Da li ste verni....?

prevarila sam decka koga volim sa nekim likom na jedno vece i bilo mi je uzasno krivo,dakle treba varati samo kada ste u nekoj vezi koja vam bas i ne znaci a ne kada ste sa nekim ko vam je drag. u stvari sve je stvar dogovora,da li jedno drugome prastate provod za jedno vece,ja bih licno prastala...zavisi kome kako znaci
 
~Rabbit~:
Hehe...Ne znam, ja da sam mushko nikad ne bih udarila devojku. To je fora ko ja sad da u'vatim i oleshim od batina brata od 7 god (shto i nije retkost ali...)... :-D
Auuuu kako se lozite... Zar ste stvarno umislili da udaram zenskinje tako radi zabave i "da pokazem ko je gazda!" sjeee paljevine :lol:
Jbt cini mi se da sam se pretvorio u Keepera otkad je ovaj otisao! :shock:
 
djoni123:
Ja veran ma nikad nisam bio veran . Naravno da volim da varam jednostavno nisam sreo devojku zbog koje bih mogao da budem veran .

ti si moj covek!! Ni ja nisam srela tipa kome bi mogla da budem verna. Jedna poznata glumica(zaboravila sam koja) je jednom rekla: "Zene su u principu verne samo vecina njih nije srela muskarca kome bi vredelo biti veran"
 
Pa sad... zavisi kako se uzme.... kada mi je do nekog stalo uopste ne vidim razlog zbog cega bi meni palo na pamet da bih mogao da je prevarim, a kamoli da to ucinim... mislim da ljudi koji to rade nemaju dovoljno izgradjen karakter i nisu potpune licnosti.... ok je fora ono kad ti dodje pa se ludiras 100 riba odjednom ali opet ja to onda ne kontam kao prevaru vec kao bneku vrstu izivljavanja....
 

Back
Top