da li sam perverzan ???????

b.o.

Početnik
Poruka
13
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...
 
Hahaha...bas lepo sto si podelio sa nama tako ludo iskustvo. Nego lako ti njoj da se popiskis, tu bar ima "slavina", zanima me kako je ona svoj bunarcic nacentrirala na tvoja usta:-) I da, raduj se jos vise, jer se zenama cesto piski posle dobrog orgazma.
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...

8-) Evo ti nesTo za masTanje
thskeletonblowjob-1-1.gif
 
b.o.:
moje prvo iskustvo...poludeo sam...zena mi se ispiskila na polni organ i to me je veoma uzbudilo a zatim sam imao zelju da mi to uradi i u usta i tek to mi je bilo buuuuuuuuummmmmmmmmmm.............i uradila je to....ima li neko slicnih iskustava...naravno i ona je uzivala u tome...oboje smo posle bili sokirani...prijatno...


i treba da budete sokirani, svi smo ovde sokirani...
 
Nisi....

Po standardima zapada nisi uopšte...po standardima istoka jesi pomalo...

po mojim standardima, ah koga to briga....

šta je perverznije lizanje šupka ili ispijanje mokraće.....

pušenje džukcu ili mezetluk fekalija...

u tri rupe ili samo u dupe....
 
b.o... perverzije su deo ljudskog uma ... tvoje je da li ces probati sve gluposti sto ti padnu na njega ili snagu uma usmeriti na neke kvalitetnije stvari ... u svakom slucaju ovo mi malo lici na onu poslovicu cega se pametan stidi, budala se ponosi ... ja licno se lozim na muske parfeme i miris seksa u vazduhu , a eto , ti na mokracu... no, ukusi su razliciti ...:D

u svakom slucaju isto mi je razmisljanje i prema gej populaciji i prema ovome sto si ti izneo... ma rokajte se kako god vam lepo samo me ne ucite da to tako treba ;)
 

Back
Top