Oluja nad Kosovom!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.990
E, nedavno je slovenski predsednik provalio da se nada kako će se Srbija pridružiti evropskim civilizacijskim tekovinama i neće kundakom i čizmom rešavati kosovsko pitanje.....i bla, bla....
Stvarno zanimljivo, kada su Slovenci i Hrvati takve stvari rešavali oružjem, to su bile legitimne vojne operacije, a ako to pokušaju Srbi, e to su onda barbarske metode....da pukneš od smeha od te silne pravedne svetske politike:D :D :D
 
Па рецимо да Словенце(пол.врх) у таквом ставу у многоме подржавају шиптари својим `прљавим` новцем...Не треба заборавити ни словеначке интересе у свему томе.Парчањем Србије лакше долазе до (економске)контроле сваке новонастале `државе`.А,можда,опет,то може бити тест Европске Уније(преко Рупела и компаније),колико је Србија спремна да брани своју земљу..
 
Pitanje za 'pametne' belosvetske barabe:
Da li bi Kosovarima bilo bolje da su 1999-e ostali u Albaniji nego što će im biti kada se Kosovo integrira u Srbiju?
PS: Isto tako kako se sada brinu za njih na Kosovu, mogli su ih zbrinuti i u njihovoj matičnoj državi:D
 
Verujete da sam ja prodao moj frizider Gorenje i kupio novi LG ?

Pa slovenacko nista ne bi uzeo sve da mi poklone.

Becki konjusari , usli u EU pa misle da mogu drugima da odredjuju kako da zive ...

Videla zaba da se konj potkiva pa i onda digla nogu...
 
GazdaMilutin:
Becki konjusari , usli u EU pa misle da mogu drugima da odredjuju kako da zive ...

...
reche bora djordjevic i pade u kanal...

kad cujem to becki konjushari,odmah se setim istocni barbarski susjedi.ista glupost.a inace bash sam siguran da se i danas nadje neki slovenac koji "konjushari" po bechu:roll:
 
Btw: Koliko je Kosovara danas pod oružjem?
Jel' će ih to taj Slovenac zamoliti da odlože/predaju oružje za mirnu reintegraciju, ili će to Kosovari sami rado i bez molbe učiniti? Znajući njihovu tradiciju, baš bi to bilo zanimljivo doživeti...:D:D:D
 
pa to i jeste jedno od zayebanih pitanja-kako mislimo,chak i ako se nashe resenje prihvati,da na bilo koji nachin uspostavimo nash sistem i reintegrishemo 2 miliona shiptara?ko ce ih spreciti da se i dalje shire i najslobodnije kupuju imovinu i radjaju se i dalje po srbiji,kad smo vec jedna drzava? da smo realni,podigli bi zid oko kosova,i cao...a nashi nek se bore da na papiru stoji to sto treba da stoji.
 
Ortodox_KELT:
janezi su i onako najvece pickice uvek bili i ostali...

Потписујем !

Једва чекам да опет дођу у Београд да их онако домаћински угостим ! Све ће да бидне јод-леле-ихи, а перушки из њиховог шешира више но из јастука ! ;-) 8-)
 
Iron Lord:
Novo je uvek bolje od starog.
Kada je džabe i sirće je slatko


Ne Irone nego samo ne zelim da kupovinom njihovih proizvoda pomazem ekonomiju drzave koja nam zeli zlo i koja bi da razbija moju drzavu.

Inace ne znam da l ste znali, ali u drugom svetskom ratu , Hitler je proterao skoro sve Slovence iz Slovenije i oni su spas u izbeglistvu nasli , znate li gde? U Srbiji!

Pa njihov predsednik MILAN KUCAN je rodjen BAS U SRBIJI u porodici nekog srpskog seljaka Milana koji je primio njegovog oca pod sopstveni krov i onda je ovaj u znak zahvalnosti svojem sinu dao njegovo ime.

E taj Milan , rodjen u Srbiji nam se kasnije zahvalio na svemu tome, dobro svi mi znamo kako.

Zato toj gamadi nikada ne treba verovati .
 
GazdaMilutin:
Ne Irone nego samo ne zelim da kupovinom njihovih proizvoda pomazem ekonomiju drzave koja nam zeli zlo i koja bi da razbija moju drzavu.

Inace ne znam da l ste znali, ali u drugom svetskom ratu , Hitler je proterao skoro sve Slovence iz Slovenije i oni su spas u izbeglistvu nasli , znate li gde? U Srbiji!

Vidite, to je Vaše pravo. Kao što niko ne brani Srbima da kupujući kod Kineza nesvesno iznose kapital iz zemlje. Zašto kupiti domaću majicu malo skuplju i kvalitetniju kada za iste pare možeš tri koje baciš posle prvog pranja?

Za naše tržište je predvidjena jeftina roba. Računica postoji, zna se koja ih je vlast dovela.

To sa Slovenijom i II WW stoji. Nećemo pominjati njihove prve komšije Italijane?
 
Iron Lord:
Vidite, to je Vaše pravo. Kao što niko ne brani Srbima da kupujući kod Kineza nesvesno iznose kapital iz zemlje. Zašto kupiti domaću majicu malo skuplju i kvalitetniju kada za iste pare možeš tri koje baciš posle prvog pranja?

Za naše tržište je predvidjena jeftina roba. Računica postoji, zna se koja ih je vlast dovela.

?

DOLE UVOZNO/CARINSKA LOPOVSKA BAGRA!!?

Takvi rade na podkopavanju temelja države i ustavnog poretka....:D:D
 
Косовари не постоје постоје Шиптари и Срби који живе на Косову и Метохији.
Термин Косовар је измишљотина америчке администрације.
 
Srbijanci su vise kao neki lokalizam kao sto je sumadinac,sremac.....
Bosnjaci su sad kao neka nova instant nacija.Od pokrstenih Srba (Srba islamske veroispovesti)
postadose za vreme komunista kao nacija muslimani,a sada prerastose u bosnjake.
Dokle ide taj idiotizam govori i to da su cak poceli i piramide da otkrivaju i tvrde da su poreklom ko zna odakle.
 
fosilvaso:
Tako ispada, umesto da su zahvalni što smo ih pustili iz one trule države samo sa onim vikend-ratom, oni još dele savete:D:D

A mi smo , kao , bili portiri na vratime te propale drzave, pa odlucivali koga i kada cemo da pustimo..............i tako sve dok svi ne odose, a nama ostade samo portirnica........
 
Kohen:
A mi smo , kao , bili portiri na vratime te propale drzave, pa odlucivali koga i kada cemo da pustimo..............i tako sve dok svi ne odose, a nama ostade samo portirnica........

Imali smo pravo na to! Naime, kasniji događaji su pokazali da smo imali pravo....Npr. nismo ih trebali pustiti dok se ne uredi pitanje državljanstva ljudi- neslovenaca, tzv. IZBRISANIH.....i ostali problemi.....:D
 
Viđi vraga! Stekao sam utisak da neki šiptari sebi uzimaju za pravo da dejstvuju i po Hrvatskoj na temu 'kosovsko' pitanje...E, kako je premijer Sanader obećao da u RH više niko nikome neće smeti da preti, molim, dapače, NAREĐUJEM, onima koji budu odrađivali to pitanje na terenu, uzmu u obzir i ovakve pojedinosti...:D
Unapred hvala...
 

Back
Top