Samo dopisivanje

Silent Bob:
Nezelim da narusavam ovako lepu i zanimljivu temu, ali kako ti mozes 100% biti siguran da je ona lepotica (nemislim ni na jednu devojku posebno, nemojte me pogresno shvatiti devojke, molim vas)?


Pa prijatelju samo je stvar na koju lepotu mislis(spoljasnju ili unutrasnju),meni je u principu vaznije kakav je drug ili drugarica,pa ovo je samo dopisivanje.
Hvala sto si se pridruzio temi. :lol:
 
Paa doobroo,kaze nasa sajber zvezda.Bolje po malo da se radi,sto kaze jedan lik:`ko puno radi radilo mu se o glavi`.Nego vi kako `te,pa svrati na po jos neku evo ja castim....Pozz...... :smile: :smile: :smile:
 
Ma, sta mi ovde nasto cudno :confused: , mislim, ovo dopisivanje :roll: , neke sifre, hm, hm........postacu Holms 8-)


Ohhhoooohhhooo imamo inspektore za petama ;) ,ma salim se.
Pa nema nista cudno evo svrati i ti na casicu razgovora.Pozz.... :-P
 
msj:
Ma, sta mi ovde nasto cudno :confused: , mislim, ovo dopisivanje :roll: , neke sifre, hm, hm........postacu Holms 8-)


Ohhhoooohhhooo imamo inspektore za petama ;) ,ma salim se.
Pa nema nista cudno evo svrati i ti na casicu razgovora.Pozz.... :-P
Ma kafu kuvam bwe,pa da procaskamo,radi li se nesto danas?Ja odoh na bazene! ;-)
 
twigy:
Meni ostavi tu kriglu...campari sipaj njoj....,ajde ne gledaj me nista..i ne pricaj nigde !!!!!!! ;-) ;-) ;-)

Nema sale 8-) ...si cuo twigy...i daj bre oma flasu camparija i da moz' i malo djusa,mesano je bolje ;)
E, sad mozemo da pricamo :D , dobro izmesano, nema sta :lol: , sta ima, kako te?
Kod mene svasta......sve mi nesto zeleno pred oci :shock: , a tebi twigy?
Izgleda da ce biti lepo vece, bas nako lepo........zvezde.......mesecina......mesecina.....joj,joj.... :lol: e, jedva cekam da se smrkne.....pa ........tamna je noc........a nama sve zeleno na oci :lol: ;)
 
msj:
ALO KONOBAR JESI LI CUO DAME JEDNU KRIGLU I JEDAN CAMPARI A MENI JEDAN PELINKOVAC,I NEMOJ DA NAS UZNEMIRAVAJU SAD MALO TRACERAJ STUPA NA SNAGU.POZZ...... ;)

Rekla sam celu flasu camparija, si ti gluv,bWe? E, tako :D , ajd' sad da divanimo, pa kako te, sta ima?
Sto bila lepa noc ;) a mesec velik, milinaaaaa jedna, zuti seeeee,,,,pa ko da namiguje ;) , a vi sta ste vi radili......a gde je twigy, zbrisala, a?Oli juri ono lepo zeleno :lol: :lol: :lol:
 
opijum:
Rekla sam celu flasu camparija, si ti gluv,bWe? E, tako :D , ajd' sad da divanimo, pa kako te, sta ima?
Sto bila lepa noc ;) a mesec velik, milinaaaaa jedna, zuti seeeee,,,,pa ko da namiguje ;) , a vi sta ste vi radili......a gde je twigy, zbrisala, a?Oli juri ono lepo zeleno :lol: :lol: :lol:

Ne kaze se "si ti gluv,bwe",nego si nepismen.
Pa ja se nisam izjasnio dali flasu ili casu bWe.
Evo ja bio do grada i skuvo se u kolima,bas je pakao :twisted:
"Vino tocim za ovakve noci,
morale su doci"
A twigy pa tu je negde samo je ne vidis :-D
 
msj:
Ne kaze se "si ti gluv,bwe",nego si nepismen.
Pa ja se nisam izjasnio dali flasu ili casu bWe.
Evo ja bio do grada i skuvo se u kolima,bas je pakao :twisted:
"Vino tocim za ovakve noci,
morale su doci"
A twigy pa tu je negde samo je ne vidis :-D

Mori, nista se ti ne izjasnjavas...kazem ja...ovde nesto sumnjivo 8-)
Pa sto ne skoci....u neku vodu...da se razladis, kad ti pakao :lol:
Jelte, molicu lepo, ja? ja? ne vidim?
Sad ces ti da vidis kako ja VIDIM....jos ako uzmem :?: :evil: :lol: :lol:
 
Dobro mori sa se ljutis.Posto sam bio sav mokar nije mi trebala voda za rashladjivanje nego pustih klimu da to sredi.A sta bi sa onim sad ces ti da vidis,ja nista ne vidoh :smile: :wink: ;-)
 
Tu sam,jedva nadjoh po gradu josh koju flasu za Opijum :shock: ,ma to je moja koleginica.. ;-) .a msj mora da nauci ko sta pije :roll: i u kojim kolicinama,pa izvolte!!!! :grin: :grin: :grin:
campari.jpg
campari.jpg
mix/campari.jpg[/IMG]
campari.jpg
campari.jpg
campari.jpg
 

Back
Top