Atrijum

Dobro, i. (<meta name="keywords" - "atrijum,kladovo,diskoteka,kafic,klub,club,kafe-bar,klub atrijum,izlazak,provod,zabava"...) Kad treba da postane operativan sajt. Lepo bi bilo da nam opsirnije opises nesto vise o njemu.
 
Logo firme i iritirajuci pozadinski lightovi (da si ih bar dao neki tok a ne zbrda zdola iseckano, bas umara oci)
Daj sajt pa da nesto kazemo.. ZA sada ono (verovatno si ponosan) ali nista posebno. 3D photoshopom odradjen logo firme i bezpotrebno trpano u flash. Lepse bi bilo da si to isto napravio ali recimo napravio u pozadini stage light ili neke druge lepe efekte u flashu. Ono bez reda treperenje bar meni smeta.
 
Ima, postoje opcije za pregled slika i nesto malo obavestenja.
Meni je licno sajt pomalo prazan. Ima par foto galerija i dva staticna (tekstualna) obavestenja.
Sama pocetna strana deluje dosta efektno, ali je ostatak sadrzaja dosta stur.

Inace, sasvim lepo i cisto uradjeno.
Posto je sajt tematike kakve jeste, svakako mu treba mal vise aktivnih elemenata jer se radi o diskoteci a ne o prirodnjackom muzeju.
 
Trudis se, to je dobro, imas ideju za ono sto hoces da uradis. Inace sajt jos nije zavrsen, jos moras da radis na njemu da bi ispalo kako treba. Rano je jos za zakljuchivanje, jos mora da se radi na njemu.

Sve u svemu, samo napred, imas stila.
 
Solidno je uradjen sajt. Samo dve zamerke (smatram da je bitnije pricati o zamerkama jer sve ostalo sta se ne spominje podrazumeva se da je dobro) :lol:
Prvo bar kod mene onaj skrol za slike pocne da cima levo desno kad hocu da izaberem sliku i to bas cima da nekad i promasim sliku. Drugo za sve je potrebno 2 klika kao da je potrebno da se potvrdi. Recimo. KAd izaberem nesto u meniju nista se ne desava nego tek kad drugi put to isto izaberem to se otvori.
Ostalo je sasvim OK
E da. U principu kod nas nema puno ljudi sirokopojasni net tako da barem ja izbegavam da pravim sajtove skroz u flashu jer nekima sa sporijom vezom treba vecnost da se otvor.
Sve u svemu nije lose.
 

Back
Top