Kreirajte svoju gitaru

vladimirr

Primećen član
Poruka
700
Ko hotche moze na ovoj adresi http://www.gibsoncustom.com/flash/products/byo/byo.html da kreira sam svoju gitaru.
Aj sad svi na posao i bacajte screen shotove, ja bihovako neshto:
gitra-1.jpg

U pitanju je gibson
 
Makijavelli:
ej homeboy,i`m goin` to kill some g`s,ali samo na igrici,vezbam,see ya,peace
Za šta se ti vežbaš? Kakvo ubijanje? Znam vas, jaki ste samo na rečima, usr'o bi se kad bi video pištolj, pušku. Ma, skidam kapu ako si i video nešto od oružja, a kamoli pucao ili rasklapao i čistio nešto od toga. Ma, usr'o bi se kad bi te neko pozvao na fer....
 
levrone:
Za šta se ti vežbaš? Kakvo ubijanje? Znam vas, jaki ste samo na rečima, usr'o bi se kad bi video pištolj, pušku. Ma, skidam kapu ako si i video nešto od oružja, a kamoli pucao ili rasklapao i čistio nešto od toga. Ma, usr'o bi se kad bi te neko pozvao na fer....
ma sta oces ti koj ****** od mene,kako te nije sramota da me prozivas,ja sam klinac za tebe piccko bre jedna,al ako mislis da si opasan nema problema resicemo i to,treniram boks u partizanu imam salu slobodnu svako vece posle treninga pa dodji,nadji me ja sam gruja slobodno pitaj,pa cu legalno da ti razbijem jebbenu lobanju na dva dela i da posle ne moram vise da te cujem u zivotu,mene si bre nasao pedercino bre jedna smrdljiva da prozivas
 

Back
Top