Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 62

Tema: Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?

Početnik
    Učlanjen
    05.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?

Kada sam u nekom tamo broju lista svet video reklamu za farmerice Dolce and Gabbana zaprepastio sam se!Na reklami se vidi decko skinutih pantalona fotografisan od kukova na dole (tako da se nevide intimni delovi tela) i kako ispred njega kleci jos jedan decko (vidi se samo koleno)!Mene zanima da li ste je i vi videli i sta mislite o takvom propagiranju homoseksualnosti?

Zainteresovan član Ajzak (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?

daj neki linak da vidim sliku pa cu ti kazem sta misim

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano Re: Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?

Jesil siguran da je taj oba dečki? Jel dlakavo koleno? Da li si se ikada skidao u prisustvu drugara (merili ste kome je duži ili si pokazivao modricu koju si zaradio na tekmi)? Da li ti je poznato da osobe koje se otvoreno žale na homoseksualce su uglavno latentni?

Zainteresovan član Ajzak (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

vidi ovog intelektualca...

Obećava JULSKI (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

bem ti misha...tek mi je sada jasno zashto postoji ona izreka : "dokon pop i jarice krsti"

dobra reklama, sta tu ima tako strasno? i Drugi treba da zive, sta me se tice ko voli s kim da spava sve dok ne ugrozava ostale!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

dobro je ,, samo da je drugacije ,, bzv je kada kroz homiće odma ljudi vide i trpanje u bulju ,, mislim šta sad vidiš trudnu ženu i kaeš -- joj vidi je -- ala se ova drmala
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne kupujem DG...iz poznatih razloga. Takodje ne kupujem ni slicne homo marke.
    Neka rade sta hoce,boli me uvo,ali ja ne moram da im dajem svoje pare.

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Dokle bre ove gluposti? Odakle samo inspiracije?
    Supercalifragilistic expialidociouss

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Jel moze negde da se vidi ta reklama pa da procenim kolicinu gay-ja u njoj?
    Licno meni se tako nesto ne svidja, mislim na to promovisanje gayeva. Cinjenica jeste da biti gay nije normalno, ma koliko oni smarali o tome. To je definitivno greska prirode, jer da smo svi gayevi civilizacija ne bi mogla da se nastavi. Mislim da bi bolje bilo uloziti neke pare u ispitivanje toga zasto neko postaje gay, i da li se to prenosi genetski ili ne. Problem je u tome sto je ta tema jos uvek zabranjena u malim sredinama i onda ljudi koji su gay se pretvaraju da nisu i zasnuju porodicu i teko verovatno prenesu taj poremecaj na svoje potomke, sto generalno ne bi smelo da se desi. Pretpostavljam da je to jedan od razloga zasto sad najedanput ima toliko ljudi koji su gay. Ne mislim da ih treba trpati u logore i batinama postavljati na pravi put, ali makad utvrditi zasto do toga dolazi i zaustaviti to.

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio DisMisaL
    Da li ti je poznato da osobe koje se otvoreno žale na homoseksualce su uglavno latentni?

Klasicna "pturacina" pedercina.

Ko ih "osudi" odmah je i sam takav.....

Tasko da normalan covek moze da poveruje u to.

DisMisaL
    Guest

Ćuti Aleksa, gay si i prepoznao si se .

A i daljem ne primećujem da se neko žali na dve devojke u reklamama, najčešće obnažena, bez muškaraca i previše bliske postavljene jedna drugoj kako bih pomislio da govore o cenama na zelenoj pijaci.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

aha a onaj što reklamira hranu za mačke ,, pa na kraju i poljubi svog ljubimca --- sigurno je trpao

anakin
    Guest

ajd se malo zgrazavamo, nismo odavno...

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

ja ne verujem da postoje homoseksualci ,, to bre samo zbog reklame

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio DisMisaL
    Ćuti Aleksa, gay si i prepoznao si se .

A i daljem ne primećujem da se neko žali na dve devojke u reklamama, najčešće obnažena, bez muškaraca i previše bliske postavljene jedna drugoj kako bih pomislio da govore o cenama na zelenoj pijaci.

Jesam.... (oops)

Znas kako, ponovicu ko zn koji put, 2 devoje su OK jer ti ako ista krenes da razmisljas o njima razmislja SEBE MEDJU NJIMA!! I ZATO one nikome ne smetaju....

MAda daleko da bi lezbo scena mnogo bolje prosla od gay.

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

el to nesto ovako ili .............?
    daj sliku da vidimo ?

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

aha nasla sam

Aleksej_BASO
    Guest

Slike su ODVRATNE!!!!!

U normalnoj zemlji bi ovo bilo zabranjeno.

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Shvatili su da homoseksualci mogu da priušte sebi njihove proizvode, pa su reklamnu kampanju usmerili na njih - jednostavno, hoće gejevima da prodaju odeću, kozmetiku... postali su im ciljna grupa.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Slike su ODVRATNE!!!!!

U normalnoj zemlji bi ovo bilo zabranjeno.
    A koja je to normalna zemlja?

Ako je to onaj plakat koji stoji gore...pff...i nije nesto,iritantan. Prilichno je sranjee,ne bih kupio njihove farmerke i da nicu homici.
    Levis je KEVA za vo vijek i vijekova!!! Sve ovo ostalo je "ciganska zabava".

Aleksej_BASO
    Guest

Moras malo da se obuces bre fensi!!!

Ni ja to ne volim ali tako ide...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@Aleksej

Ja da se obuchem fensi? Ha ha! Pa nisma ti ja brate GANCI,znas?
    Fenseraj je za neke tamo...nabedjene...ja imma svoj stil.
    Kakve ovde DG,pantalone,kakav ****...da vidis sto sam ja kupio Vekdohinoks lone!
    Zayebi me da tim shabanskim forama.

Aleksej_BASO
    Guest

Ma ja samo diesel, replay, gas....

Samo je najbolje dovoljno dobro.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Ma ja samo diesel, replay, gas....

Samo je najbolje dovoljno dobro.
    Ma kazem ti., Levis i nisat vise.
    Sve je to OK,ali ovo gore je za mene,kao sto rekoh, "ciganska zabava".
    Ajde diesel tu i tamo...manje vise...ali gde ces ovaj replay i gas na Levis? Ajde molim te.
    To kupuju oni koji nemaju pare za Levis.

Slične teme

1. dolce & gabbana
    Autor f@movka u forumu Žene
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.10.2006., 12:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •