UPOZNAVANJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzindzer

Zainteresovan član
Poruka
128
Pa dobro kaze daca75 , nova sam i upoznacemo se...
Ne bi bilo loshe da se malo svi predstavite , u par rechenica....da vas ja bolje upoznam a i drugima bi verovatno koristilo.
Vi se , uglavnom, dobro znate...ne bi bila losha anegdota vezana za nekog od vas.
Pozitivan trach dozvoljen.
 
Ja sam @whitenicky i jedan sam od najozbiljnijih na ovom forumu , imam priblizno 12 godina , vozim rolere , radim preko leta u gradskom zelenilu odeljenje vodovod i kanalizacija , na forumu imam 3 brate Marinka( @Psihologue) , Dalibora ( @PLESsitnihDEMONA) , Milorada ( @PoPMare) .....a da ja sam Stanislav :)))))))))

e sad posto smo se upoznali , reci koje ti je boje donje rublje meni to znaci pre upoznavanja :))))))))
 
dzindzer:
Imam 11 i po ali mama kaze da je to uredu :)

ako mama kaze onda necemo da kvarimo danasnji lep i suncan dan :lol: :lol: :lol:

znaci @daca75 ti je rekla da smo svi sexy ovde , nije mnog pogresila samo sto smo svi mladi , nevini :shock: i veliki zajebanti , dobro dosla na forum !!!!


prosla si 1 fazu testa ,ocena odlican 4 ....uvek sam bio glup za matematiku , odlican ili je 3 ili 4 :lol: :lol: :lol: :lol:


zovem se Nikola ,ali lakse ti je da vidis ko je ko ako kliknes na avatara , vecina ima svoju sliku i podatke tako da kad vidis maloletnika bezi :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top