nauka

Kada te bude bolela glava posle deset do dvanaest sati strebanja i razbijanja mozga za samo jedan ispit (i to u jednom danu a spremas ga mesec do dva )znaces sta je nauka.
 
Zak:
Kada te bude bolela glava posle deset do dvanaest sati strebanja i razbijanja mozga za samo jedan ispit (i to u jednom danu a spremas ga mesec do dva )znaces sta je nauka.


prosao sam takvu vrstu nasilnog ucenja. najvise sam postigao dok sam ucio saglasno nauci.
Ako saznas sta je nauka nece te vise boljeti glava od strebanja.
 
ploco:
Zak:
Kada te bude bolela glava posle deset do dvanaest sati strebanja i razbijanja mozga za samo jedan ispit (i to u jednom danu a spremas ga mesec do dva )znaces sta je nauka.


prosao sam takvu vrstu nasilnog ucenja. najvise sam postigao dok sam ucio saglasno nauci.
Ako saznas sta je nauka nece te vise boljeti glava od strebanja.

to je to ko je voli on je i moze uciti a ko je ne voli, e pa brajko moj taj je mora nauciti.
Sta moze biti nauka, da batalimo psihologiju hajde mo da zaklucimo mozda smislimo bolju definiciju, nisu oni nista bolji od nas.
Mozda jedno od nas postane slavan bas po toj def. ko zna zivot je nepredvidiv :)
Po mom nekom skromnom trenutnom razmisljanju nauka je mozda jednim delom pobudjivanje svesti, isto tako volja za necim novim ali svesnim ljudskom umu ili razumu kako vam se zametne :?
 
Secam se jedne definicije: Nauka je skup sredjenih znanja o prirodi, drustvu i coveku, stvarnosti u celini, njenih pojedinih delova i struktura.
Uh ta filosofija! Neverovatno zar ne? :?
 

Back
Top