Silent hunter 3?

clan

Primećen član
Poruka
514
Nervira me neznam sta se radi kada se podmornica vrati u bazu znaci uradis sta treba potopis neki brod.... i onda se vratim u neku bazu i "uparkiram" podmornicu bas kako treba, i sta onda, nista se ne desava? Da li treba nesto da pritisnem ili sta treba da se uradi da bi se zavrsila misija??
 
Zavisi od tezine na kojoj igras, ako je mislim preko 60% onda moras da se vratis u bazu, samo u blizinu baze, ne na dokove, udaris esc i "exit patrol" ili tako nesto. I to ti je to. Ako igras na easy (mali procenat realnosti) onda mozes da napustis patrolu i posle obavljenog zadatka. Kada zelis kraj patrole, mislim da moras biti na povrsini.

Igrica je strava, ako namestis recimo nekih 90% realnosti, ja sam igram sa "God's eye" na mapi, da vidim brodove na mapi u mojoj okolini. Onda je malo torpedo zaj**o pucati, ali ugao 90 stepeni, neka cepa pravo, a meta neka naidje sama :)
 
Igra je super ali zbog istog razloga sam prestao da je igram jer kad obavis zadatak i vratis se u bazu nista se ne desava,a ako idem na esc ond sledeci put kad pokrenem igru opet mi da isti zadatak samo u drugom kvadrantu,nikako da napredujem....
 
Interesuje me da li prelazi na sledeci nivo (to je kada dobijem moderniju podmornicu) znaci da li prelazi na sledeci nivo u zavisnosti od toga koliko brodova potopis ili to nema veze sa tim neko da odradis sve patrole pa onda prelazi na sledeci nivo???
 

Back
Top