Omiljeni strip

Novi omiljeni

ACH003374726.1378240228.580x580.jpg
 
Modesty Blaise :)

Hladna, odmerena, slabo pričljiva...Omiljeni momenat- penje se Modesti liftom kod nekog mafioze, on je posmatra kroz ogledalo ugrađeno u liftu , očekuje njeno ogledanje i zapanjen je snagom njene volje da se ni jednom ne pogleda u ogledalo. Jedna je Modesti :lol:
 
Alan Ford.
Cela kolekcija prvog izdanja (Italijanskog) mi je bile ugrožena kada sam drugaru pozajmio broj 83 - Giallissimo (izašao 1. maja 1976.)
Mesecima me je zavlačio i na kraju mi priznao da je strip dao nekom drugom liku koji se preselio u Dansku. Kontaktirao sam tog lika u Danskoj i on mi je rekao da je taj strip ostao u podrumu njegove vikendice u Beloj Crkvi u nekim kutijama. Pošto niko nije živ u Srbiji nije imao ključ od te vikendice morao sam da čekam najmanje 9 meseci. Onda sam odlučio da odemo tamo i obijemo podrum, tako sam vratio svoj strip u kolekciju, a jedini koji je snosio odgovornost je taj drugar koji je od mene uzeo strip. Na kraju je jedva izgladio situaciju sa ovim iz Danske. :)
 
Jel zna neko da li ce izaci neka nova epizoda Leo Pulp? ;)

Citam sledece:
Alan Ford,
Talicni Tom (ako neko ima skeniranu ediciju od Politikinog zabavnika molim da mi se javi u inbox),
The Walking Dead je smorio...
Jel se seca neko Iznoguda ;)
Tintin
Asteriks
 

Back
Top