Meni je uzasno smesno

bohemi:
Uticaj okoline... treba se obezbediti na vreme, kvalitetnih muskaraca je sve manje...i slicne price. Meni je tuznjikavo!

Daj bre covece, kada devojka od 25 to izjavi koja treba da se uda, pa trazi lika od 30 i nesto to OK.

Ali bre danas su i klinke pocele da filozofiraju cuj 17 god i trazi PRAVOG MUSKARCA. Ahahahahhaha. Nekada su sa 17 god trazile momka, decka a dans pravog muskarca.

BUAHHAHAHA
 
AcaBg82:
Daj bre covece, kada devojka od 25 to izjavi koja treba da se uda, pa trazi lika od 30 i nesto to OK.

Ali bre danas su i klinke pocele da filozofiraju cuj 17 god i trazi PRAVOG MUSKARCA. Ahahahahhaha. Nekada su sa 17 god trazile momka, decka a dans pravog muskarca.

BUAHHAHAHA

Jbg sta ces to je danas zbog poremecenog sistema vrednosti.
Jedna devojka,ajde da kazem devojka,devojcurak,kako hoces od 16 godina je izjavila da je njoj dosadno da sedi sa momkom gleda film i ljubaka se: shock:
A sta one podrazumevaju pod time PRAVI MUSKARAC to je vec drruga prica.
 
raindog:
shta ti je smeshno ,shto se ni jednoj ne uklapash u koncept ili shta ?
meni si ti tuzhan
nishta vishe

PRAVI MUSKARAC moze da bude neko od 35+ po mnogima i od 40+ koji je stabilizovao svoj zivot, ima posao, iskusan je u vecini polja, zna da se ponasa.

Govoriti o PRAVOM MUSKARCU od 20 21 22 23 god to je zaista smesno, jos nema ni zivotno iskustvo, vecina je jos balava, koji crni pravi muskarci, vecini je u glavi koliko ce piva da popije.

Osim ako vi devojke od 16-20 i nesto ne mislite na te likove od 40 i navise, mozda se sa njima...
 
blacky333:
A ti mislis,da su devojke od 20 deca?
Ti si lud?

Mislim da su jos mlade da jure pravog muskarca.
A da ne govorimo o tome sta je njihova slika PRAVOG MUSKARCA.
Najcesce je to totalno nerealna slika , koja se kosi sa bilo kakvom realnoscu i zdravom pamecu. I najcesne to nije slika pravog muskarca nego nekog olosa.

Frustracije nerealnim zeljam su cudo, psihijatrijski fenomen.
 
Samantha Jouns:
pa zasto ti je smesno....vidis da su se vec kao jako mlade razocarale u muskarce,...to je danas normalno...koliko je njih samo bez obzira na godine

Razocarale se u muskarce? Hmmm koje muskarce? Kako su se to razocarale u muskarce. Ti likovi tj tipovi koje one nazivaju muskarcima , ne postuju ni rodjenu majku, a kamoli neku tamo devojku tj. njih sta onda ima da diskutujemo.

Evo svaki dan se vozim na adi i niko nikom ne prilazi ili gomila momaka i devojaka, a zasto? Zato sto se momci plase da nece moci da ispune zahteve, da nece imati dovoljno para, dovoljno dobar auto i slicno, danas u Beogradu treba da startujes njih 50 od toga ce 45 da te ponizi, 4 ce da se potrude da budu pristojne a 1 ce da se smuva sa tobom. Nase devojek su postavile totalno nerealne zahteve. Vecina normalnih momaka razmislja u fazonu "sto bi prisao kad ne mogu da ispunim kriterijume". Ili "sto bi prisao kad ce vecina da me isponizava i ismeje zato sto nemam kola i slicno"

Prilaze samo oni koje boli uvo i oni uspevaju, njih bas briga i za ponizavnja, i za ismevanja i za gazenja, oni startuju 100 za vece 99 ih ponizi 100-ta bude OK.
 
Ne nego ce da igraju lastis.
A vidim da taj izraz pravi muskaracv koji nema nikakve veze sa godistem,
opet nabija komplekse.
Nego sta bi sa tvojom temom
Da li bi *ebo klinku 89god?
A tad nije dete,neka jede sladoled ,pa onda kod cike u sobu da joj
pokaze sta je pravi muskarac.

