Ehud Olmert poručio evropskim liderima da prestanu sa pridikama zbog civilnih žrtava

Odlicno je rekao tim NATO zlocincima.

Mi ni na koji nacin nismo njima bili bilo kakva pretnja, niti smo ih napali - pa su oni izvrsili agresiju na nasu zemlju, ubijali nase gradjane, rusili nam fabrike, mostove, puteve, zgrade, infrastrukturu - samo zato sto nismo hteli da pristanemo na njihov ultimatum da se odreknemo Kosova jednom za sva vremena.
 
_Milanche_:
"Odakle im pravo da prigovaraju Izraelu? Evropske zemlje su napale Kosovo i ubile 10.000 civila. Deset hiljada! A, nijedna od tih zemalja do tada nije stradala ni od jedne jedine rakete", rekao je Olmert, uz napomenu da ne želi da kaže da je bilo pogrešno intervenisati na Kosovu.

zato psihichki zdrav srbin, uz to i nepokvaren, pljuje i na nato intervenciju
i na divljanje izraela

to su 2 apsolutno iste stvari!
 
_Milanche_:
"Odakle im pravo da prigovaraju Izraelu? Evropske zemlje su napale Kosovo i ubile 10.000 civila. Deset hiljada! A, nijedna od tih zemalja do tada nije stradala ni od jedne jedine rakete", rekao je Olmert, uz napomenu da ne želi da kaže da je bilo pogrešno intervenisati na Kosovu.
Одмерени јеша, све мери три пута.
Свака му част
 
crow:
zato psihichki zdrav srbin, uz to i nepokvaren, pljuje i na nato intervenciju
i na divljanje izraela

to su 2 apsolutno iste stvari!

Ako ovaj forum uzmemo da je reprezentativni uzorak za ispitivanje javnoga mijenja, ispada da polovica Srba
ima izvjesnih mentalnih anomalija.
Jer, ovdje ima toliko ostrascenih branitelja cionistickih zvjestava da covjek ne moze a da se ne
priupita, je li to ista ona zemlja koja je tako barbarki bombardirana od istih tih cionistickih zvjeri
prije samo nekolicinu godina. A sve pod krinkom borbe za prava nesretnih Albanaca.Mada, moze biti da su u surdulickom vlaku bili gerilci Hezbolaha, tko ce ga znati?
 
King David:
Ako ovaj forum uzmemo da je reprezentativni uzorak za ispitivanje javnoga mijenja, ispada da polovica Srba
ima izvjesnih mentalnih anomalija.
Jer, ovdje ima toliko ostrascenih branitelja cionistickih zvjestava da covjek ne moze a da se ne
priupita, je li to ista ona zemlja koja je tako barbarki bombardirana od istih tih cionistickih zvjeri
prije samo nekolicinu godina. A sve pod krinkom borbe za prava nesretnih Albanaca.Mada, moze biti da su u surdulickom vlaku bili gerilci Hezbolaha, tko ce ga znati?

........"Tu, skoro, sam prošao pored grupe Skinhedsa i pogledao ih malo bolje. Bili su to zadovoljni momci. Imali su svoju mržnju koja im je rešavala sve: i nedostatak para, i čamotinju u kojoj su morali odrastati, i beznadežnu budućnost. Mogli su da se uhvate za rasizam, antisemitizam, nacizam, ili za šta već, i na taj način «osmisle» svoju mladost. Da je učine, makar prividno, prihvatljivom, izdržljivom. Za razliku od njihovih ranijih, uglavnom dekorativnih pojavljivanja, ovi sadašnji Skinhedsi su mi delovali nekako odlučno, opasno. Mogao sam da im zamislim kako, sa ozbiljnim izrazima na licima, bejzbol palicama i okrvavljenim rukama izvršavaju svoju «misiju».........."
 
Израелски премијер Ехуд Олмерт у интервјуу директно ј еоптужио Европске земље да су напале косово и убиле 10,000 људи и да он неће да трпи њихове придике око убиства цивила. Он ипак додаје да не каже како је НАТо интервенција била лоша, али неће а трпи да се придикује Израелу.

Међутим, новинар надаље провидно покушава да Србији импутира да је убила 10,000 људи, али додаје да је НАТо напао Србију док је водила "Против герилсу акцију" и да се две стране данас оптужују за злочине.


зашто је ово значајно?
зато што се Србија не оптужује за етничко чишћење, чек не ни з анамерно убијање цивила, већ жртве подводи под "резултат против-герилсих акција Српских снага безбедности". Прилично сам изненађен овом рецимо не-антисрпском формулацијом.
 
U čemu je problem?
I oko Kosova su Jevreji debelo umešali prste. Olbrajtova se dan-danas hvali kako je to njeno delo. Soroš koji nas pritiska već godinama, a da mi stvarno nije jasno koj racku on ima protiv nas. Klark, Jevrejin maskiran u protestanta, koji je i dalje aktivan protiv Srba. Vizel, nobelovac koji je kao majmun skakao okolo tražeći bombardovanje Srbije.
I krdo drugih Jevreja, čija je zasluga za pogibiju 2000 i ranjavanje 5000 Srba, samo u vezi krize na Kosovu, najveća i nepobitna.
Jevreji nam i danas drže "kragnu". Na topiku " Srbi negativci br.1", neki se trude da pokažu da to što su Jevreji glavni u Holivudu, nema veze i slučajno je sa tim što se Srbi prikazuju kao ološ i zlotvori.
A kako je ceo Holivud, do poslednjeg Jevrejina skočio protiv Mela Gibsona? Kada je njihova guza u pitanju reaguju histerično, a kada se radi o Srbima, onda nemaju pojma. Oni samo pišu scenarija, režiraju, finansiraju i glume.
Ne volim Arape, daleko im lepa kuća, ali ne volim ni Jevreje. I ne znam zašto pojedinci ovde agituju za Izrael i jevrejstvo, kao da su plaćeni to da rade. A opet kada je u pitanju Srbija, isti ti judofili pljuju po njoj iz sve snage, ali na tu prljavu rabotu niko ne obraća pažnju.
Tražite ljubav za Jevreje kod Šiptara, Hrvata i Muslimana. Sve što je uzeto Srbiji, dato je njima. Mada mislim da bez obzira na poklon, tek oni mrze Jevreje iz sve snage.
 
satarichar:
U čemu je problem?
I oko Kosova su Jevreji debelo umešali prste. Olbrajtova se dan-danas hvali kako je to njeno delo. Soroš koji nas pritiska već godinama, a da mi stvarno nije jasno koj racku on ima protiv nas. Klark, Jevrejin maskiran u protestanta, koji je i dalje aktivan protiv Srba. Vizel, nobelovac koji je kao majmun skakao okolo tražeći bombardovanje Srbije.
I krdo drugih Jevreja, čija je zasluga za pogibiju 2000 i ranjavanje 5000 Srba, samo u vezi krize na Kosovu, najveća i nepobitna.
Jevreji nam i danas drže "kragnu". Na topiku " Srbi negativci br.1", neki se trude da pokažu da to što su Jevreji glavni u Holivudu, nema veze i slučajno je sa tim što se Srbi prikazuju kao ološ i zlotvori.
A kako je ceo Holivud, do poslednjeg Jevrejina skočio protiv Mela Gibsona? Kada je njihova guza u pitanju reaguju histerično, a kada se radi o Srbima, onda nemaju pojma. Oni samo pišu scenarija, režiraju, finansiraju i glume.
Ne volim Arape, daleko im lepa kuća, ali ne volim ni Jevreje. I ne znam zašto pojedinci ovde agituju za Izrael i jevrejstvo, kao da su plaćeni to da rade. A opet kada je u pitanju Srbija, isti ti judofili pljuju po njoj iz sve snage, ali na tu prljavu rabotu niko ne obraća pažnju.
Tražite ljubav za Jevreje kod Šiptara, Hrvata i Muslimana. Sve što je uzeto Srbiji, dato je njima. Mada mislim da bez obzira na poklon, tek oni mrze Jevreje iz sve snage.

Будало
 
Пази како на Израелским новинама одговарају Шиптари на Олмертову изјаву:

"European countries attacked Kosovo and killed 10,000 civilians. Ten thousand!"

This statement is non-true and probably the Prime Minister is misinformed about Kosovo victims. 10,000 civilians were killed by Serbian Forces. More than 100 were killed by NATO planes. These civilians wouldn't be killed if serbian forces wouldn't put or force them to stop at Military sites.

