PARTIZAN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ej xena ja sam vidim da ti je napokon sinula neka ideja pa si odlucila da otvoris temu.
Sto se tice navijanja ti znas za koga navijam pa necu da ti pisem zato sto koliko ja ovde vidim ova tema je otvorena samo za grobare ali nema veze nikad nije lose pozdraviti staru drugaricu pa makar i navijala za partizan
 
Ja nisam neki vatreni navijac ali navijam za ZVEZDU, i gledam ove partizanovce iz razreda, vade se posle derbija tako sto puni srece uzvikoju OFK (pobedili nas 1:0 za neupucene). Mislim da je dovoljno da procenite sami.
 
znate sta!! ja mrzim i ZVEZDU i PARTIZAN.. aaa znate zasto.. zbog glupih navijaca.. ja stanujem u blizini njihovih stadiona.. i onda vam je sve jasno.. mislim nisam bas blizu.. ali nisam ni daleko :( :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

a sto sam ja ovo ispricala :lol: :lol: :lol: 8)
 
HooligaN:
Ja nisam neki vatreni navijac ali navijam za ZVEZDU, i gledam ove partizanovce iz razreda, vade se posle derbija tako sto puni srece uzvikoju OFK (pobedili nas 1:0 za neupucene). Mislim da je dovoljno da procenite sami.
ZAR JE BITNO ZA KOGA NAVIJAM.
 
J.E.B.E.S. partizan nikakvi su a Pantiz ima dve leve noge hahahahahaha :twisted: :twisted: ej stvarno ono partuzanovci tako mi vas je zao sto se toliko brukate hahahahaha :twisted: :twisted:
 
Jao nosi te se PARTIZANOVCI i ne znam kakav je to bedak otvorio ovakvu temu mislim da se ne mora ni govoriti da je ZVEZDANajbolja na svetu nema tih para za koje bih navijao za jadni partizan i tako mi vas je zao partizanovci sto se brukate uz ovakav jadan tim i vaseg lepog Pantica sa dve leve noge. HAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: DELIJE
 
ZVEZDAS:
Jao nosi te se PARTIZANOVCI i ne znam kakav je to bedak otvorio ovakvu temu mislim da se ne mora ni govoriti da je ZVEZDANajbolja na svetu nema tih para za koje bih navijao za jadni partizan i tako mi vas je zao partizanovci sto se brukate uz ovakav jadan tim i vaseg lepog Pantica sa dve leve noge. HAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: DELIJE
E, nisam ja neki vatreni navijac za partizan, ali ima nekih koji su na strani zvezde ali vecina je za PARTIZAN. S ta mislite o vosi?
 
Pa normalno da bazdi nes ti njih ala su jadni covece i jos nesto xenia ne bih reko da nisi vatreni navijac partizana kad otvaras ovakve teme i pises da su jadni zvezdasi bez obzira sto vas SVAKI ALI SVAKI put pobede 3:0
(Za upucene znam ja da je zvezda imala i losih tekma ali ona ce ziveti vecno)
 
Pa kada je u pitanju fudbal mi smo uvek tu da branimo ZVEZDU
HE HE rimuje se zar ne...
...ZVEZDA je ime SAMPIONA ima nas POLA MILIONA...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top