paralelne veze......

emy_331

Zainteresovan član
Poruka
247
Zanima me,da li ste nekad bili u situaciji,da volite neku osobu,znaci vezani ste za nju,ne zelite da je izgubite,imate sa njom vezu koja traje vec neko vreme,imate poverenja u nju,a pored nje postoji jos jedan tip/riba,koji vas neverovatno privalaci,imate neodoljivu zelju da budete sa njim/ili njom,makar i na jednu noc.........da li bi ste odoleli iskusenju zbog ljubavi prema prvoj osobi,ili bi ste se prepustili uzivanju,znaci imali paralelnu vezu,pa dokle izdrzite........?
 
Ова тема ме веома подсећа на ону ''Да ли сте верни?'' ... :) Када сам са девојком која ми се толико свиђа и са којом заиста желим да будем, онда друга не постоји, чак ни не гледам друге, једноставно она је све што ме занима...:mrgreen:
 
emy_331:
Zanima me,da li ste nekad bili u situaciji,da volite neku osobu,znaci vezani ste za nju,ne zelite da je izgubite,imate sa njom vezu koja traje vec neko vreme,imate poverenja u nju,a pored nje postoji jos jedan tip/riba,koji vas neverovatno privalaci,imate neodoljivu zelju da budete sa njim/ili njom,makar i na jednu noc.........da li bi ste odoleli iskusenju zbog ljubavi prema prvoj osobi,ili bi ste se prepustili uzivanju,znaci imali paralelnu vezu,pa dokle izdrzite........?


Kad ovako dođeš u iskušenje moj savet je da rasturiš obe veze..
Zašto?Pokažeš sebi da te takve stvari ne dotiču i da voliš samo jednog zbog tebe..
Nikada ase ne dvoumi i uvek budi uz tog s kojim si..
Nikada neznaš da li ti tvoj dečko pravi neke smicalice ili ne..
 
emy_331:
Zanima me,da li ste nekad bili u situaciji,da volite neku osobu,znaci vezani ste za nju,ne zelite da je izgubite,imate sa njom vezu koja traje vec neko vreme,imate poverenja u nju,a pored nje postoji jos jedan tip/riba,koji vas neverovatno privalaci,imate neodoljivu zelju da budete sa njim/ili njom,makar i na jednu noc.........da li bi ste odoleli iskusenju zbog ljubavi prema prvoj osobi,ili bi ste se prepustili uzivanju,znaci imali paralelnu vezu,pa dokle izdrzite........?


Imam ozbiljnu vezu i ne bih se upushtala u neku paralelnu...lepo mi je i ovako....
A ako se neshto promeni,javicu vam...
 
obicno su izgovori za paralelene veze...jao, pa ne znam za kog da se odlucim, kako da raskinem sa deckom, pa se ispostavi da je ovaj neki smarac, pa onda moram i s njim da raskinem...ovako je bolje, dok ja razmislim sta da radim, mozda odlucim kog treba da sutnem...ma mozda bre tebe neko treba da sutne...
ne znam..mozda zvuci otrcano, ali ja ipak volim iskrenost :-D ......ljudi se sastaju, ali i rastaju, tako da ako ja nekom vise nisam dovoljna, lepo kazem dovidjenja i kraj....a ja ako upoznam nekog novog lika razmislicu da li mi se stvarno toliko svidja i da li treba zrtvovati vezu....
 
emy_331:
Zanima me,da li ste nekad bili u situaciji,da volite neku osobu,znaci vezani ste za nju,ne zelite da je izgubite,imate sa njom vezu koja traje vec neko vreme,imate poverenja u nju,a pored nje postoji jos jedan tip/riba,koji vas neverovatno privalaci,imate neodoljivu zelju da budete sa njim/ili njom,makar i na jednu noc.........da li bi ste odoleli iskusenju zbog ljubavi prema prvoj osobi,ili bi ste se prepustili uzivanju,znaci imali paralelnu vezu,pa dokle izdrzite........?
nisam bila y takvoj sityaciji...ali ne bih mogla da odolim tom isqshenjy... 8-)
 
Pajper:
pun 4um nevernika...uzas :roll: :lol:

nije samo forum vec ceo svet. cast izuzecima koji bi mogli da odole. al to nije stvar dal volis svog decka ili ne vec samo dal si spreman da se zrtvujes za svog njega. cesto mi se desava da budem sa nekim ko mi se stvarno PUNO svidja al ga ipak prevarim!!!!! ni sama ne znam zasto al jednostavno ne mogu da ne iskoristim priliku!!!
 

Back
Top