Kradje na letovanju u Bugarskoj
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Kradje na letovanju u Bugarskoj

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kradje na letovanju u Bugarskoj

Poneo bih digitalni fotoaparat na letovanje u Bugarsku, ali sam od par ljudi cuo da su im iz soba bili ukradeni aparati, novcanici sa pasosima i novcem itd. Aparat je glomazan pa i nije bas za stalno nosenje sa sobom, tako da bih rado saslusao neki savet, tj. kako da se osiguram da ne ostanem bez aparata.
    Citao sam da u akva parkovima postoje sefovi za ostavljanje vrednih stvari, ali da li postoji tako nesto i u samom gradu. Zanima me tako nesto u Nesebaru?

Hvala unapred...
    Poslednji put ažurirao/la Supaplex : 06.08.2006. u 13:23

Primećen član
    Učlanjen
    12.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Kradje na letovanju u Bugarskoj

U vecini hotela imas sefove, mislim na hotele od 3* pa navishe... Za tamosnji akva park ne znam, mozda neko ima informaciju...
    CG i Bugarska ti u sustini nikada nisu sigurne zemlje za vredne stvari...

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Ma nigde ti nije sigurno ako si nepazljiv i ako te hoce baksuz...moji sa posla bili u Italiji,nagrdili ih u hotelu,u nekoliko soba upali,svasta ljudima odneli,a jednoj zeni iz grupe,posle dva dana,oteli torbicu u Firenci,pasos,pare...jedva se vratili zbog nje :-|
    Mi u Bugarskoj nismo imali nikakav problem,i nikada,nigde-ali znam da je to stvar srece,od sada sam resila da uzimam sef i da nosim fotokopije pasosa(bar brojeve da znamo),jer treba biti obazriv,srecu ne treba previse iskusavati!

Iskusan Last dance (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Reputaciona moć
    105

U akva parku imas sefove. Nama su u hotelu u S. Bregu trazili 4 evra dnevno za koriscenje sefa. Iz sobe nam nista nije nestalo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Imas sefove i u hotelima nizih kategorija, ja sam u hotelu sa dve zvezdice u Suncevom Bregu imala sef na recepciji.

Zainteresovan član ginjasvinja (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Ja bila u Nesebru pre tri godine (2003) i to u privatnom smeštaju i sve je bilo super. Tada je bilo još mnogo mojih drugara po različitim smeštajima i niko nije imao nikakvih neprijatnosti. Najveća neprijatnost koja se mojoj drugarici desila je ta što je ušla u menjačnicu a nije pogledala kurs koji je bio istaknut na tabli pa je za 20e dobila 20leva umesto skoro 40...Ali na to su nas upozorili da gledamo, ona je kriva...

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Da, da o tome treba strogo voditi racuna a ostalo nishta posebno. Veci su lopovi u Bgd-to potpisujem !

Obećava Guru_NS (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Evo moji drugari se vratili...znaci kradja na sve strane...jednom momku lancic...drugoj dvojici 700 evra...a nasim blizim drugarima upali u stan...provalili...odneli mobilne...pare i dva kofera sa probranom garderobom...posto su losu garderobu ostavili...

Iskusan Last dance (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Guru_NS
    Evo moji drugari se vratili...znaci kradja na sve strane...jednom momku lancic...drugoj dvojici 700 evra...a nasim blizim drugarima upali u stan...provalili...odneli mobilne...pare i dva kofera sa probranom garderobom...posto su losu garderobu ostavili...
    Gde su to bili???

Obećava Guru_NS (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

U Nesebaru...

Primećen član duskas (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Slicna situacija desila se i na nasem letovanju u Nesebru. Verovali ili ne, jedna devojka je bila toliki baksuz da su je cak 3 puta pokrali. Naj cesce se to desavalo u prevozu, tacnije autobusima gde je guzva, jednostavno vam ziletom iseku tasnu i izvuku sve a da se to i ne primeti, a desava se na putu Nesebar-Suncev breg, jer se zna da turisti iz Nesebra idu tamo u Aqua park i da nose bar 20-30 eura, 10 za ulaz,... meni se licno nista slicno nije desilo, Vodim racuna o stvarima, jer sam dosta proputovala i videla sve i svasta, a kradja vam se moze desiti bilo gde.

