Zašto metalci nose crno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alexxandar

Ističe se
Poruka
2.776
Znači ima jedno godinu ipo dana ako ne i 2 kako sam ja počeo da slušam metal, al ne kapiram zašto je tolika fora sa nošenjem crne odeće. Ja pretežno slušam power a posle njega gothic i heavy al nikad nisam imao neku želju da se nešto zacrnim pa me interesuje... U čemu je tu caka... Mene neko da vidi koliko se opušteno oblachim nikad nema šanse da pretpostavi da slušam metal al ipak interesuje me zašto baš crna boja? Znam da je pomalo glupo pitanje al interesuje me stvarno... Pozadarav svima...
 
Alexxandar:
Znači ima jedno godinu ipo dana ako ne i 2 kako sam ja počeo da slušam metal, al ne kapiram zašto je tolika fora sa nošenjem crne odeće. Ja pretežno slušam power a posle njega gothic i heavy al nikad nisam imao neku želju da se nešto zacrnim pa me interesuje... U čemu je tu caka... Mene neko da vidi koliko se opušteno oblachim nikad nema šanse da pretpostavi da slušam metal al ipak interesuje me zašto baš crna boja? Znam da je pomalo glupo pitanje al interesuje me stvarno... Pozadarav svima...
Reko sam pre reci cu i sada. U pitanju je drvo.
Hey ljudi. I'm back. :D
Happy Happy joy joy
 
ih pa i ja slusham metal pa po meni uglavnom ne bi rekao da to slusham...obuchem se u zavisnosti od raspolozhenje...jedan dan sam u shirokim CRNIM pantalonama...a drugi dan u belom minitju.....a crnu inache volim,ali isto tako volim da se usharenim :p
 
saki8050:
ih pa i ja slusham metal pa po meni uglavnom ne bi rekao da to slusham...obuchem se u zavisnosti od raspolozhenje...jedan dan sam u shirokim CRNIM pantalonama...a drugi dan u belom minitju.....a crnu inache volim,ali isto tako volim da se usharenim :p

Obozavam flexibilne devojke :twisted:
Inace delimo isto mishljenje, samo ja ne nosim minitj 8)
 
Daklem:
+SpookyGirl+ Hvala za pesmicu :) Videcu da je skinem da cujem kako zvuci ;)
Znachii bar ste dali neke konkretnije odgvore posebno AngelOnYourShoulder :) Chitao sam na Wikipediji o gothu ali mi je taj deo zashto crna, ochigledno promakao. Inače i mene skroz nervira to svodjenje ljudi na stereotipe po odeci koju nose... A još je tužnije što kod nas kad spomeneš metal nekom ko ga ne sluša on prvo pomisli na neki satanisticko orjentisanu black ili death metal grupu... :roll: (mada i od tih mi je muka shto koriste sve moguće stvari da bi bili čuli i zapamćeni, previše je foliranja) Al da ne skrećem sa teme... Sad bi da navedem primer... Meni je jedna devojka rekla da ne izgledam kao osoba koja sluša power??? Mislim pa to je ono vrhunac te gluposti... Ko da se ljudi kojima je predodredjeno da slušaju power radjaju sa odredjenim izrazom lica! A ovo što se desilo AngelOnYourShoulder "Nemoj da je gledaš sva je u crnom" Samo pokazuje koliko ima ograničenog sveta... Jel deca možda treba da gledaju likove koji su kao iz "Vil i Grejs" da im to budu uzori. Pošto je očigledno moda biti gay sudeći po tome kako su "normalni" ljudi počeli da se oblače... I'd rather be freak u tom slučaju...

A ovaj ili ova ma ovo zeretrix vbmenu_register("postmenu_2802436", true); Samo pokazuje koliko je prosta i ograničena osoba. :evil: :evil: :evil: Jbt kako ljudi mogu biti tako glupi. Pa svi moji prijatelji koji imaju dužu kosu nema šanse da prodje duže od 2 dana a da se ne okupaju.... da ne spominjem da je pod normalno 1 dnevno... vbmenu_register("postmenu_2800436", true);
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top