Ceska Republika - Srbija

v.v.ilic:
Pogledaj temu Euro 2008 kvalifikacije.
Možeš reći i jedno i drugo. I Beč nije Beč nego Wiena pa se razume o kome je reč! :wink:
На српском је Јерменија, како је зову други, заболе ме!
И није Wiena, него Wien. И сваки народ има другачија имена за топониме. За енглезе је Беч Vienna.
Можда је боље Белгрејд уместо Београд, а?! Ако светска сила бр.1 каже да је Белгрејд, ко смо ми да тврдимо другачије?
:wink:
Поздрав гробарима!
 
FLUID:
A evo i njegove izjave za nepoverovati:

"Izuzetno sam razočaran odnosom Zvezdana Terzića, Fudbalskog saveza Srbije, kao i selektora Havijera Klementea, prema meni. Hteo sam još pre utakmice sa Češkom da skinem trenerku i sve napustim, ali olakšaću im posao, više se neću odazivati na poziv u državni tim. Ovo je kraj,“ rekao je Jevrić za beogradski dnevnik 'Blic'.


Kada čovek umisli da je nezamenljiv to obično tako biva.
Upravo tako!
Ja sam mislio da taj Jevric ima malo vise mozga i da u njemu postoji malo vise kolektivnog,timskog duha. Da se sve daje i trpi zbog pobede celog tima.
Ali NE,u njemu je proradila ona prava crnogorchina,koja misli da je sve i svja! Sto nije tako otisao posle Argentine i SPa uopste? Kakav je to glupak,licemer,gowno od coveka,kad nije mogao preko svog EGA da prebaci ni jednu prijateljsku utakmicu.
Neko pomenu da je u dosao iz Turske...jeste,ali on je tmao raskinuo ugovor,tako da mu dolazak nije bilo neko cimanje. Nije odmah posle treninga ili utakmice morao da doleti u BG. I nije jedini koji je iz ****** materine dosao da bi igrao.
Uskurcio se posle jedne prijateljske utakmice,hehe! Posle se pitamo zasto nam je atmosfera u reprezentaciji losa? Zbog takvih kao sto je Jevric i ostala bulumenta,koja je navikla da im mesto bude unapred upisano u startnoj postavi.
Moze slobodno da ide da brani za CG.
Sto neko rece,neka ide slobodno.
 
STANKOVIĆ SE U INTERU PLAŠI AUTORITETA

Predsednik Terzić se još jednom osvrnuo na igru kapitena Dejana Stankovića, za kojeg je već rekao da u reprezentaciji ne igra na nivou iz Intera.
- To nije moje lično, već mišljenje celokupne javnosti. Razgovarao sam sa Sinišom Mihajlovićem, koji je Dekijev kum i najbolji prijatelj, i takođe je potvrdio da je istina ono što sam rekao. Siniša smatra da Stanković u Interu igra bolje, jer ima strah za mesto u timu i mora iz dana u dan da se dokazuje i nameće. Tamo ima strah od autoriteta, za razliku od reprezentacije u kojoj je imao zagarantovano mesto i potpunu slobodu - objašnjava Terzić. - Razgovarali smo o tome. Stanković je gospodin bez mane i tvrdim da će biti pravi lider ove reprezentacije. Međutim, ni njemu mesto nije rezervisano, o tome odlučuje Klemente.
 
Predsedniku Terziću bi bilo bolje da obuče dres i kopačke pa da pokaže kako izgleda taj trud sa igračima oko sebe. Prvo onih u Interu pa onda onih u našoj reprezentaciji.
A da je to mišljenje celokupne javnosti a još da on to kaže, zapitao bih ga gde je i kada vršio anketu. Sada me je toliko naljutio da sam u stanju da ga smestim na penzionersku klupu u parku ili kafansku stolicu pa neka tamo lupeta. A dao bih mu i bubanj da se dalje čuje.
 
MadonnaGirl:
Xe xe pa znam ja sta treba da se prica na 4umu...... ;-) ;-) ;-)

Jekai George.......samo tako!To je pravi duh!!!
Nego sta...Ako do sada nisam verovala da u nasem fudbalu moze nesto da se promeni sada verujem...Novi selektor, novi dresovi i novi period za nas.Period pobede, nadam se...
Inace pozz za tebe :-)
Viva Clemente!!! Viva Srbija!!!
 

Back
Top