Obećava aron (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Reputaciona moć
    42

Pa, u Bugarskoj imaju gusare ili pirate (kako volite) na Dunavu - samo se pojave iza neke okuke ili sl. , kukama se zakace, popnu i kupe sve redom... cak i cekice, kljuceve i drugi brodski alat. A, o drumskim razbojnicima da i ne govorim... samo vas presretnu i... (Robin Hud i kompanjoni iz servudske sume su bili uctiva gospoda za gorepomenute).
    Gusari na Dunavu i drumski razbojnici po bugarskim putevima je egzotika koju vise nigdje ne mozete doziveti.
    To je iskorenjeno pre vise stotina godina u normalnom svetu... ali... mozda oni ulaze u EU upravo zbog toga - ko zna?
    KUDA VODI OVAJ SVET???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Upravo sam dosao iz Bugrarske!!
    Ni jednu jedinu kradju nisam video, niti cuo. Soba i nije imala neku jaku bravu, sobarica je sredjivala wc i menjala posteljinu svakog dana, i hvala Bogu nista nije nestalo...
    U akva parku u Nesebaru, ima sef!!

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Naravno i ja se vratih ali krađa nije bilo osim džeparenja po busevima

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio aron
    Pa, u Bugarskoj imaju gusare ili pirate (kako volite) na Dunavu - samo se pojave iza neke okuke ili sl. , kukama se zakace, popnu i kupe sve redom... cak i cekice, kljuceve i drugi brodski alat. A, o drumskim razbojnicima da i ne govorim... samo vas presretnu i... (Robin Hud i kompanjoni iz servudske sume su bili uctiva gospoda za gorepomenute).
    Gusari na Dunavu i drumski razbojnici po bugarskim putevima je egzotika koju vise nigdje ne mozete doziveti.
    To je iskorenjeno pre vise stotina godina u normalnom svetu... ali... mozda oni ulaze u EU upravo zbog toga - ko zna?
    KUDA VODI OVAJ SVET???
    A da to nije Rumunija?

Obećava aron (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Reputaciona moć
    42

Ne, ne! To je Bugarska!!!

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Guru_NS

Brateeeeeeeeee,sta je ona radila sa 700 e u Nesebaru,ja sam jedva potrosio 300e i to po ceo dan sam visio po kafanama i po celu noc po diskotekama,.....
    Ali to je stvarno katastrofa sta im se desilo

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Supaplex
    Poneo bih digitalni fotoaparat na letovanje u Bugarsku, ali sam od par ljudi cuo da su im iz soba bili ukradeni aparati, novcanici sa pasosima i novcem itd. Aparat je glomazan pa i nije bas za stalno nosenje sa sobom, tako da bih rado saslusao neki savet, tj. kako da se osiguram da ne ostanem bez aparata.
    Citao sam da u akva parkovima postoje sefovi za ostavljanje vrednih stvari, ali da li postoji tako nesto i u samom gradu. Zanima me tako nesto u Nesebaru?

Hvala unapred...

Ja sam dosao pre deset dana iz Sozopola i nisam cuo ni jedan slucaj kradje,ali ukoliko ti se pokvari digitalni fotoaparat (ne daj Boze) nemas gde da ga popravis,jedino u Sofiji nazalost
    Poslednji put ažurirao/la Salvadore : 02.09.2006. u 21:28

Obećava Guru_NS (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Salvadore
    Brateeeeeeeeee,sta je ona radila sa 700 e u Nesebaru,ja sam jedva potrosio 300e i to po ceo dan sam visio po kafanama i po celu noc po diskotekama,.....
    Ali to je stvarno katastrofa sta im se desilo

Brate radili su sa 350 evra...i DVIJICA je trebalo da pise a ne DEVOJKA...pogresno sam napisao...DVOJCI...pa si pogresno protumacio...a sto se tice kesa...neko nosi i vise recimo ako ide u Suncev Breg....tamo je ipak skuplje...po meni Bugarska uopste nije jeftina...kao sto je bila...

Slične teme

1. Ljubav na letovanju...
    Autor Moderna Pevacica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.04.2009., 20:50
  2. Sta raditi u slucaju gubljenja/kradje telefona?
    Autor ShadowNinjaMan u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.04.2009., 22:25
  3. Preventiva od kradje mobilnih???
    Autor vmarko u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.09.2005., 08:42
  4. sama na letovanju??
    Autor missd u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.08.2005., 23:40

Pravila za slanje poruka