Bez brusa u majci

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Bilo je sličnih tema i o tome šta je tu lepo, kulturno , privlačno.

Razmišljao sam tokom vožnje tramvajom i reših da postujem.
Kad bi žene znale koliko zadovoljstvo priredjuju time što ne nose brus ispod majce (kako sprečiti da ne padnu je sasvim drugi problem) muškarcima , mislim da bi to stalno i često činile.
Sa druge strane recite šta bi volele da muškarci čine , ali da bude tako prijatno vama , i vredilo bi se potruditi.

------------------------------------------
Razmišljao sam da li su mi grudi fetiš , i video da ne biram devojke po veličini grudi, niti da veličina ima neki značajan uticaj.Za razliku od nekih mojih poznanika.

Gole grudi u majci , linije koje se naziru , oblici koje prave, senzacije same žene koje otkrivaju mnogim muškarcima nisu stvar paljenja, plaženja, erotskog uzbudjivanja (koje može da sledi ) , seksualnih i erotskih kvaliteta žene.

Čak i kada su pale, razroke (normalno je da su grudi različite veličine) , male, velike, dlakave oko oreola, grudi su lep (manje ili više ) deo ženskog tela. Nema celulita(jer su same od masnog tkiva, mada preterana debljina utiče na njih), nema ružne kišne kabanice (u slučaju usmina).

Oblik koji ocrtavaju na (neprozirnoj majci), skakutanje, sloboda navodjenja kod dubokih V izraza, zatim igre sa seksualnim u poluprovidnim ili mestimično providnim materjalima, bočne linije, grašak bradavice , vidljiv ili samo u obliku.
---------------------------------------------------
Taj mali ili sad već možda sve veći broj nedozrelih muškaraca , zbog kojih se uskraćuje signal života i seksualnosti ostalima, nisu obično ni vredni pažnje žena.

I treba pobediti njihovu nedozrelo ponašanje na ulici.
----------------------------------------------------
Pored reakcija na ovo napisano interesuje me šta bi ženama bilo slično kod muškaraca?

Nešto što ih možda uzbudjuje, a možda ne uzbudjuje, već samo uvek oraspoloži, probudi iz učmalosti, i okrene ka vedrini života, umesto u borbu medju polovima usmeri vas na osmeh medju polovima.
Nešto što bi rado da svi muškarci nose, čine, oblače, nameste za vas.
 
Sta koji djavo cepidlacite, mislim da je covek vrlo jasno napisao uvod.

Mislim da devojke mnogo privlacnije i prirodnije izgledaju bez brusa. E sad neke devojke nose brus kako bi im cice izgledale vece, ''nabudzene'' itd. itd. blah........Ako vec ne nose brus, za moj ukus ne bi trebale nista napadno da nose:), da se bradavice ne ocrtaju onako ''hard core'':) vec onako tek da se naziru, da se linije jasno ocrtaju...
 
oh hvala

:)

nema, pa i ne vidjam ih nesto, a onda mi je uglavnom tesko da protumacim sta hoces. tesko mi je da citam te slozene stvari. kad bi udzbenici bili u stripu sigurno bi mi i studije isle bolje
 
Stvarno je totalno neudobno bez brusa ici...narocito kad zena ima vece grudi- sto rece neko, to moze i da boli...vece grudi i inace privlace neku paznju, a, kad bi jos bile i bez brusa, mislim da bi reakcije bile strasne :( :).
Ja se oraspolozim kad moj muskarac ima sto manje garderobe na sebi, narocito kad nema majcu na sebi- volim njegova ramena, grudi, ...ma, generalno, volim da osetim njegovu kozu ispod svoje...kod drugih muskaraca, oraspolozi me sa samo kad urade/kazu nesto zanimljivo-...meni je najpodsticajniji, pa i najeroticniji deo tela-mozak.
 
E patak, da bila ta tema, ja je otvorila prošlog leta, smorile me landarajuće sise i bradavice koje se naziru pod svetlim majcama sred bela dana :lol:
Ne mož čovek da ne primeti a ako primeti previše upadljivo rizikuje da ispadne ON taj koji je perverzan samo zato što mu Bog dao oči :lol:
 

Back
Top