Samrtna Postelja

SavaBonJovi

Primećen član
Poruka
736
Ovo je ideja o grupi koja bi se zvala "Samrtna Postelja"....Nju bi činio sastav sličan bendu Apocallyptica,samo što bi imali dva violončela i dvoje gusli i pet estradnih vrhunskih pevačica
tzv. baba- narikača koje bi narikale za pokojnikom o tome kako je on bio dobar za života kako je divno nas decu vaspitavao,itd.
Ovim podforumom ne vređam bend Apocallyptica,nego samo kažem da bih napravio jedan takav bend sa elektičnim guslama i violončelima i jakim ženskim morbidnim glasovima koje bi žalile za nekim i naricale i tako bi stvarali pesme i tako bi bili najčudniji bend na svetu....
Ideja je skroz originalna i moja je....Kada se može u Grand glumeći nekakve Sexy Robote,onda se može i na sa'ranu sa električnim guslama i violončelima uz tužno narikanje ovih baba narikača...
Ako neko želi da osnuje takav bend moraće meni da da nešto para zbog ideje....i sve dopuštam sem nastupa u Grand Show-u....to bi bilo previše čak i za mene,ovakvog ludaka
 
Čoveče nisam planirao da ova tema bude diskutabilna,jedino sam hteo da se narugam fenserima,njihovoj TV-ji,Grand Show-u ali vidim da ti to nisi ukapirao....Ali dobro ako se javi 2 guslara,2 violončelista i 5 baba narikača,osnivamo bend koji će da bude omiljeni na sa'ranama,a zaista mi je žao
ako ćeš ti tvoju babu 30 puta da sa'ranjuješ dok se ne oformi taj bend....lako je sa'raniti nekoga,teže ga je iskopati i izvaditi iz rake....
 
Ne mogu više,čoveče,da se raspravljam sa ludacima koji ne znaju ništa pametno da kažu(ne mislim na tebe) već udare po Bold i Caps Lock-u i HAHAHAHAHAHAAHA sa avatarima naše privatne ružičaste fency televzije...To je vređanje za mene,jer zaista ne znam šta takvima više da kažem,a sate i sate potroših kidajući se na njihove poruke..... Nego vidi ti tu tvoju babu pošalji malo negde vani ili u neku ludački dobru banju gde ima provoda matoraca,ima da oživi i da cveta poput zumbula ....Znaš kako s ovom temom....meni je što na umu to na drumu: palo mi na pamet oformiti takav bend i ajde da o tome malo nanjanjam na forumu...i eto ja nanjanjo....!!!!
 
idem i ja vidimo se druze,a sto se tice ove teme,bas sam uspeo slucajno da zakacim grand show danas,i ni manje ni vise nego vidim onu odvratnu pacovcinu mileta kitica kako nosi koznu jaknu i drzi elektricnu gitaru u rukama,gubi se ko neki mentol,a sto je najgore peva neki odvratni tehno-narodnjak,da se useres
 

Back
Top