Хрвати опет жмире на злочине

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JMBG

Zainteresovan član
Poruka
123
U Zagrebu je u ponedeljak navedeno da pripadnici hrvatske vojske nisu učestvovali u zločinima prikazanim na snimku.

Prema saopštenju hrvatskog državnog tužilaštva snimak prikazuje ratno delovanje 505. viteške bužimske brigade Petog korpusa Armije BiH na području dva sela u blizini Dvora na Uni - Gornjeg i Donjeg Žirovca, prenela je Hrvatska radio-televizija.

Цео текстЧ http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2006/08/060807_krajina.shtml
 
U Zagrebu je u ponedeljak navedeno da pripadnici hrvatske vojske nisu učestvovali u zločinima prikazanim na snimku.

Prema saopštenju hrvatskog državnog tužilaštva snimak prikazuje ratno delovanje 505. viteške bužimske brigade Petog korpusa Armije BiH na području dva sela u blizini Dvora na Uni - Gornjeg i Donjeg Žirovca, prenela je Hrvatska radio-televizija.

Цео текстЧ http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2006/08/060807_krajina.shtml

Ништа чудно ....
 
Dozvoljeno je reklamiranje. Daju croati pare- reklama...ma vi ste super.


Nije dozvoljeno ici u cro, letovati, smrdeti i prdeti i ostaviti croatima 1 jedan dinar ili cunu.

U rvatskoj nije dozvoljeno da Srbin udise kiseonik, nije dozvoljeno da zivi, nije dozvoljeno da uziva, nije dozvoljeno da letuje. To su njihove parole, gledao sam anketu kad pitaju da li zelite videti Srbe na letovanju u rvatskoj a oni kao iz topa pominju zlocine, uzas.
 
U rvatskoj nije dozvoljeno da Srbin udise kiseonik, nije dozvoljeno da zivi, nije dozvoljeno da uziva, nije dozvoljeno da letuje. To su njihove parole, gledao sam anketu kad pitaju da li zelite videti Srbe na letovanju u rvatskoj a oni kao iz topa pominju zlocine, uzas.

Ma Srbi braco, treba da se naucimo da budemo qjurve.
Kad su pare u pitanju OK su croati. Ne treba ih odma vatati za gusu. Plate reklamu, to je bas lepo - europejski.
Nek TROSE ovde pare.
Svu srbadiju koja se vraca sa letovanja otud, na granici mazati katranom, cariniti, oporezovati.

To si gledao skoro, po izricanju presuda ustasadiji u Hagu, pa si video takve reakcije.
Inace nas 'vole' - i ne bi im smetale pare koje budalasti svrbi daju za onaj njihov kamenjar.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma ne seri, svako širenje mržnje zabranjeno ???

nikad ni ne kažete Hrvat nego ustaša, i ti mi se javljaš da pričaš o nekoj toleranciji. Ajde bježi.

Ja nikog od vas ovde nisam nazvao ustasama jer je pravilnikom zabranjeno (koliko znam) , ali nije tesko pogoditi sta mislim ... prema tome ... sta bi rekli kod vas "zna se - HDZ!"
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top