LAST MINUTE GRCKA ZA 99 EVRA U AVGUSTU!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezimeni77

Primećen član
Poruka
573
EVO SADA, NIJE STVARNO REKLAMA,
ALI SU MI JAVILI DA JE U OVOJ AGENCIJI OTVOREN LAST MINUTE ZA GRCKU ZA POSLEDNJE POLASKE U AVGUSTU:
22.08. 119 EVRA PO OSOBI!!!
25.08. 109 EVRA PO OSOBI!!!
29.08. 99 EVRA PO OSOBI!!!

URACUNATO U CENU AUTOBUSKI PREVOZ I SMESTAJ U APARTMANU NA SAMOJ OBALI!!!

Nije reklama stvarno, nego preporuka...
Mene sve interesuje jer sam ja bio tamo i sada odustajem od kraja septembra (sva sreca nisam rezervisao) pa idem 29.08. za 99 evra u Grcku...
Super!!!
Taman se vracam 10.09, pa 16.09. u Pariz...
 
Da, zaboravih, neki polasci su 10nocenja/11 dana, a neki 11 nocenja/12 dana, ali ja ne znam koji je koji...
Uglavnom, po meni se bas isplati...

Evo kako izgleda pogled sa Platamonske tvrdjave na Platamon i Leptokariu...
 

Prilozi

  • PLATAMON&LEPTOKARIA.jpg
    PLATAMON&LEPTOKARIA.jpg
    96,7 KB · Pregleda: 89
Ne, nego sam putovao preko njih i poslao jos mnogo ljudi koji su bili zadovoljni.
Vec sam objasnjavao na tu temu.
Tebi ako smeta, nemoj da citas.
Dosta ljudi mi se javilo da im dam kontakt jer kazu da nigde nema jeftinije.
Bilo bi lepo kada bi svi bili tako konstruktivni kao ja.
Rado bih otisao po necijoj preporuci na put ako bi mi obezbedio kontakt po povoljnoj ceni.
Znas li ti sta je informacija danas. Pa ima mesta mozda za nekoliko ljudi, a ti mi sporis da to javim svojim drugarima sa foruma.
Evo, ja sam po preporuci nekih bio na nekim destinacijama po srbiji, a tek planiram u istocnu srbiju i na Zvornicko jezero po preporuci elemeg i gudajoke
 
FACK OFF

--------------------------------------------------------------------------------

Ej odjebi sa podbadanjima!!!
Ovaku poruku dozvoljavam samo na private da mi posaljes! Jel jasno?
Javna prozivka nekoga je dno-dna, pogotovo sto nisi u pravu
I ljubazno te molim da izbrises post koji si napisao/la

Evo, kakve pretece poruke salje bezimeni na private. Ja ti necu tako odgovoriti, jer nema potrebe za tim, mislim da sve sto napisem na ovom forumu mogu svi da procitaju.
Dragi bezimeni (sto vec nesto govori) posto sam ti koleginica (ako si stvarno novinar) vrlo dobro znam sta je informacija! A takodje, jako dobro znam i sta je REKLAMA! Jako je lepo ako neko nesto zna, da prenese i drugima, ali stalno bombardovanje ponuda jedne te iste agencije malo je out, a i sumnjivo. OK, zadovoljan si, napisao si, i treba da pohvalis, ali necemo da preterujemo. Misalim, zar nisi nikad preko jos nekog putovao?! Ovo je ipak forum za razmenu utisaka, a ne reklamiranje. Uostalom, to se placa zar ne?
Dragi bezimeni, budi pozdravljen i nemoj da se nerviras, jer koliko vidim nisam ti ja jedina poslala ovakvu poruku, i nemoj da saljes pretece poruke na private, jer ako si ti stvarno tako dobra dusa i nemas sta da krijes, nema potrebe da budes tako agresivan.
 
Draga koleginice,

Da li znas ti sta je izvor informacija i koliko je on bitan da bi dobila vest?
E pa vidis, ja imam direktnog izvora informacije u toj i jos dve agencije, ali samo ovi imaju last minute.
Jel to tebi sumnjivo. Nabroj mi molim te koliko agencija izbacuje takve ponude.
I evo i javno cu ti reci da ODJEBES sa podbadanjima jer cak 5 osoba me je kontaktiralo i bilo srecno sto ce danas, ako stignu moci da uplate tako jeftino letovanje.
Nisi cesto tu pa nisi videla i ponude za druge agencije i zato bolje cuti.
Ove reci biram zato sto si drska i provokativna BEZ OSNOVA!!!
Zato jos jednom **** OFF i prestani da miniras temu ljudima koji zele za male pare da letuju.
I za kaznu hocu da skupis bar 2 last minute ponude, ali korisne bilo koje agencije, ako si novinarcic.
P.S. I ja ti nisam napisao FACK OFF u naslovu, nego pravilno
 
Bravo za tebe! Bas mi je drago sto pomazes ljudima koji ne umeju da citaju novine i koriste internet i pronadju ono sto im odgovara. Mislim, nista te ne podbadam, stvarno mi je drago, jer je vecina ljudi zaposlena i nema vremena za to.Pozdrav i obavestavaj ti i dalje, samo sam ti skrenula paznju da ne reklamiras.
 
Na internet adresi i u novinama nema ni reci o ovim polascima.
Tek ce u sredu biti objava u novinama.
Zato sam, cim sam cuo informaciju zeleo da pomognem forumasima koji bi zeleli da otputuju po prvi put ove godine, ili da ponove letovanje (zasto da ne) za male pare, znajuci da se ovi aranzmani razgrabe isti dan kada se objavi u novinama.
 
Samo da Vam kazem nesto o tom Rabbit tours-u, pravi sarlatani. Dobro, znam sta sam mogla da ocekujem za te pare, ali sto je mnogo, mnogo je. Vratila sam se iz Leptokarije pre 10-ak dana ( u kojo sam inace bila 23. put i znam je ko svoj dzep.)Ali, ljudi iz apartmana pored naseg su isli prvi put i nemaju pojma ni o cemu. Zbot toga je valjda njihova predstavnica dole, ali ona nema blage veze ni o cemu, ni koliko je karta do Soluna, ni koliko kosta tele kartica, i tako te osnovne stvari, znala je samo da nam kaze za izlete i da pijemo ouzo i vicemo Jamas. Glupaca! Druga stvar, vozili su nas do Leptokarije sa gomilom nepotrebnih zadrzavanja, jer se u sobe moglo uci tek u 12. Zar nije pametnije krenuti kasnije iz NS? Sledece, rekli su nam da imamo TV, nista od toga ( i ne treba mi na moru, ali je OK zbog muzike ). "Nemojte da ukljucujete klimu dok kuvate, da ne bi uvlacila miris, vec koristite aspirator". Od aspiratora smo imali dovod struje u zidu.
Ali vrhunac svega je povratak kuci za 9 sati - vozili 120 kroz Grdelicku klisuru, bez ijednog stajanja - cak ni na Free Shop-u, samo u Predejanima da vozaci krkaju. Umesto da stignem kuci u jutarnjim casovima, bila sam u pola 2 nocu u Bg. Hvala Bogu, pa smo stigli.
Eto, to je to. Nama je bilo fenomenalno i bez svega ovoga, ali sledece leto idemo u svojoj reziji.
PLATI PA KLATI :wink: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top