Pa ti ne znas o cemu pricas.
 
blacky333:
Ne nego ce da igraju lastis.
A vidim da taj izraz pravi muskaracv koji nema nikakve veze sa godistem,
opet nabija komplekse.
Nego sta bi sa tvojom temom
Da li bi *ebo klinku 89god?
A tad nije dete,neka jede sladoled ,pa onda kod cike u sobu da joj
pokaze sta je pravi muskarac.

Pa ti ne znas o cemu pricas.

Ja imam 24 a ona 17 (89 god) i to je ok, i daleko od toga da se mogu nazvati cikom ili pravim muskarcem posto ni kao svi moji vrsnjaci nisam ni dovoljno zreo da se time mogu nazvati u punom smislu. Klinka od 16 17 18 za lika od 40 i kusur je vec dete. Nije tema o seksu tema je o nerealnim zahtevima, neka se jebu sa 16 17 18 nije to nikakva frka , ali sa ok momcima i momcima koji im odgovaraju po godinama. A ne sa krimosima, debelim lopovima i slicnima.
 
ma nije nikakva razlika uopste.Pricas da su klinke sa 20,a onda nadjes neku sa 17.
Sto ne nadjes neku sa 23 god.
Zato sto si iskompleksiran.
I zato nas zatrpavas ovim glupim temama.
Sad sve vole,mafijase,buzdovane...bla,bla..
Vidi se da samo posmatras ljude ,a nemas nikakvog dodira sa stvarnim svetom.
 
blacky333:
ma nije nikakva razlika uopste.Pricas da su klinke sa 20,a onda nadjes neku sa 17.
Sto ne nadjes neku sa 23 god.
Zato sto si iskompleksiran.
I zato nas zatrpavas ovim glupim temama.
Sad sve vole,mafijase,buzdovane...bla,bla..
Vidi se da samo posmatras ljude ,a nemas nikakvog dodira sa stvarnim svetom.

Cek sad malo. Iskompleksiran. Zasto onda ostali momci ne prilaze. Evo ada je primer, gomila momaka i devojaka, na biciklima, na rolerima na plazi i ni jedan momak ne prilazi devojkama. Zasto je to tako? Nije stvar samo u meni to je generalna pojava. Ispada da je 99% momaka iskompleksirano. Odakle im kompleksi?

Te od 23 su mnogo zainteresovanije za nekog lika od 30+ nego za nekog studenta.
 
Aco ti pojma nemas sta hoces...zasto vec ne zavrsis sa svim tim i nas ostavis na miru,...ne mogu da verujem da ti NISI u stanju da nadjes devojku ni za hebanje ni za *******, ni za vezu ni zasta,..nego mi kukas tu na forumu.....:?:?:?
Manje neta i vise akcije....................:?:? definitivno idem na godisnji....
 
ma ja mislim dragi Aco,da to pravi muskarac nema veze sa godinama.Jer evo imam ja drugove koji imaju preko 30 godina,pa se ponasaju kao deca.........u nekim situacijama naravno.Pravi muskarac u smislu da zna da voli,da razume devojku,da nije sebican......suprotno od onih koji misle samo na sebe,koji nisu sigurna luka sto bi se reklo.Pa ajde molim te,ti kao ne trazis pravu devojku?Ne treba ti sigurno neka sebicna,razmazena,kojoj je samo do zabave,a na ljubav ni ne misli?Treba ti riba koja ce uvek biti uz tebe,da te podrzi,razume,pruzi ti ljubav........
A kad smo vec kod godina ja iskreno mislim da to nema veze.......iz licnog iskustva.
 
Aco, mozda je istina da neke "klinkice" traze ferari, ali one me ne interesuju jer mislim da su glupe i s njima ne mogu da se provedem dobro, sto mi je najvaznije (pa makar bile i misice) ( bar ono sto ja podrazumevam pod provodom) . Kad ih ne cenis sto ih juris, decko ne mozes da promenis svet.
Drugo, mnogo ocekujes od prilazenja, pokusaj na faxu preko nekog da upoznas neku ribu sta znam.
 
AcaBg82:
Ja imam 24 a ona 17 (89 god) i to je ok.....
Pa ako to pogledaš iz drugog ugla... Kada si ti maturirao ona je otkinula glavu najnovijoj barbiki, penjala se po drveću i jurila veverice, a na stranu što se vozila jeftinije od ostalih... 17 godina je godinu dana manje od 18... I tako dalje.
 

Back
Top