Veza traje 3 meseca a devojka nevina... pogadjate?

majstoricav

Zainteresovan član
Poruka
171
Evo, promenih temu :)

Kako se ponasati kada ste u vezi sa zrelom devojkom (mentalno i fizicni) a ona je pri tom nevina. Koliko daleko ici sa njom u mazenju, da li joj pruziti peting, sta sve raditi sa njom (ako ste voljni cekati je) a da je pri tom ne uplasite?

Zapamtite JAKO VAM JE STALO DO NjE, niakako ne bi ste je povredili, a opt bi zeleli spavati sa njom.... KAKO probuditi zelju u njoj?
 
Znači rekla ti je, pa onda je verovatno besna na sebe što to nije već odradila a sve njene frendice jesu,i boji se da će ispasti loša u sexu, ne mož tu biti pametan moraš biti strpljiv, jer ona već ima kompleks od toga i ako budeš previše navaljivao odustaće ali moraš naći načina da je ubediš da je to sve samo ljubavna igra u kojoj treba oboje da uživate a za tehniku ne treba puno da se brine(to je tvoja stvar ona treba samo da te prati i to je to) :roll:
 
livija:
@frozen, nije bwe ovo destruktivna tema...... ovo je "shta da radim" tema..... pomozi choveq....... :lol:
Pa ja sam mu reko da ne navaljuje..ako je mogutje nek proba s njom da razgovara otvoreno o tome...sam je valjda najbolje poznaje i kako bi reagovala na otvoren razgovor na ovu temu.....nisam ja bre destruktivan al neshto mi tu sumnjivo :? Missim lepo je to i OK da on cheka al samo da od tog chekanja ne osedi.....sve ima svojih granica i ako ne moze,bolje ne mrcvariti u nedogled jer tanka je granica kada razumevanje preraste u podyebavanje od strane onog koga se trudish da razumesh. :?
 
majstoricav:
Najzad, stigosmo i do ove stepenice u vezi...tempo gradjenja svih odnosa i ljubavi u vezi postavljen shodno spremnosti partnera... maksimalno prilagodjavanje... veoma mi je stal odo nje...
Tako, polako, stigli smo i do sexa ( tj. nismo uspeli)...Sve je bilo idealno, duhotrajno ljubljenje, mazenje, peting....i ona prekida...smanjuje tempo...pokusavam da nastavim, vidim ona popusta...razmisljam, ne bih da je ni sa cim povredim, plako prestajem... nastavljamo da se mazimo...polako prestajemo...zovu je njeni na mobtel...ljubimo s jos malo....ona odlazi...
Sledeci put kada smo se videli, vidim da je primetno hladna i na distanci...nista, razgovaramo i pravim se da ne primecujem....to se dogadja i ledeci put...morao sam da otvorim temu sex-a....izjavljuje da nije spremna...da nije sigurna....odgovaram da razumem i da nije nista strasno....ALI ODNOSI U VEZI NISU KAO STO SU BILI DO "ONOG TRENUTKA"
Ja sam strpljiv i cekacu...ali kako da se ponasam na dalje, da li da nastavim istim tempom, da malo popustim...i ako ce ona to sve shvatiti?
KAKO JA SADA TRBAM DA SE PONASAM? Nikada nisam bio u ovakvoj situaciji

Bash je nezgodno vama mushkarcima.Ne znam kako da se ponashate. :D
 
majstoricav:
Moje pitanje je KAKO DALJE DA SE PONASAM, obzirom da je postala po malo distancirana
Kako da pokazem da mi je stvarno stalo do nje, da ne odustajem od nje, a pri tome da ne budem napadan?

A da je čika malo pozajmi pa da ti je vrati....?
Po mom iskustvu svako uplašeno (ako je stvarno uplašeno) živinče se najlakše lovi hajkom....
Tj dva lovca, dobar i (o)loš....
Dobro sad ja baš nisam (o)loš , ali mogu psihološki da je otvorim , a može svašta da bude....

Poslednja devojka , je najbrže "otvorena" (u smislu da više nema ograda prema meni) kad sam nanjušio da je imala primorano pušenje i da je to ostavilo traume....u oblasti oralnog seksa. Jednostavno "hajde da izbrišemo prošlost sa nežnim , spontanim , divnim pristupom" i sigurna ruka odrade zbližavanje više nego 10 izlazaka , i puštanje preispitivanja "da li je on ili nije on baš onaj pravi".

Oprosti , ako sam promašio temu...
 

Back
Top