Gde je ovo ?

la-istili

Obećava
Poruka
88
Gde su napravljene ove fotke ,ko pogodi placam mu sledece letovanje na zeljenoj destinaciji !URL=http://img214.imageshack.us/my.php?image=3palmenaobalimoracopyvc3.jpg]
3palmenaobalimoracopyvc3.th.jpg
[/URL]


URL=http://img225.imageshack.us/my.php?image=pogledsaterasecopyjc8.jpg]
pogledsaterasecopyjc8.th.jpg
[/URL]
 
Nije moguce da niko nemoze ni da nagadja ,pa dajte ljudi ,sve sami svetski putnici ,nije strasno ako ne pogodite , niko vas nece ispljuvati napasti ili nesto slicno .Evo pokusacu da pomognem i ubacicu jos koju !
 
i dalje su male slike, stavi bre tumbnail for forums;)
da može da se otvori,lepo.
a sve više mi liči na bečiće:lol:
i ako ništa ne vidim...ovaj sutončić kao hawaii
 
Copy_Cat:
ja rekoh odavno, ali me la-istili ignorise :lol: evo da onda prilozim slicicu :lol:[/QUOTE
Ma ne ne ignorisem te ,svaka cast ,nije bilo tesko , nego u sveopstem pljuvanju Crne Gore kao moguce destinacije ,rekoh da vidim koliko je ostalo u secanju ovim svetskim putnicima .Fotografije mi i nisu nesto znam uradjene su analognim aparatom ,male su i jadne bas kao i ovo parce Jadrana sa koga se vratih .ALI svaka destinacija je lepa kada si u dobrom drustvu ,kada te posluzi ,vreme ,zdravlje i sreca .
 
toooo ovako se postavlja:p
i znači sutomore:(
nisam boravila tamo.jbg jednom u prolazu...
la-istili:
Gde su napravljene ove fotke ,ko pogodi placam mu sledece letovanje na zeljenoj destinaciji
jao blago tebi copy cat..ideš na dzaba odmor:lol: odma smošljaj šta ćeš!!!
možda ovo na poslednjoj slici?
 
E,da li neko ima mozda sliku Biograda na moru ,dakle Hrvatska jel ,tamo sam letovala kao tinejdjerka ali nemam foto uspomenu ,a mrzi me da trazim po netu .
A za placeno letovanje ,e pa to mora da se zasluzi ,da se pokaze saosecanje sto nemam digitalni aparat, pa da mi se postom posalje isti ,pa da hm ... moram da razmislim !?
 
auuuuu pazi, ja u bečićima imam kuću...
ali ovaj kafić nisam videla( ruku na srce nisam ni bila poslednjih 5 godina)
ladno bi mozgala gde je to,
ok, plaža..to je to...ali ovaj kafić....
 
Ovo je slika od prosle godine ,doduse mi smo bili samo na 1 dan u Becicima ,obisli onu crkvu na brdu gore iznad plaze i negde u podnozju seli u hlad ovih suvih palminih listova ,bas smo bili prijatno iznenadjeni neko se lepo potrudio da ga sa mozgom uklopi u prirodno okruzenje ,ima i mali vodeni tok kroz neke stenice ,ne strci kao neka plasticna tenda iz brda vec se uklapa .A gde ti je kuca za svaki slucaj ako resim da repriziram CG jos koji put i da vidim ono novo super de lux strasilo u Becicima ,pa da odsednem kod tebe na kaficu za DZ ako moze ?
 
Pa pise lepo Dominikana ,ali nisam ni postavljala temu zbog egzoticnih destinacija ,NAPROTIV zbog domacih bivsih gde smo svi letovali i za gde su nam vezane neke lepe uspomene .ZNACI ne egzotika nego nostalgija za JADRANOM u onoj bivsoj velicini .IDEM DA SAMA potrazim Biograd kada vec niko nece da evocira uspomene na letovanja 80 tih ,
 
Ja sam ti iz one generacije sto je uspela 3-4 puta biti tamo, ali nemam tih slika u kompu.
Bejah u Biogradu, ali bih ga sada tesko prepoznao, jer sam imao 5 godina...
U secanju mije ostala Istra i Split.
Skoro Dubrovnik.
Ali necu da evociram uspomene na Hrvatsku jer tamo je manje bezbedno letovati nego u Libanu, ako si Srbin!!!
 
E,bas juce sam gledala CD,koleginica je letovala u Biogradu-mnogo je lepo...za trenutak me uhvatila nostalgija!Srecom mnogo lepog ima i na drugim tackama ovog sveta,ja jos ne bih tamo... :???:
 
Vesna Ks kazi mi ako ti je koleginica letovala jel to ove godine i koliko je kostalo ?A sto se tice bezbednosti mislim da svuda moze nesto da te strefi ,evo primer putuju ludi pre tri dana kolima od Bara ka Ulcinju ili tu negde I TUP padne im stencuga od 2Tone ispred automobila Srecom dobri refleksi pa razbiju samo hladnjak i ostanu nepovredjeni .A DA su bili samo MINUT pre odrona ma SEKUND bili bi palacinka .ZNACI PUTOVANJE JE RIZIK ALI SVESNO SE UPUSTAMO U NJEGA ,PA OD USTASA ILI OD CG LENJOSTI ILI OD TIFUSA malo je bitno
 
Da,letovala je ove godine,pre neki dan se vratila.Ona ima hrvatsko drzavljanstvo,tamo joj zive roditelji i sestra.Sto se cena tice,smestaj je skup,platili su najam apartmana sa kuhinjom(mislim cetvorokrevetni) 65E dnevno.Inace,kaze da ostale cene(restorani,izleti brodom itd)nisu mnogo skuplji nego u CG.Ima najvise Ceha i Madjara,pored Hrvata,naravno.E,sad i njena je preporuka da je bolje otici busom itd.nego autom sa nasim tablicama,jer ima ljudi koje to jos iritira tamo...Ako te zanimaju neki detalji kazi,pitacu je pa cu ti preneti,ona ti moze i pomoci oko smestaja...
 
Pa to ti kazem... Pre bih u Liban nego u CRO...
U Dubrovniku sam se pre tri godine proveo ko bos po trnju i dosta mi je toga...
A za 65e dnevno mogu da idem na Palma de Majorku avionom?
Zar tamo nije lepse?
 

Back
Top