Alban Kaçiu , Prishtina, Kosovo (08.06.06)

Пази овог американца "Господин Олмерт није упознат са ситуацијом на Косовунека Бог аблагослови господина Клинтона што је спасао Албанце етничког чишћења"

Just wannted to tell you some fackts that you don't seem to be familiar with about Kosovo. Kosovo has never belonged to Serbia. Albanians have lived in kosovo sience before new era. Serbs are the ones that migrated to albanian / ilir lands back in 7th century, but have always been a minority in Kosovo. They took control after turks left Balkans and ever since have tried to drive out albanians by force. this went on for 100 years and Europe never acted. Finally US and Bill Clinton so what was going on and did the most humanitarian war that NATO has ever done in its history. They saved 2 million people of Kosovo, who by the way are known as the most pacific people on the earth. They are USA best ally in the region. One more think, everything in your little talk, like "torture, raping, forcing them to leave for decades" etc. are true, but it was done to Albanians, not from Albanians. May god bless US and Bill Clinton for saving Kosovo and Albanians from the butcher of Europe, Slobodan Milosevic. Thanks.

art , Florida, USA (08.07.06)


Хехехехе Како је чевек поред МОСАДА у ствари не информисан о томе да су јанде албанце убијали зли Срби...

Олмере Србине!
 
satarichar:
U čemu je problem?
I oko Kosova su Jevreji debelo umešali prste. Olbrajtova se dan-danas hvali kako je to njeno delo. Soroš koji nas pritiska već godinama, a da mi stvarno nije jasno koj racku on ima protiv nas. Klark, Jevrejin maskiran u protestanta, koji je i dalje aktivan protiv Srba. Vizel, nobelovac koji je kao majmun skakao okolo tražeći bombardovanje Srbije.
I krdo drugih Jevreja, čija je zasluga za pogibiju 2000 i ranjavanje 5000 Srba, samo u vezi krize na Kosovu, najveća i nepobitna.
Jevreji nam i danas drže "kragnu". Na topiku " Srbi negativci br.1", neki se trude da pokažu da to što su Jevreji glavni u Holivudu, nema veze i slučajno je sa tim što se Srbi prikazuju kao ološ i zlotvori.
A kako je ceo Holivud, do poslednjeg Jevrejina skočio protiv Mela Gibsona? Kada je njihova guza u pitanju reaguju histerično, a kada se radi o Srbima, onda nemaju pojma. Oni samo pišu scenarija, režiraju, finansiraju i glume.
Ne volim Arape, daleko im lepa kuća, ali ne volim ni Jevreje. I ne znam zašto pojedinci ovde agituju za Izrael i jevrejstvo, kao da su plaćeni to da rade. A opet kada je u pitanju Srbija, isti ti judofili pljuju po njoj iz sve snage, ali na tu prljavu rabotu niko ne obraća pažnju.
Tražite ljubav za Jevreje kod Šiptara, Hrvata i Muslimana. Sve što je uzeto Srbiji, dato je njima. Mada mislim da bez obzira na poklon, tek oni mrze Jevreje iz sve snage.

Тачно је тако како си написао, а то што неки наивно верују да су неки Чивути на страни Срба - грдно се варају јер не познају добро Јевреје. Они се то као бајаги јавно препуцавају.....сви су они на "истом радном задатку" а ове изјаве су само мале димне завесе за ГОИМЕ(нижа бића) како они називају све друге нације и народе света.
 
Kohen:
........"Tu, skoro, sam prošao pored grupe Skinhedsa i pogledao ih malo bolje. Bili su to zadovoljni momci. Imali su svoju mržnju koja im je rešavala sve: i nedostatak para, i čamotinju u kojoj su morali odrastati, i beznadežnu budućnost. Mogli su da se uhvate za rasizam, antisemitizam, nacizam, ili za šta već, i na taj način «osmisle» svoju mladost. Da je učine, makar prividno, prihvatljivom, izdržljivom. Za razliku od njihovih ranijih, uglavnom dekorativnih pojavljivanja, ovi sadašnji Skinhedsi su mi delovali nekako odlučno, opasno. Mogao sam da im zamislim kako, sa ozbiljnim izrazima na licima, bejzbol palicama i okrvavljenim rukama izvršavaju svoju «misiju».........."


U strahu su velike oci. Skinheadsi su minorna grupacija frustriranih mladih ljudi, najvecma
iz nestabilnih obitelji, nesretni...oni slice na skupine nogometnih navijaca - huligana i nisu
skoro nikakva prijetnja drustvu kao cjelini.

Kohen, tvoj elegicni citat o skinsima je umjetnut kao replika na moj komentar, Ne znam jesi li
opazio to? Nema potrebe da brises post, samo ubuducer obrati malo vise paznje. Ako nosis naocale
obavezno ih stavi kad si na forumu, jer, niti si meni replicirao, niti ima logickog slijeda, pod
uvjetom da smo u saglasju po pitanju bliskoistocnog konflikta.
 

Back
Top