Moja MUSKOST meri svega 7cm u erekciji

  • Začetnik teme Zakržljao
  • Datum pokretanja
Z

Zakržljao

Gost
Nisam ja kriv takav sam se rodio
A bas steta ,inace sam jako zgodan i devojke se lepe za mene dok ne dodje do ONOG momenta, a nekad me i bude blam da se skinem i svesno se lisim sexa
Mnogo sam nesrećan zbog toga i pitam se da li ima leka za mene
Da li neko imam slican problem?
 
Vidis, ja imam vrlo slican ali opet potpuno suprotan problem.
Moja MUSKOST mjeri punih 24 centimetra u erekciji.
A bas steta, jer sam inace izrazito ruzan tako da sve djevojke bjeze od mene, osim ako nekim cudom ne dodje do ONOG momenta.
A da sad pocem skidati gace kad barim djevojku mi nekako glupo izgleda...
Imas li ti neki prijedlog sta da radim???
 
little:
uostalom, naucno dokazano, a ja samo prenosim, vagina je duboka citavih 12 cm, stoga ti si sasvim finoj poziciji. nisi sad nesto reprezentativan primerak ali definitivno nisi za tugovanje :wink:
Nije 12 nego 8 cm,do 10 max ali tesko, tako da decko nemoj da se uzbudjujes previse,zenama je sav osecaj u prednjoj trecini vagine.A sto se tice vizuelnog efekta , ako ti bas smeta pa gledaj dok ne odusevis devojku svojim nastupom deo vezan za skidanje obavljas u mraku.
Pozdrav!
 
Gugleta:
dr, moze jedno pitanje?

Nesto mi nije najjasnije: ako je vagina duboka 8 cm, kako uspije da primi 2 (pa i 3) puta veceg "partnera" ???

Pored toga, upravo sam blejao u jedan strucni crtez.. I sta je cervix? On se nasao na putu :D
Za vreme odnosa,vagina se prosiri i izduzi u svojoj prednjoj trecini i tako udje ceo penis,e sad cervix je grlic materice,to je na kraju vagine,i na njemu je rupica kroz koju izlazi krv za vreme ciklusa a za vreme odnosa ulaze spermatozoiidi koji putuju kroz matericu do jajovoda...Kao sto sam rekla sav osecaj je u prednjoj trecini tako da zenama koje imaju obdarene partnere ne prija bas potpuno guranje jer tad vrh penisa udara u grlic a to nije bas prijatno.Dakle ne udje bas ceo,ipak jedan deo ostane napolju.
 
Pa to je misic kao i svaki drugi u telu,siri se i skuplja,ako se vise koristi navikne se na to,ako se ne koristi skupi se pa je za zenu bolan odnos dok se ne navikne.
Nista se ti ne sekiraj,rasiri se taman koliko treba.Kad kroz taj deo izadje bebina glava precnika 10 cm onda mozes da shvatis da ima veliku moc prilagodjavanja datoj situacji...sto ne znaci da treba razvaljivati zenu(ovo je za one perverzne sto ce sad da pocnu da dobacuju).
 
Pa da budemo iskreni to jeste nezgodna situacija. Sigurno je da mozes da nadjes devojku koja ce te razumeti i podrzati, a na tebi je da zaradis pare,pa da odes na plasticnu operaciju i odredis sam sebi velicinu. Sve se da srediti. S obzirom da to sigurno stvara odredjenu frustraciju u tebi, potrudi se da se ne izivljavas na drugima zbog toga i nemoj da se kompleksiras. Glupo je da se poistovecujes sa svojim polnim organom, posto je to samo jedan deo tebe. Radi na sebi u svakom smislu i to ce se resiti samo od sebe.
 
I sta ce sa plasticnom operacijom,da ga seku i ugradjuju mu proteze...ma daj ,onaj koji zbog kompleksa resi da sebe osudi na takvu muku je za psihijatra a ne za plasticnog hirurga.Pogotovo sto decko nema nikakvih problema sa funkcionisanjem polnog organa.Ne nabijajte mu dzabe komplekse.
 

Back
Top