Half-Life na kvadrat

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Et' dos'o i na mene red da probam ovo cudo. Markoca je odusevljen! Fizika, gameplay, sve je super! Neki ce mozda reci "ovaj je lud" ali bole mene muva sta misle. Vazno je da meni HL2 lepo radi i da se ja igram! xD Jako mi se svidjaju nivoi i ceo City 17, a Gravity Gun je neverovatno zabavan.
 
markoca:
Et' dos'o i na mene red da probam ovo cudo. Markoca je odusevljen! Fizika, gameplay, sve je super! Neki ce mozda reci "ovaj je lud" ali bole mene muva sta misle. Vazno je da meni HL2 lepo radi i da se ja igram! xD Jako mi se svidjaju nivoi i ceo City 17, a Gravity Gun je neverovatno zabavan.


JOJ ti mislish da je taj gravity gun neshto???!!!! Brate kad stignesh u poslednji nivo gravity gun-om cesh moci da dizesh mnogoo teze stvari chak i ljude...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
markoca:
Et' dos'o i na mene red da probam ovo cudo. Markoca je odusevljen! Fizika, gameplay, sve je super! Neki ce mozda reci "ovaj je lud" ali bole mene muva sta misle. Vazno je da meni HL2 lepo radi i da se ja igram! xD Jako mi se svidjaju nivoi i ceo City 17, a Gravity Gun je neverovatno zabavan.


Ma opusteno,ja sam je odigrao sa dve godine zakasnjenja...ali zato kad sam je odigrao potpuno sam odlepio!!Igra ima neki...feeling jbt koji te prati kroz nju,da ne spominjemo da igra tece kao po loju na high podesavanjima...prica,atmosfera ma....
E sad mi se opet igra :lol:
 
imaju dobri cheatovi za gravity gun kad povecas max masu predmeta koje dizes i moze da se poveca brzina izbacivanja, samo ne treba precerivati sto se tice max mase, oce da
zabaguje igra(ne preko 2,5-3 t)
 
Znam ja koji.Nego uvek me roknu, bem ti pumparu. Nekad me roknu a nekad se toliko zatrcim izbegavajuci ih da padnem sa zgrade! Lol! Dosta su zajebani. Kad mi je prvi iskocio, sa Gravity Gunom sam nosio onaj disk, obozavam ga ;)
 
Aha vi pricate o HL2.
Iskren da budem ja sam sa cistim uzivanjem presao tu igru.Bila je malo zajebana na nekim delovima ali uzitak 5+
Sad kad citam gde ste se sve zapucali pripadne mi smesno...otprilike kad sam ja to preso...juuuu.
No dobro,to nije vazno!Nego,zanima me da li ste culi za HL2 - Lost coast.
Ja sam nabavio HL2 0 epizode 1 ali sam u medjuvremenu cuo da je izmedju HL2 i ovo epizode 1 izasao Lost coast.
Pa jel neko igrao to.Moj drug je ima iako je nije ni jednom pokrenuo.A rodjak koji je presao epizode one kaze da se na kraju igre spominje Lost coast.
 
Lost Coast ne postoji.... Ja zaista ljudi ne znam gde ste iskopali sve to kad je Lost Coast samo drugi naziv a Episode One! A i ne moze da bude nista izmedju Hl2 i E1 kad se price DIREKTNO nadovezuju jedna na drugu!
 
Da otklonimo sumnju:
Lost coast je svega jedan nivo igranja. To je bio svojevrstan tehnoloski demo, prikaz novih mogucnosti implementiranih u Source engine (prvenstveno HDR).
Dakle Lost coast i Episode 1 nemaju veze jedna sa drugom. Ko sto rece moj prethodnik prica iz Episode 1 se nadovezuje na HL2.

pozzzzzzzzzzzz
 
pa half life znaci "vrijeme poluzivota" (kod nas se koristi cesce termin vrijeme poluraspada) radioaktivnih elemenata koji se nalaze u nuklearnom reaktoru i moze da traje od nekoliko milisekundi do nekoliko hiljada godina.
 

Back
Top