PRIJATELjI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Omiljeni prijatelj - Rejchel - Jennifer Aniston

Omiljena scena - kad Chendler objasnjava Fibi kakav je kompjuter kupio, najbrzi procesor, mnogo memorije, besna mashina... A Fibi ga pita pa dobro shta ce ti ta munja nebeska
Chendler - Well, you know games and stuff.
 
U poslednje vreme imam bolesnu opsesiju da pronadjem kompletnu seriju na DVD-u. Posto svake nedelje visim 2h pored compa i snimam epizode.

Omiljeni lik.... Ne znam sve ih volim. Svi su dobri i smesni na svoj nacin

Scena: Kad svi napadaju Chendlera sto odbacuje devojke zbog nevaznih stvari. A Dzoi kaze: Ovog puta se slazem sa Chendlerom. Imao sam devojku bila je lepa,pametna,odlicno se ljubila ali je imala ogromnu adamovu jabucicu.

Ako se setim jos neke koja mi se extra svidela napisacu
 
Jedan od mojih omiljenih sitkoma i prvih koje sam gledao. Iako su mi svi likovi podjednako dragi kao najsmesnije cu izdvojiti Phoebe i Chandlera. Imam toliko omiljenih trenutaka i epizoda da ne znam koje bih izdvojio. U poslednjoj sezoni koja je bila malo slabija, je jedna od mojih omiljenih epizoda, ona sa lutrijom kada ''jezivi golub'' prevrne posudu sa listicima na ulicu pa moraju da idu da ih traze. Kasnije Phoebe zove stan na telefon i glumi goluba koji je pravda i izvinjava se.
 
Ovo se desilo sa onih proslih 548465194984194. Neko je doso i pitao:Jel se nesto desilo sa ostalim temama o prijateljima ili je ovo jos jedna od njih 54846519498419(3) itd unazad. E to se desilo svim tim silnim temama!!!
 
FIBI I DZOI SU NAJBOLJI !!!

Sto se tice scena najsmesnija mi je bila jedna kada Ros zuri na rolerima da odrzi neko predavanje, uleti u salu i razbije se ... i super je cela ona epizoda kad Fibi zamislja da je neka macka njena majka.
 
Ljudi posto ovo nabrajanje omiljenih scena nece trajati jos dugo pa da ne bi ova tema stvarno zavrsila kao one prosle-AJDE DA OVO BUDE FRIENDS KVIZ. Slicno svim ostalim na ovom forumu. Neko postavi pitanje. Ko odgovori postavlja sledece. ako se na pitanje ne odgovori za 24h bilo ko moze da postavi sledece.
 
Friend:
AJDE DA OVO BUDE FRIENDS KVIZ. Slicno svim ostalim na ovom forumu. Neko postavi pitanje. Ko odgovori postavlja sledece. ako se na pitanje ne odgovori za 24h bilo ko moze da postavi sledece.
E...ideja nije losa, pa ajde moze!
Ali ko zeli moze i da kaze nesto o utiscima, omiljenim scenama i prijateljima!
Evo ja cu sa prvim pitanjem...
Na primer: Kako se zove Dzoijev agent??? :grin:
 
Nisam pretpostavljao da cemo samo mi da se igramo....
Nego, odgovor je Kerol i Suzan...
Ostali, zivnite malo...
Kako se zove Cendlerova nesudjena ljubav?
 

Prilozi

  • bts042bk.jpg
    bts042bk.jpg
    93,9 KB · Pregleda: 10
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top