tupperware

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad je moja mutti postala "opsjednuta" tupperware-om ja sam ludila!!! zena je isla od prezentacije do prezentacije i svaki put se vracala sa necim, te tanjirici, te dublje posude te ovo te ono...
a onda...posudje je stvarno sjajno!!! nase se ispostavilo originalno al se stvarno ne sjecam koliko je ista kostalo... imamo ga vec godinama i kao da ga nismo koristili milion puta.
u svakom slucaju, preporucujem.
dok god znas da nije fake!!!
 
jesam pitala sam.
a sve u ime diskusije:p
(mada me realno zanimalo samo ko prodaje:p )
ali eto mnogi potrvrdiše i moje mišljenje.
mada mi je zanimljivo i da čujem komentar tipa ..obična plastika:roll:
taj ko tako komentariše, nij ese udubljivao u proizvode;)
inače slažem se da treba kupovati samo ono što nema kod drugih,
(kutije za zamrzivač npr)
ali da dihtuje bolje od bilo koje druge firme ( a mnogge sam probala)
to potpisujem.
( u činiji nosim supu u tašni, bez bojazni da će da se otvori!!!)
 
Pre par dana sam se vratila iz Nemacke, s odmora gde sam bila kod rodbine, sta da vam kazem, tamo ne samo da su moji rodjaci sludjeni tupperwareom, nego cela Nemacka, nema ko nema tu plastiku.To me podsetilo da i kad sam bila tamo pre 15 godina bilo isto,znaci, oni se jos uvek pale na tuperware.Moja strina od plasticnih posuda ima samo tu marku, i moje 3 sestre, i njene sve drugarice, i komsije itd.
Ja se jos nisam zarazila, ali cu uskoro, jer sam dok sam bila tamo, naravno to sam koristila i zaista mi se svidja, znaci, cim bude neka prezentacija u Novom Sadu ici cu.
 
ajao sta ste me napale :lol: ok pitala je mada je meni posle citanja u glavi ostala macina poruka "gde ima da se nadje" a ne i ona "sta vi mislite"
nego koliko se to odomacilo u fr pokazuje i izraz kad npr se zene okupe na prici ili trac partiji kaze se "sta je bilo zene?je l tupperware sastanak?"
 
divlja:
Probacu ja u toku dana da ti na pp posaljem telefon. :wink:

Ja sam dobila neki crveni komplet cinija i neke skoljkice, mnogo je lepo. :-)

to bi bilo super, unapred hvala!
ja sam zimus kad sam bila u ceskoj dobila jednu ciniju sa priborom i od onda je stalno koristim. videla sam i ostale njihove proizvode, mnogo su dobri a i lepo izgledaju.
 
Moja keva i njene prijateljice su pre nekoliko godina potpuno odlepile za tom carobnom plastikom. Tako da sve listom imaju sve za sezonu 2003/2004. Od onih nezaboravaka sto se kace na pregrade frizidera do zvona za torte i neku kraljicu nad kraljicama za mesenje testa.
I sve je super i frizider izgleda kao na filmu. :)
 
Moja mama je pre tacno 18 godina kupila njihove posude i koristi ih dan danas. Dobila je tom prilikom i dozivotnu garanciju na poklopce, ali nije bilo potrebe da je iskoristi, zaista se nista nije promenilo. Ona ima veliku kutiju za igle i konce, zatim posudu za spagete, za zacine, za hranu u nekoliko velicina itd. Kazem vam, 18 godina i nista se nije promenilo, cak ni boja!
 
Meni su te posudice bas strava, ja doduse nemam nijednu, ima moja mama.
Ima neku malecnu posudicu u koju stavi pola luka ili paprike ako joj trenutno ne treba. Moze da stoji danima da se ne ubudja a frizider uopste ne smrdi na lukcinu. :)
 
jucika:
Pre par dana sam se vratila iz Nemacke, s odmora gde sam bila kod rodbine, sta da vam kazem, tamo ne samo da su moji rodjaci sludjeni tupperwareom, nego cela Nemacka, nema ko nema tu plastiku.To me podsetilo da i kad sam bila tamo pre 15 godina bilo isto,znaci, oni se jos uvek pale na tuperware.Moja strina od plasticnih posuda ima samo tu marku, i moje 3 sestre, i njene sve drugarice, i komsije itd.
Ja se jos nisam zarazila, ali cu uskoro, jer sam dok sam bila tamo, naravno to sam koristila i zaista mi se svidja, znaci, cim bude neka prezentacija u Novom Sadu ici cu.
I? jel' bila neka prezentacija? Ako nisi prisustvovala i ako jos uvek zelis da pogledas prezentaciju, mogu da ti sredim preko veze ;) , vec godinama sam njihov zaljubljenik, korisnik...a bogami i prezentator 8-) .
 
Nesto ste se ucutali na ovu temu.
Ukoliko zelite da saznato jos nesto o Tupperware javite mi se na pp.
Mozete da pocnete da se bavite time i da vam to bude dodatni ili cak osnovni posao!!!!
A mozete i da postanete korisnik posuda, pa organizujete party u svim domu i da pored kupovine dobijete divne poklone.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top