Naši igrači u stranim klubovima

Za početak evo nekoliko vesti u kojima su bili akteri naši igrači:

05/08/2006 |
Izvor: B92

Gol Saše Ilića za bod Galatasaraja

Reprezentativac Srbije i nekadašnji kapiten Partizana Saša Ilić postigao je gol za Galatasaraj i doneo bod brniocu titule u utakmici prvog kola novog šampionata Turske.

Galatasaraj je loše počeo utakmicu u Ankari, a domaći tim poveo je već posle 11 minuta igre golom Petruša. Četiri minuta kasnije Nedžati je izveo jedanaesterac za goste ali je golman Ankare Hasan bio uspešniji.

U nastavku je Galatasaraj bio bolji tim ali je Saša Ilić tek u 78. minutu preciznim udarcem izjednačio rezultat. U sudijskoj nadoknadi vremena dosuđen je još jedan jedanaesterac za goste ali ni Hakan Šukur nije uspeo da savlada Hasana.

U ekipi Ankaraspora nije bilo Jevrića, a Đokaj je u igru ušao u 76. minutu. Ostale utakmice prvog kola prvenstva Turske igraju se u subotu i nedelju.

Izvor:sportskevesti.net

Lion pokvario debi Stojkovića

Šampion Francuske Olimpik Lion uspešno je krenuo u odbranu titule.

Na gostovanju Nantu Lion je pobedio 3:1 i time pokvario debitantski nastup golmana "kanarinaca" Vladimira Stojkovića. Reprezentativac Srbije primio je tri gola u prvoj zvaničnoj utakmici u dresu novog kluba, a sam početak utakmice niije nagoveštavao takav rasplet situacije na stadionu "La Božoar".

Nant je već u 4.minutu poveo preko Nordina Bukarija, ali samo dva minuta kasnije Stojković prvi put vadi loptu iz svoje mreže, posle šuta glavom Karima Benzeme.

Lion je preokrenuo u 63.minutu, posle kontranapada koji je realizovao Sebastijan Skilaći, a konačan rezultat postavio je Fred dva minuta pre kraja na ubacivanje Kima Kalstroma.

Stojković nije mogao da spreči nijedan gol. Iako bivši čuvar mreže Crvene zvezde ne snosi krivicu ni za jedan od tri pogotka branioca francuske titule, ostaje gorak ukus zbog rezultatski slabog debitantskog nastupa pred domaćim navijačima.
 
Da li neko zna šta se dešava sa Vukčevićem u (ili na) Saturnu. Da li ima života tamo ili samo na Zemlji? :lol: Hehehe... mala šala. :D
Stvarno je l' ima neko neke informacije? Pronašao sam da je odigrao 7 od 15 utakmica Saturna i nije postigao gol. Saturn je trenutno posle 15 kola na 11. mestu od 16 klubova koliko ima Prva ruska liga.
 
FLUID:
Da li neko zna šta se dešava sa Vukčevićem u (ili na) Saturnu. Da li ima života tamo ili samo na Zemlji? :lol: Hehehe... mala šala. :D
Stvarno je l' ima neko neke informacije? Pronašao sam da je odigrao 7 od 15 utakmica Saturna i nije postigao gol. Saturn je trenutno posle 15 kola na 11. mestu od 16 klubova koliko ima Prva ruska liga.

jel to onaj sto je prodat za '' 2.000.000 '',a ustvari za 6.000.000
pa ''niko'' :shock: ne zna gde su 4.000.000???
 
68Charger440:
Pantelic dao 2 gola za Hertu.
Pantelić nastavlja sa dobrim igrama i ove sezone u Herti.
Sad kad je u životnoj formi treba da da najviše za reprezentaciju. A utakmice kvalifikacija se približavaju.
Posle kad mu ne bude išlo ima kao i sve ostale da ga kritikujemo i omalovažavamo. Takvi smo mi. Evo npr. kako se svako iživljava nad Kežmanom, a kad je davao golove svi su aplaudirali.
 
v.v.ilic:
Stefan Ilić dao prvi gol u utakmici protiv Bohemije-Poděbradi. Kolin pobedio u gostima 2:0

Ples, da li da mu "***** mater" večeras jer nije dao dva ? :wink:
Samo se drzi zacrtanog plana. :D:D U originalu! Hahahahahahahahah!!!
I salji Cehinje! :D
Gledao sam na SOS-u reportazu kada su ovi nasi igrali sad protiv Ceha. Pa snimci iz tog grada. Lep gradic i dobre ribe sam video. :D
 
Treba hvatati ove nase novajlije Ilica,Pantelica,pa i Lazovica sada. Dok ih hoce.
Mada je Panta bio dobra i celu polusezonu,predhodnu. Maltene je sam vukao Hertu.
Ilic je bio solidan u Galati preosle sezone,samo se pokacio sa trenerom. Sada mu je bas krenulo.
Drago mi je i zbog Lazovica,iako je Grobar,ali mi je nesto cool lik.
 

Back
Top