Ceska Republika - Srbija

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Debi nase reprezentacije.

Oba selektora su saopstili spisak igraca.

A tim:
Golmani : Dragoslav Jevrić, Vladimir Stojković,

Odbrambeni igrači: Milan Stepanov, Marko Baša, Milan Biševac, Marjan Marković, Marko Lomić, Aleksandar Luković,

Igrači sredine terena: Igor Duljaj, Nenad Kovačević, Dejan Stanković, Ognjen Koroman, Saša Ilić, Aleksandar Trišović,

Napadači: Nikola Žigić, Danko Lazović, Danijel Ljuboja, Marko Pantelić.

Mladi:
golmani : Damir Kahriman (Vojvodina), Igor Stefanović (Radnički Niš).

odbrambeni i spoljni igrači: Nemanja Rnić (Partizan), Slobodan Rajković (OFK Beograd), Duško Tošić (Sošo), Branislav Ivanović (Lokomotiva Moskva), Aleksandar Kolarov (OFK Beograd) i Kačar Gojko (Vojvodina).

igrači sredine terena: Nikola Drinčić (Gaziantepspor), Dejan Milovanović (Crvena zvezda), Marko Perović (Crvena zvezda), Dušan Basta (Crvena zvezda), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Boško Janković (Crvena zvezda), Stefan Babović (Partizan) i Miroslav Radović (Legia Varšava).

napadači: Đorđe Rakić (OFK Beograd) i Dragan Mrđa (Lirs).
 
Shto se tiche A tima sastav nije losh. Josh kad se dodaju Basta, Vidic... Nije losh ni Krasic. Ali veoma mi je drago shto na spisku nema Kezmana, znam da je to samo privremeni sastav, ali svejedno. Znachi, zadovoljan sam.

Mladi su vec odavno pokazali ko su i shta su, tako da nema puno toga da se pricha. Svidja mi se shto je Rakic pozvan, a danas na utakmici protiv Zemuna je po mnogima pokazao da je stvarno mnogo dobar igrach.

Eto, toliko...
 
U suštini nema šta mnogo da se promeni u sastavima, osim kad se vrate povređeni igrači. Lazović je mnogo malo igrao, a još manje golova postizao pa mi nije jasno gde ga je video Klemente. I ne znam kako sad igra Marjan Marković. Otkud sad on odjednom ispade.
 
Krivo mi sto nema vidica.........ali i sto jevric jos uvek igra kao glavni golman.Mislim da je doslo vreme da Vladimir Stojkovic stane na gol reprezentacije......Ali dobro,oba tima su ok!!!I drago mi sto nema kezmana,dabogda vise nikad ne igrao za nasu reprezentaciju.......
 
Ja bih ladno umesto Lazovica,pozvao Krasica. Iako nisu isti tip igraca. Tri napadaca su sasvim dovoljna.
I ne bih ubacivao Stankovica,vec bas Krasica...na pocetku utakmice. A dekoji bih dao da eventulano igra...halfa...posto je samo to u Italiji i naucio.
Steta bre da ovej Krasic jos igra za mladu.
KOliko je ova nasha mlada reprezentacija bolja od ovih seniora. Sto ne odigraju jednu zajednicku utkmicu,da ih ovi mladi pokidaju.
 
Мени је драго што нема оног пеналџије Дудића који на једној утакмици прави два пенала и још се смеје.Мислим да је средина терена очајна као и да нема доброг десног бека.
 
torrente_bg:
Nadam se da ce na prvom mecu cim se Kezman vrati nasi popiti petardu.
Tragedija je sto tog coveka zovu u reprezentaciju.
Kežman jeste da nije nešto naročito pokazao u reprezentaciji, ali Kežman ne igra odbranu a niti vodi reprezentaciju.

Ja mislim da će za sledeću petardu biti kriv neko od naših navijača koji bude odlučio da ode na utakmicu, a koga bije maler uvek kad gleda ove naše.
 
Stvarno, kakve veze petarda ima sa Kezmanom? Pa ne igra on odbranu. I da primimo 10 golova Kezman je najmanje kriv za tako nesto.

Jeste da je imao onaj period u kvalifikacijama kada je igrao odlicno, ali vecinu svoje karijere u reprezentaciji je bio los igrac. Nezna se ko je vise razocarao od napadaca u reprezentaciji, on ili Darko Kovacevic.
 
68Charger440:
Stvarno, kakve veze petarda ima sa Kezmanom? .
Ima i to vrlo mnogo. Kad u napadu ne daš gol onda ga dobiješ. Kad nedaš dva dobiješ dva a posle ide lako. Napad ne služi inače, samo da daje golove. Služi i za to da loptu što duže zadrži na protivnočkoj polovini. A kada u napadu imaš Kežmana onda imaš loptu pred našim šesnaestercom. Ne ihra se fudbal samo nogama. Igra se i glavom a kada u toj glavi nema ništa (Kežman) onda prodješ sa petardom.
 
Ispadaš iz konteksta. Komentar je o p š t e g a ne p o s e b n o g karaktera. Opšte u posebno ne ide ali posebno u opšte da. A ako pokušavaš da braniš Kežmana mogu ti reći da svi svetski stručnjaci a i laici znaju da Kežman ne ume da drži loptu. Zato se i nije uhvatio u Čelziju i nije odgovarao koncepciji igre. Nije fudbal samo stvar gola nego i izgradnje igre da se taj gol da. Kežman nije graditelj već isključivi (loš) realizator.
 
ovde neki navijacki :shock:
ljudi, kezman je i dalje uz stankovica nas najbolji igrac
to je cinjenica,
druga stvar je prvenstvo sveta, jer takva je billa taktika(10 pozadi) :evil: da bi i ronaldinjo 2 put pipnuo loptu u 3 utakmice.
po tome i stankovic ispade 'vezara',???
i njega da izbacimo ?
a ubacicemo ove iz bezanije i vozdovca :shock:

dokaz ce biti sastav reprezentacije za kvalifikacije i garantujem da su kezman i stankovic,glavni oslonci

ps. ****** ,kad igra srbija sutra ,ja navijam za tim,
a ne koliko cigana igra u timu.
...... i zato su stavili spanca za selektora, valjda
 

Back
Top