SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) studije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) studije

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) studije

Univerzitet Singidunum organiziju zajedničke postdiplomska studije sa američkim univerzitetom iz Kalifornije (Lincoln University, Oakland).
    Maksimalan broj kandidata je 30 a program traje 12 meseci.
    Dimploma je medjunarodno priznata a bez ikakve nostrifikacije priznaje se u Sjedinjenim Americkim Drzavama.
    Maksimalan broj kandidata je 30.
    Intenzivan program traje 12 meseci.
    Školarina iznosi 7 999 eura
    Studije se ogranizuju iz oblasti Master of Business Administration (MBA)

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) stu

Milance, Milance, zasto se trudis?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) stu

HAHA MEGATRENT JE IMAO ISTI MARKENTISKI POKUSAJ SA UNIVERSITY OF TORONTO A POUZDANO ZNAM DA NEMA SANSE DA TI IKO PRIZNA TAKVU DIPLOMU PREKO GRANICE....
    Poslednji put ažurirao/la savomilosevic : 08.08.2006. u 11:24

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio Silent Bob
    Milance, Milance, zasto se trudis?
    ne razumem pitanje?

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio _Milanche_
    ne razumem pitanje?
    Pa sto se trudis da reklamiras Singidunum?

Nego, kolega, sta ti je ostalo? Meni samo ekonomija.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Pa sto se trudis da reklamiras Singidunum?

Nego, kolega, sta ti je ostalo? Meni samo ekonomija.
    Ma nije bre ne reklamiram nemam ja nikakave veze sa Singidunumom.
    Nego mi je nekako informacija izgledala pozitivno pa sam zato postavio :-)
    Je si li ti na FFMO?

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ma nije bre ne reklamiram nemam ja nikakave veze sa Singidunumom.
    Nego mi je nekako informacija izgledala pozitivno pa sam zato postavio :-)
    Je si li ti na FFMO?
    FPI, ajde Milance, znam te sa foruma Singidunuma...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

FPI, ajde Milance, znam te sa foruma Singidunuma...
    Pomesao si me sa nekim nisam nikad ni isao na taj forum niti sam sa Singidunuma.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Pomesao si me sa nekim nisam nikad ni isao na taj forum niti sam sa Singidunuma.
    Nemoj da se stidis, ali ako ti tako zelis...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Nemoj da se stidis, ali ako ti tako zelis...
    au coveka...ja sam za pravnog fakulteta Union...

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

au coveka...ja sam za pravnog fakulteta Union...
    Aaaaa, komsija...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Aaaaa, komsija...
    komsija do 1. oktobra
    selimo se :-)

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Gde?

Jel Union ima istu vlasnicku strukturu kao Singidunum?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) studije

Nema Union ima 8 fakulteta trenutno ali je svaki fakultet osnivan za sebe posebno i vlasnicka struktura je potpuno razlicita.
    Pravni fakultet "Union" je osnovan kao ustanova tako da nema vlasnike ili akcionare.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: SINGIDUNUM i LINCOLN University,SAD organizuju zajedničke postdiplomske (MBA) studije

u Goce Delceva kod Hotela Jugoslavija

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Nema Union ima 8 fakulteta trenutno ali je svaki fakultet osnivan za sebe posebno i vlasnicka struktura je potpuno razlicita.
    Pravni fakultet "Union" je osnovan kao ustanova tako da nema vlasnike ili akcionare.
    Tehnicki, Union niko ne kontrolise?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Pa ne kontrolise ga u smislu da ima vlasnika ali savet upravlja fakultetom koji cine uglavnom profesori tj clanovi naucno nastavnog veca i poneki student.Nisam tacno siguran kako ide izbor za savet.
    Od momenta kad je osnovan funkcionise sam za sebe.Nije to jedini primer da je neki fakultet osnovan na taj nacin ali nisam siguran koji su jos.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

HAHAHA E MOJ "PRAVNICE" SA PRIVATNOG FAKULTETA,ZNACI TAJ VAS NAZOVI FAKULTET JE U DRUSTVENOJ SVOJINI??
    HOCES DA KAZES DA USTANOVA NEMA VLASNIKA(OSNIVACA)?
    A KAKO SU OSNOVANI OSTALI FAKULTETI,JEL KAO ZEMLJORADNICKE ZADRUGE?
    Poslednji put ažurirao/la savomilosevic : 09.08.2006. u 11:28

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio savomilosevic
    HAHAHA E MOJ "PRAVNICE" SA PRIVATNOG FAKULTETA,ZNACI TAJ VAS NAZOVI FAKULTET JE U DRUSTVENOJ SVOJINI??
    HOCES DA KAZES DA USTANOVA NEMA VLASNIKA(OSNIVACA)?
    A KAKO SU OSNOVANI OSTALI FAKULTETI,JEL KAO ZEMLJORADNICKE ZADRUGE?
    Nisam napisao da nema osnivaca nego da je osnovan kao ustanova i da nema akcionare ili vlasnike udela.Sav profit fakulteta ostaje fakultetu i niko ne uzima dividendu.
    Sve to nema veze sa drustvenom svojinom a takav organizacini oblik pravnog lica je veoma zastupljen i svim zemljama zapadnog kapitalima.
    To sto ti ne razlikujes organizacine oblike prevnih lica i sta je drustvena svojina a sta nije to je zalosno za pravnika sa DRZAVNOG fakulteta.
    Uz to ne znam zasto si toliko zloban i isfrustriran ali to je ipak tvoj problem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

