze kupiti kvalitetan sportski grudnjak? Kakva su iskustva i cene? Zaista sam neupucena, jer sam sve dobijala na tacni :-)
 
...Ne znam da li se u Beogradu mogu pronaci kvalitetni sportski grudnjaci - 'Lisca' u Knez Mihajlovoj ulici mozda nije lose pocetno mesto za pogledati, kao i bolje snabdeveni privatni butici u trznim centrima - no, ukoliko je, uz odgovarajuc model i kvalitet, problem i velicina - topla preporuka je sledeca online lokacija:

http://www.bravissimo.com/bravissimo/ProductList.aspx?cid=Lingerie_Sports+Bras&language=en-GB

...U pitanju je specijalizovan britanski brand za D+ velicinu korpe, sa vise nego pristojnom ponudom u velicinama koje najcesce, ukoliko se uopste mogu pronaci na trzistu, ne nude mogucnost izbora u pogledu modela, boja/dezena i materijala...Postoji mogucnost besplatne dostave kataloga na kucnu adresu (vrse isporuku na adrese u Srbiji), kao i online ili pismena/telefonska/fax porudzbina modela, uz, takodje, dostavu na kucnu adresu...Sportski grudnjaci (dva modela) koja se trenutno nalaze u ponudi su odlicni - topla preporuka...Cene su visoke sto je jedina mana - uz cinjenicu da kataloska kupovina ne omogucava probanje...Srecno!...:)
 
druga mogucnost je da u sportskoj radnji kupis brassiere ili kako vec,to su one kratke majice sa lastisem ispod grudi,vrlo uske tj imaju elastin u sebi,mislim da ih nose atleticarke
ja to nosim kad trcim jer to mi stegne grudi bolje od bilo kog grudnjaka,ispod te majice nosim neki obican brus,ne bas cipkani nego obican)...
 
Lisca je definitivno sjajna. Osim ovih u centru, imaju veliku radnju u Pozeskoj, blizu Meka. Tamo sam pre par nedelja kupila sportski brus i prezadovoljna sam. Kostao je oko 1.800 din i vredi svake pare. Imaju dosta modela, sve velicine i prodavacice su vrlo ljubazne.
 
Ja nosim Triumpf sport bra...medium
uzasno sam osetljiva i zahtevna i ovaj brushalter je odlican i za sport i za sve ostalo... pogotovo ako ti malo porastu grudi i ne znas sta ces sa njima (kao meni sada) i spavala bih u njemu... ne znam kako da se namestim sa ovim 15% vecim grudima... ne smem ni da zamislim kako ce biti kada jos porastu
 
Micotakis:
Pa me zanima gde se u Bg moze kupiti kvalitetan sportski grudnjak? Kakva su iskustva i cene?
Pogledaj u Triumph-ovoj radnji u trznom centru na Obilicevom Vencu...Ta marka je i dalje zakon, a cene variraju... mozda naletis i na neki popust... Moja drugarica je kupila neku sportsku varijantu za 1.400 dinara, ali koliko se secam to je bilo neko snizenje...
 
Hvala vam na preporukama,znaci nije bas tako tesko naci. Meni je mama jos od pvog dana savetovala kolekciju Lisca,jos u godinama kad sam je ja zvala Lisica :-) Klinka :-) Tako da bi se najadije odlucila za tu kolekciju. A i sve sto je do 50e meni odgovara, jer u tom slucaju ne bi zalila. Posebno sam citala da treba cuvati grudi pri fizickim aktivnostima,mogu da se opuste. A umeju i da bole. Ja bi kombinovala i sa tom majicom... Ili je nemoguce obuci i jedno i drugo?
 
Imas one sportske majicice koje su malo duze, ali stezu i imaju gumu tako da mozes da ih nosis preko sportskog brusa. Mada Nike ima varijantu tih sportskih majica ispod kojih je napravljeno posebno ojacanje i to je taj sportski brus samo nasiven na unutrasnjost majice, a preko se nista ne vidi izgleda kao obicna majica
 
Cim stignem opet u Bg, oticicu do tih proadvnica koje ste mi porucili. Ako to zaista proja,nabavicu sebi odmah jedan, da ne trce i cice sa mnom :-)

I da... Nick "?"... mozda bzvz sto pisem ovde...ali,na pocetku sam mislila da ti se desava da zaboravis nesto..pa ono dopises u sldecem postu, medjutim, skontala sam da ti dopises nesto u novom postu, da ne kazem bzvz.. pa se pitam... jel to radis da bi gomilala broj postova...juris 15 000 , ili ja zaista ne shvatam poentu svakog tvog novog posta iza prethodnog u kome stoji po neka rec +??? Mozda sam samo ja ovo primetila...??? Pricinjava mi se?
 
Nema više Lisca prodavnice u Knez-Mihajlovoj. Ima u tržnom centru milenijum nekih prodavnica sa lepim vešom, a nije ni preskup kako sam očekivala 8) nisam sigurna da ima sportskih u milenijumu.
 
Jako su dobri on od Nike oni kao majica a ispod imaju kao brus napravljen i kada to obuces super izgleda mozes vezbati,trcati odlicni su i jako udobni,i adidasovi su isto dobri...
 

Back
Top