samo jedna osoba...

Bitno je da covek veruje u to da tamo negde postoji neka osoba koja je rodjena da samo njega usreci i da ce je sresti kad tad. Kaze Duchic da je san o sreci, vise nego sreca...

A ti ne postojis, nit' si postojala.
Rodjena u mojoj tisini i cami,
na Suncu mog srca ti si samo sjala
jer sve sto ljubimo - stvorili smo sami.

Tako da, batka mijo, istina je samo sto dusa prosneva... ;)
 
Ne. U svakom periodu zivota te cheka po jedna takva osoba.

Милсим да је ово најбољи одговор.

Све остало је романтично лупетање....мислим, дивно звучи, али је потпуно глупо.Зашто? Зато што они који верују у то најчешће пропусте цео живот чекајући ту ''праву'' особу, коју врло често идеализују, док истовремено поред њих пролазе многе праве особе са којима би могле много да добију и много да дају.
 
Mislim da smo svi mi veoma realni i da za svaku osobu u koju se zaljubimo mislimo da je ona ta, prava! Bar u pocetku... Tako da ne znam nikoga ko je propustio svoj zivot cekajuci svoju plavu zvezdu ;)
 
Hellen:
Милсим да је ово најбољи одговор.

Све остало је романтично лупетање....мислим, дивно звучи, али је потпуно глупо.Зашто? Зато што они који верују у то најчешће пропусте цео живот чекајући ту ''праву'' особу, коју врло често идеализују, док истовремено поред њих пролазе многе праве особе са којима би могле много да добију и много да дају.

bas sam mislila nesto slicno dok sam listala ovoj topic

da u svakom nasem peridu zivota ima po jedna osoba [vazna nama samim]
 
Lilu:
Mislim da smo svi mi veoma realni i da za svaku osobu u koju se zaljubimo mislimo da je ona ta, prava! Bar u pocetku... Tako da ne znam nikoga ko je propustio svoj zivot cekajuci svoju plavu zvezdu ;)

Па нисмо сви тако реални. На жалост, ја знам људе поред којих пролази живот док они чекају.:?
А све те особе и јесу праве, за одређени период у животу, наравно,на различите начине. Све нас оне усрећују у одређеном тренутку и то је оно што нам обогаћује живот.:)
 

Slične teme


Back
Top