LAST MINUTE TASOSS!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, ne znam koliko da vam objasnjavam da ovo nije promocija nego pomoc onima koji bi za male novce da putuju negde.
U jednom od postova o Last minutu sam napisao da nijedna agencija ne zaradjuje kroz Last minute, vec je ta objava znak da nisu popunili kapacitete za taj period pa ga prodaju za manje pare nego sto oni imaju obavezu placanja, po principu "daj sta das".
Znajuci da sam se ja tako cesto odlucivao na put, zelim da pomognem ljudima.
Veruj mi da me je mnogo ljudi kontaktiralo i zahvalilo se na ovoj informaciji.
Ti aranzmani se razgrabe, pa sto da ne putuju nasi forumasi pre ostalih?
 
Nego, meni je nesto sumnjiv taj njihov last minute. Koliko ja znam pojam last minute se odnosi na regularan aranzman koji kupujes u poslednji cas po nizoj ceni, znaci znas tacno u koji apartman i u koje mesto ides. A ovi iz Jolly-ja nude "no name" apartman. Hmmm, sta to znaci. Da se oni unapred pripremaju da ce ostati nesto prazno, ali jos uvek ne znaju sta, pa ajde da navataju ljude na reklamu, a posle ce ih smestiti gde stignu.
E nesto mi je vise muka od kvazi poslovanja ovih nasih kvazi agencija. Hteli bi da se ugledaju na svetske agencije, ali samo polovicno.
Tako da ovo sto nude je po meni KVAZI LAST MINUTE. Budite oprezni i dobro citajte sta uplacujete.
 
Ne, oni ne objavljuju koji smestaj zato sto imaju u zakupu vise vila i ponuda vazi za onu vilu u kojoj u trenutku rezervacije bude bilo mesta.
Ne mozes da birkas, necu ovu nego cu onu za 200 evra...
Oni to rade jer smatraju da je ova cena vise nego popularna, sto po meni i jeste. Zao mi je samo sto moja draga ne moze u tom periodu da ide, posto nikada nisam bio na Tasossu, pa smo rezervisali onu drugu Last minute ponudu za 29.08.
 
Ma jeste povoljno, niko to ne osporava....Samo taj nacin poslovanja i promovisanja last minute nije bas ono sto treba da bude. On unapred uzima pare za slucaj da mu negde nesto ostane, pa ti se moze desiti da te smeste i u neku rupu. Last minute se radi kad si siguran da ti je ostao smestaj A u mestu B i prodajes ga po nizoj ceni da ti ne propadne.
 
Radi se verovatno o tome da je neko odustao i naplatili su mu oko 20% aranžmana. Naravno da su spustili cenu aranžmanu. Tebi dečko hvala što pomažeš ljudima. U inostranstvu neki stalno idu u agenciju dva-tri dana pred put i vide šta je ostalo od najjeftinijih ponuda (odustajanje 4-5 dana pred put) i onda izaberu najgotivniju za smešne pare. Viza im naravno nije problem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top