Samo dopisivanje

Hvala sto si se odazvala.Evo ja se malo smaram na poslu pa rekoh da ubijem malo vreme dopisujuci se.
Vidim da si sa Novog Beograda,pa iz kog kraja.Mozda smo negde u komsiluku.
 
Auu brate-zeno,jesi napadna!Od starta neki klise.Evo poslacu ti jednu praznu pricu.
.......................................NO NAME............................................................
....................................................................................................................
...................................................................................................................
.......................................................................................................................
...................................................................................................................
....................................................................................................................
...................................................................................................................
...................................................................................................................
.....................................................................................................................
.....................................................................................................................
......................................................................................................................
.....................................................................................................................
.....................................................................................................................
......................................................................................................................
....................................................................................................................
 
msj:
Ima li ovde lepotica koje bi htele da se dopisuju...Only that!
Nezelim da narusavam ovako lepu i zanimljivu temu, ali kako ti mozes 100% biti siguran da je ona lepotica (nemislim ni na jednu devojku posebno, nemojte me pogresno shvatiti devojke, molim vas)?

chat.jpg
 
Silent Bob:
Nezelim da narusavam ovako lepu i zanimljivu temu, ali kako ti mozes 100% biti siguran da je ona lepotica (nemislim ni na jednu devojku posebno, nemojte me pogresno shvatiti devojke, molim vas)?

chat.jpg
Ma nemojte tako,puko mi je bio comp.,skroz,sada sam ponovo ovde....to je razlog....srece mi...a ti Bobe,pa nije ti lepo tako,nemam ni avatar pa da sudis o meni,tek tako.....
dont_touch-1.jpg
 
Silent Bob:
Hehe, pa na karikaturi nema ni i lepih momaka...
Znaci da mozda dolaze oni koje samo rodjena majka moze da voli??? :shock: A licis li ti malo na svoj avatar? ;-) Ja zato necu da stavim,ako stavim neku leeepu ribu,odmah ce pp da pisu kao da to ima veze sa stvarnoscu,hahaha,...a ja grdna i ruzna bwe!
 
dommino:
Znaci da mozda dolaze oni koje samo rodjena majka moze da voli??? :shock: A licis li ti malo na svoj avatar? ;-) Ja zato necu da stavim,ako stavim neku leeepu ribu,odmah ce pp da pisu kao da to ima veze sa stvarnoscu,hahaha,...a ja grdna i ruzna bwe!

Zensko si mori, a ja te sve ispitujem po temama, sta si :shock: , super, znaci jos jedna gusarka :D
 
dommino:
Znaci da mozda dolaze oni koje samo rodjena majka moze da voli??? :shock: A licis li ti malo na svoj avatar? ;-) Ja zato necu da stavim,ako stavim neku leeepu ribu,odmah ce pp da pisu kao da to ima veze sa stvarnoscu,hahaha,...a ja grdna i ruzna bwe!
To je najbolje od svega, sta mislis dali licim na svoj avatar? dali sam ruzniji? deblji? lepsi? misicav? hahahahahaha
 
opijum:
Zensko si mori, a ja te sve ispitujem po temama, sta si :shock: , super, znaci jos jedna gusarka :D
Pozdrav za sve,ja sam sa nekog tamo foruma koji je "puko"i sada smo kao ptice selice,a vidim da je odve dobro raspolozenje,mada josh nisam skuzila ko ste vi zapravo,ali ako me prihvatite,bicu vam dobra drugarica...pozdrav za sve...
 

Back
Top