Koju leskovacku lokalnu televiziju najvise gledate i zasto?

pritajeno_dobro

Primećen član
Banovan
Poruka
530
Tema je sasvim jasna i nije nikakva anketa vec pokusaj da se vidi sta vole leskovcani da gledaju i koju TV stanicu najradije prate, Koja im se televizija od lokalnih nesvidja i zasto?
Sta bi voleli da gledate na vasem televizoru putem vase lokalne televizije?
Vredjanja, mrznju, i svaki oblik agresivnosti necu tolerisati! Zato pridrzavajte se teme.
Pozdrav mojim Leskovcanima
 
Neznam zasto bi neko morao pratiti StudioMT? Svako ima svoj omiljeni tv kanal, i emisija koja mu se svidja! Znam sta pokusavas izvuci od korisnika Dragana, samo to ti je glupa ideja a i nacin. Sta si time hteo reci Draganu, da treba da gleda StduioMT zato sto ja radim tamo??? Pa to je glupo stvoje strane tako nesto pisati. Ja nikoga ovde neprisiljavam niti teram da gleda ovu televiziju, jer kao prvo ova televizija nije moja i ja nemam nikakvu korist od toga stor adim tamo , radim kao montazer i realizator i nikakvu drugu funkciju nemam u toj radnoj jedinici. Dakle postoji vlasnik televizije tj.Direktor pa sve sto ti SisCo nije jasno pitaj njih! A ne clanove ovog foruma!!! Mene je cisto privatno zanimalo sta ljudi vole da gledaju i koju emisiju, a ne dali vole televiziju Studio MT!! Nesto si pomesao izgleda u vezi moje teme??? Opet zapocinjes kavgu bez potrebe!!
 
SisCo:
Ma nemas ti veze sa tim, ma nemas ti veze ni sam sa sobom,...
Studio MT i D-R-A-G-A-N , asociralo me na hemisko ciscenje Dragan, ako si pametan shvaticen,...
Dragane izvini, al' kad neko izvrne reci tako izgleda,... 8) 8) 8) 8) 8)
Prevaspitaj prvo svoje ponasanje, neide ti sa tvojim godinama da se tako ponasas!! A to ako imas nesto protv njega , ti mu licno reci, nezelim u vas sukob da se mesam!!
 
SisCo:
Ti si decko stvarno bolestan,....
??? koji sukob ??? da li si video neku rec mrznje, sem kod sebe,...
... a da se mesas, istina , stvarno preterujes,...
Pa ako si glup nisi nepismen valjda znas sta si mi napisao o draganu i meni!! Prvo dobro razmisli pre nego sto lupnes neku glupost na ovom forumu a posle se vadis ko muva iz go....vna, Idi leci malo tvoj kompleks vise vrednosti!!! Primetio sam da te niko u gradu od kolega negotivi, a i nema zasto jer ti to izasluzujes takav nacin ophodjenja prema tebi!!!
 
D-R-A-G-A-N:
koliko ja znam imas skoro svako vece od 22h na televiziji IN horor filmove,a i studio daje dobre filmove ....8-)
Izgleda da si nesto pogresio, studio nedaje svake veceri od 22 filmove, vec idu uzivo emisije od 23, samo utorkom i nedeljom od 22 idu filmovi, inace svakog dana od 15 idu filmovi na ovoj televiziji! i nisvu sve horori vec vecinom gledamo da pustamo komedije!
 
pritajeno_dobro:
Izgleda da si nesto pogresio, studio nedaje svake veceri od 22 filmove, vec idu uzivo emisije od 23, samo utorkom i nedeljom od 22 idu filmovi, inace svakog dana od 15 idu filmovi na ovoj televiziji! i nisvu sve horori vec vecinom gledamo da pustamo komedije!


Rekao sam da na "IN" daju horore od 22, a za studio nisam rekao od koliko sati,vec samo da dajete dobre filmove...posto radis tamo reci cu ti- dajete stvarno lepe tinejdzerske filmove i kom. samo ne volim sto ih ponavljate vec gledane.Npr. film "krstarenje" ne znam koliko puta ste ga vec emitovali...itd.
Ali svidja mi se kviz "pogodi rec".Gde nadjoste onu DOBRU voditeljku???? PozZ 8)
 
D-R-A-G-A-N:
Rekao sam da na "IN" daju horore od 22, a za studio nisam rekao od koliko sati,vec samo da dajete dobre filmove...posto radis tamo reci cu ti- dajete stvarno lepe tinejdzerske filmove i kom. samo ne volim sto ih ponavljate vec gledane.Npr. film "krstarenje" ne znam koliko puta ste ga vec emitovali...itd.
Ali svidja mi se kviz "pogodi rec".Gde nadjoste onu DOBRU voditeljku???? PozZ 8)
zahvaljujem se na komplimentu, ali nazalost, filmove sami nabavljamo jer od gazde nema nista, pa tako kada nam ponestane dobrih filmova moramo da ponavljamo neki film koji smo vec pustali, a devojka je iz okoline leskovca i zove se irena, devojka je ok Cura za zez i druzenje, jednom recju odlican kolega na poslu. Imamo dosta novih filmova, ali nazalost dok neprodje premijera nesmemo da pustamo, jer je to kod nas kaznjivo i smatra se piraterijom! Strpite se svi malo ima dosta dobrih filmova, samo se ceka povoljan trenutak i znak iz vlade da se sme pustati!!
pozdrav
 
