NAJVECA LAZ ZBOG ...LOVE AND SEX

topmodelsica:
Toga uopshte nikad nije bilo kod mene i njega!

I NIJE BILO NI RANIJE? IZGOVORA TIPA:
-BOLI ME GLAVA
-ZNAS , ZALJUBLJENA SAM U JEDNOG VEC GODINAMA
-NISI TI U PITANJU JA SAM
-TI HOCES SAMO DA ME...
-ILI IDI KOD ONE STO SI JE MUVAO
-UMORNA SAM NIJE MI NI DO SEX-A
-HOCU DA OSTANEMO SAMO PRIJATELJI
-JA SAM PLANIRALA, DA SE PRVO UDAM
-HOCU DA TO BUDE ROMANTICNO, I IZ LJUBAVI......
 
Secam se davno jos,kada sam sa drugaricama bila na moru,u diskoteci neki tip me je smarao,smarao.......nije bilo sanse da se izvucem,a posto sam imala na domalom prstu neki presten koji sam dobila od mame,rekla sam mu da sam verena.........
A najjaca fora je bila jos dok sam bila u srednjoj,sa par drugarica sam sklopila paktda navalentnim tipovima pricamo kako imamo sidu.....sad kad se setim zgadim se.
 
Emily_Bg:
Secam se davno jos,kada sam sa drugaricama bila na moru,u diskoteci neki tip me je smarao,smarao.......nije bilo sanse da se izvucem,a posto sam imala na domalom prstu neki presten koji sam dobila od mame,rekla sam mu da sam verena.........
A najjaca fora je bila jos dok sam bila u srednjoj,sa par drugarica sam sklopila paktda navalentnim tipovima pricamo kako imamo sidu.....sad kad se setim zgadim se.

A on posto je pod bljeskom light-show-a pozeleo da te zeni postidjen odustane? :lol:
 
I NIJE BILO NI RANIJE? IZGOVORA TIPA:
-BOLI ME GLAVA - odvala, na rachun toga shto zene kad im nije do seksa kazu "boli me glava" ili na rachun neke zenske iz blizine koja se stalno zali da je boli glava,stara fora,taj kome sam to nekad rekla znachi da sam ja ochekivala da on zna da mene nikad u zivotu ne boli glava.
-ZNAS , ZALJUBLJENA SAM U JEDNOG VEC GODINAMA - to je moja klasichna fraza za vadjenje, uvek imam nekog dezurnog za tu ulogu, i onda vecina ustukne a ja sachekam trenutak i vreme izabaerem onog kojeg hocu i priblizim mu se.
-NISI TI U PITANJU JA SAM - to je glupa fraza, ali jesam ja u pitanju, uvek.Kad je on u pitanju on kaze "nisi ti u pitanju nego ja", shto bi to bila laz?
-TI HOCES SAMO DA ME...-to je znachilo da mi je bilo mnogo lepo to veche, to je jedna od mojih omiljenih shala.Sigurno sam se smejala kad sam to rekla.
-ILI IDI KOD ONE STO SI JE MUVAO- to uopshte nije laz, to je izliv ljubomore.
-UMORNA SAM NIJE MI NI DO SEX-A - to moze da bude istina.Nikad ne bih lagala da mi nije do seksa ako mi jeste do seksa.A ako imamo neki drugi problem zbog kojeg necu seks, ako je stiglo dotle da necu da se svadjam nego kazem "umorna sam" - onda tu u toj vezi nema pomoci.Znachi da sam digla ruke.
-HOCU DA OSTANEMO SAMO PRIJATELJI - to je delimichno tachno, samo shto ja pod prijateljstvom ne podrazumevam klasiku nego da bude sa moje strane i ja sa njegove.
-JA SAM PLANIRALA, DA SE PRVO UDAM - to nikad nisam iskreno i ozbiljno tako planirala sigurno.To je verovatno bila laz nekad kad josh nisam bila nashla pravog.
-HOCU DA TO BUDE ROMANTICNO, I IZ LJUBAVI......- i hocu i bilo je.
 
topmodelsica:
Znate li u chemu je razlika izmedju lazi i odvaljivanja? Odvaljivanje je kad kazesh besmislicu koja ti padne sluchajno na pamet, neku glupost.A laz to je kad ja smishljeno kazem drugarici koga volim sa namerom da ona to proshiri i da to stigne do njega.

Laz je suprotnost istinitom stanju stvari, a ovo je idiotluk - ciji je jedino opravdanje mlade godinice...

P.S. imash veliku publiku koju neizmerno uveseljavash - samo nastavi :twisted:
 
topmodelsica:
I NIJE BILO NI RANIJE? IZGOVORA TIPA:
-BOLI ME GLAVA - odvala, na rachun toga shto zene kad im nije do seksa kazu "boli me glava" ili na rachun neke zenske iz blizine koja se stalno zali da je boli glava,stara fora,taj kome sam to nekad rekla znachi da sam ja ochekivala da on zna da mene nikad u zivotu ne boli glava.
:lol: o bozhe, bozhe....... pitam se kako to?
 

Back
Top