USTANOVA MORA DA IMA OSNIVCA(VLASNIKA)!!!! ...I NEMOJ SAD DA SE VADIS...MOJA ZLOBNA INSINUACIJA SA DRUSTVENOM SVOJINOM JE ISLA U TOM PRAVCU....
    Poslednji put ažurirao/la savomilosevic : 09.08.2006. u 18:21

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

[QUOTE=_Milanche_]Nisam napisao da nema osnivaca nego da je osnovan kao ustanova i da nema akcionare ili vlasnike udela.Sav profit fakulteta ostaje fakultetu i niko ne uzima dividendu./QUOTE]

TO JE JOS JEDNA UZASNA GLUPOST KOJU MOZE DA IZGOVORI SAMO STUDENT PRIVATNOG PRAVNOG FAKULTETA....TO ISTINA MOZE BITI SLUCAJ ALI NIJE TAKO SKORO SAM SIGURAN JER PROFIT UZIMA OSNIVAC.......

PROBLEM JE NASTAO JER TI NISI NAUCIO IZ GRADJANSKOG PRAVA(A POSLE SE NADOGRADIO NA PRIVREDNOM) DA USTANOVE MOGU IMATI I KOMERCIJALNI A NE SAMO NELUKRATIVNI KARAKTER....
    Poslednji put ažurirao/la savomilosevic : 09.08.2006. u 21:12

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

Nije to jedini primer da je neki fakultet osnovan na taj nacin ali nisam siguran koji su jos.
    SAD CU TI ODKLONITI NEDOUMICU...FAKULTETI SE OSNIVAJU ISKLJUCIVO KAO USTANOVE(zakon o visokom obrazovanju)......MOJA DRUGA ZLOBNA INSINUACIJA JE ZATO BILA "DA LI MOGU KAO POLJOPRIVREDNE ZADRUGE"...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Prvo nisam napisao da nema osnivaca aman covece procitaj sta sam napisao......sav profit ostaje ustanovi a ne uzima ga osnivac,akcionar ili neko treci.
    Ti se sad vadis mladicu prepricavajuci isto ono sto sam ja tebi napisao i pisajuci nebuloze kao sto je ova

Citat Original postavio savomilosevic
    PROBLEM JE NASTAO JER TI NISI NAUCIO IZ GRADJANSKOG PRAVA(A POSLE SE NADOGRADIO NA PRIVREDNOM) DA USTANOVE MOGU IMATI I KOMERCIJALNI A NE SAMO LUKRATIVNI KARAKTER....
    “Pravnik” sa drazvnog fakulteta ne zna da su KOMERCIJALNI karakter i LUKRATIVNI karakter jedno te isto.
    Pa ovo bi bilo smesno da nije zalosno.
    Pa jos nekog prozivas oko znajna gradjanksog prava…covece kako te nije sramota?
    Ne znam samo hoces li imati obraza i dalje da pametujes posle ovakve blamaze gde nisi znao osnovne stvari iz Gradjanskog prava?

Mislim da je potpuno besmileno da ti objasnjam da se svi fakulteti osnivaju kao ustanove tek od momenta donosenja novog Zakona o visokom obrazovanju od prosle godine a da je po starom koji je vazio kad je osnovan i “Union” fakultete bilo moguce osnovati i kao drugu vrstu pravnih lica.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

GRESKA JE NARAVNO LAPSUS...KOJI TE VIDIM JAKO UVESELJAVA....

MORAM TE RAZOCARATI TO SE LAKO ISPRAVLJA...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

OSNIVAC UNIONA UZIMA PROFIT(NA KOJI ZAKONOM IMA PRAVO A U SKLADU SA AKTOM O OSNIVANJU) U TO SAM SIGURAN 100% JER TAKO FUNKCIONISU SVI PRIVATNI FAKULETETI U SRBIJI....NIKO NIJE GLUP DA OSNIVA FAKULTET SAMO DA BI TI MOGAO DA DOBIJES DIPLOMU BEZ UCENJA...

ALI ZASTO DA TE UBEDJUJEM KAD SE VIDI DA POKUSAVAS DA PRIKRIJES SVOJU GLUPOST...

Slične teme

1. postdiplomske studije u USA
    Autor Kajgana u forumu Postdiplomske studije
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.12.2009., 01:35
  2. Postdiplomske studije u Kini
    Autor Zveky u forumu Postdiplomske studije
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.09.2006., 22:47
  3. POSTDIPLOMSKE STUDIJE
    Autor NikadNijeKasno u forumu Arhiva
    Odgovora: 2