I upozorenje moji dragi sugradjani, posto radim u televiziji StudioMT da znate samo, nemojte nikako da zovete na kvizu Pogodi rec jer se radi o teskoj kradji, naime nepostoji pogodak, vec kad se dostigne odgovarajuca cifra na impulsima od poziva onda se javi ili sekretarica, ili vlasnik ili radnica u televiziji i kazu rec koju su zapisali a da nije bila i eto kao pšogotka, zar vam nije bilom cudno to sto nijedan pogodak tj. srecni pobednik nije javno prikazan na televiziji i licno mu urucena suma, a ako ste zvali malo ce vas zaboleti glava od racuna. To je moje prijateljsko upozorenje i treba krivicno goniti ovog vlasnika , jer to je teski kriminal i krivicno delo: prevara i obmana javnosti!! I to se kaznjava zatvorskom kaznom!!!
Pozdrav i samo jedna caka nemorate vise zvati Pogodi rec preko onih brojeva koji vam oni ostavljaju na televizoru za poziv vec mozete preko fiksnog na 242-600 ,i da znate nepostoji identifikator poziva pa tako nece ni primetiti da zovete na obican fiksni broj koji se u posti tarifira kao da ste pozvali komsiju ili nekog iz grada, tj. lokalni poziv!
Pozdrav i zezajte ih malo!!
 
pritajeno_dobro:
I upozorenje moji dragi sugradjani, posto radim u televiziji StudioMT da znate samo, nemojte nikako da zovete na kvizu Pogodi rec jer se radi o teskoj kradji, naime nepostoji pogodak, vec kad se dostigne odgovarajuca cifra na impulsima od poziva onda se javi ili sekretarica, ili vlasnik ili radnica u televiziji i kazu rec koju su zapisali a da nije bila i eto kao pšogotka, zar vam nije bilom cudno to sto nijedan pogodak tj. srecni pobednik nije javno prikazan na televiziji i licno mu urucena suma, a ako ste zvali malo ce vas zaboleti glava od racuna. To je moje prijateljsko upozorenje i treba krivicno goniti ovog vlasnika , jer to je teski kriminal i krivicno delo: prevara i obmana javnosti!! I to se kaznjava zatvorskom kaznom!!!
Pozdrav i samo jedna caka nemorate vise zvati Pogodi rec preko onih brojeva koji vam oni ostavljaju na televizoru za poziv vec mozete preko fiksnog na 242-600 ,i da znate nepostoji identifikator poziva pa tako nece ni primetiti da zovete na obican fiksni broj koji se u posti tarifira kao da ste pozvali komsiju ili nekog iz grada, tj. lokalni poziv!
Pozdrav i zezajte ih malo!!
hehehehehehehhehe bravooooooooo za tebe! inace, ovo boldovano, otprilike vazi za sve te kvizove...
p.s. e, a ne postoji li opasnost da letis s posla zbog ovoga,m? nadam se da neces. pozdrav
 
jedna_ja:
hehehehehehehhehe bravooooooooo za tebe! inace, ovo boldovano, otprilike vazi za sve te kvizove...
p.s. e, a ne postoji li opasnost da letis s posla zbog ovoga,m? nadam se da neces. pozdrav
Pozdrav
i
p.s. ja sam dao otkaz jer nisam mogo vise da lazem ljude a uz to terao me da drzim ljude sto duze na liniji, zamisli bolida, pa ako ovo samo spomenem inspektorima trgovinskog suda ima da zavrsi u tarapanu. Nema nijedan pisasni dokument da je nekome dao po20.000 dinara ili ko zna tad u tom kvizu kolika je bila pogodjena suma. To se tretira kao tesko krivicno delo obmana i prevara, a ja nisam ni bio osiguran pa tako da se i netretiram kao radnik jer nema cime da dokaze da sam radio kod njega!!! A ja za njegove zloupotrebe mogu kad god hoces, evo samo upali televizor i idi na TV StudioMT od 18:15 Kviz i pozovi na 242-600 nemoj na onaj broj koji ti oni daju pa ih malo zezaj neka misle da si na onom broju koji oni ostavljaju za pozivanje. Inace nemaju identifikator poziva!! Cela veza preko onih brojeva ide na broj 242-600 sto znaci ti okrenes ovaj 242-600 i niko nekapira da nezoves njihov 0900/ neznam napamet njihov broj za te gluposti! Probaj Kviz ide svakog dana od 13:15 i od 18:15 svakog radnog dana i subote sem nedelje!! Prvo ce ti se javiti osoblje realizacije koje ce te zamajavati kao uzimanjem podataka vase ime i prezime, ulica i broj i broj telefona kao kobajagi zapisuju, ustvari te samo drze na vezi a onda ti kazi da ces za nekoliko sekundi biti u programu i tu te malo drze dok te nepuste u programu a onda ti kazes rec i vreme ide 10 sec i uvek na kraju netacan odgovor sem ako nije neko iz realizacije ili gazda kome je naredio da se javi i kaze kao tacan odgovor i eto kao pogotka, a pobednika nikada necete videti na tv-u. Najaci su nasi drzavni organi koji do sada nijednom nisu dosli da provere dali su upste radnici prijavljeni, dali im uplacuje radni staz, socijalno, penziono, a kamo li dali pravi regularan kviz i odakle njemu tolike sume da se razbacuje sa dodelama za cetiri ili pet slova pogotka? Gde su mu sponzori za kes? Cisto pranje novca, ima par hot-lajn linija, parchat govornica, i internet provajder je koji dere gori je od CNI oni bar naplacuju 20,50 po minuti a ovaj 21,50, a veza spora!!! Eto kako se bogati jos vise bogate itako u nedogled!! A sirotinja pokusava pozivajuci broj misleci dace bar imati toliko srece za par hiljada dinara da dobiju na kvizu! Zato ga je bog i kaznio pa je skoro paralizovan i krece se ko biljka!!!!
Pozdrav
 

Back
Top