Omiljeni strip

Ma kakvi konani, kraljevi, blejzovi..... Evo liste:
1. Dilan Dog
2. ..... Ne volim da priznam .... glupi....... dosadni....... Alan Ford
3. Asteriks i Obeliks (drazi mi je Obeliks)
4. Talicni Tom
 
Evo skoro sam prvi put dosao do stripa "XIII" i mogu reci da tek sada rzumem zasto je to jedan od najprodavanijih Evropskih stripova svih vremena. Prica je bolja nego u 99% trilera, radnja podseca na politicke trilere Robert Ladlama (Bornov Identitet), a crtez je prosto fantastican. Sve u svemu strip koji se cita u jednom dahu i gde ne mozete ni naslutiti sta Vas ocekuje na sledecoj strani. Dakle preporucujem XIII, kao i Mister Noa, Marti Misteriju, Ken Parkera, Zagora, Rip Kirbija...
 
tiberije:
Evo skoro sam prvi put dosao do stripa "XIII" i mogu reci da tek sada rzumem zasto je to jedan od najprodavanijih Evropskih stripova svih vremena. Prica je bolja nego u 99% trilera, radnja podseca na politicke trilere Robert Ladlama (Bornov Identitet), a crtez je prosto fantastican. Sve u svemu strip koji se cita u jednom dahu i gde ne mozete ni naslutiti sta Vas ocekuje na sledecoj strani. Dakle preporucujem XIII, kao i Mister Noa, Marti Misteriju, Ken Parkera, Zagora, Rip Kirbija...
NE MOGU DA B'LIVE! XIII je vrhunski strip to mi je takodje jedan od omiljenih...covjece ni crtez nije tako dobar koliko je tekst!bruno brasil od istih autora je za klasu losiji...citala sam XIII u Gigantima i sad sam nabavila ''totalno crveno'' u Platou...pa dobro de crtezi kola i zgrada su prvoklasni , a i likovi imaju sarm ali men je sarm u tekstu....igrala sam i video i ugra ali nije ni upola dobra koliko i strip(bez obzira sto je meni igra dobra a nije se proslavila).Covjece!
 
www.stripovi.zasve.net alan ford


Flame-04-june.gif
 

Back
Top