Stare Nindza kornjace

ForeverAngel

Zainteresovan član
Poruka
444
Seca li se neko kad su bile Nindza kornjace na RTS-u 90-ih(sa starom sinhronizacijom)?Ja sam ih obozavala :-) Bila sam mala,ali se i dalje secam nekih epizoda.Stvarno je bilo super,sednes,gledas,uzivas,zezas se.Omiljeni likovi su mi bili Sekac, Ejpril O`Nil i Rafaelo.Onda sam tripovala da bi Ejpril i Sekac bili super par,a i lozila sam se na Sekaca :oops: Otkaceno! ;-)Ko su vam bili omiljeni likovi?


"Prokleti reptili!Platicete mi ovo zajedno sa racunom za hemijsko ciscenje!"~Sekac
 
Jao bre, stare nindza kornjace... Meni je Rafaelo bio naaaaajomiljenjiji lik. Mikelandjelovi fazoni su mi oduvek bili nacisto truli, a Leonardo (veliki vodja) me isto nervirao. Al i Donatelo je valjda bio kul lik.

Kad se samo stim bisera mudrosti koje je pred nas prosipao ucitelj Splinter:
Bitka nije gotova dok se ne zavrsi.
 
Aja kad se setim. Svi u ulici smo obozavali nindza kornjace. Dok one traju ulice prazne. Nema niko napolju. Ove nove sto su se davale na pinku su totalno budjave. Nije to to. Nekako su mnogo nasilne.

P.S MOC KORNJACA!!!
 
E stvarno su bili extra...imam jednu kasetu gde sam ih snimao ali ih nisam odavno gledao....eto sada bih mogao da se podsetim!!!
Inace, Ejpril je bila najbolja....glas joj je bio mnogo mnogo dobar...mislim da je to glas Aleksandre Cucic.A Splinter je najsmesnije ime....evo i sada se kidam....naravno sve je u pozitivnom smislu!!!
 
Stare kornjace su NAJBOLJE, ove nove su pravljene ne za klince nego za nas koji smo gledali i voleli stare nindza kornjace, tj. matorce... A bas u tome je greska! Nisu ni ove tako lose, ali ne mogu osim te ozbiljnosti (koja mi ne ide pod ruku sa cinjenicom da kornjace koriste ostra oruzja a ne smeju, jer su ipak crtac koji gledaju i deca, nikome da proliju krv) da se pomirim sa tim sto NEMAJU OCI!!! Da sam dete ruzno bi ih sanjao :) A omiljeno mi je takodje- Sreedeeruu, gde je moje novo teeeelooo?!

Ima i vic:
Duvaju u tehnodromu Krang i Sreder, i Krang uvlaci jednom pa ce ovom:
-Sredeeeruuuu, gdeeee jeeee mojeee novoo teeeeloooo?!
A Sreder uvlaci pa kaze:
-Telo?! (uvlaci) Hmm, telo? (opet uvlaci) Telo kazes?! (i uvlaci opet)...
TEEEELOOO VREEETEEEENOOO..... :D

Evo jos jedan:
Lazar pred Kosovski Boj na veceru okupio junake, drzi govor i povremeno duva:
Junaci nasi, sutra je taj dan! Moramo biti odlucni, i hrabri kao nikada do sada! I ti Milose Obrenovicu, i vi braco Jugovici, i ti Vuce Brankovicu, i vi Nindza Kornjace....
 
Ima i vic:
Duvaju u tehnodromu Krang i Sreder, i Krang uvlaci jednom pa ce ovom:
-Sredeeeruuuu, gdeeee jeeee mojeee novoo teeeeloooo?!
A Sreder uvlaci pa kaze:
-Telo?! (uvlaci) Hmm, telo? (opet uvlaci) Telo kazes?! (i uvlaci opet)...
TEEEELOOO VREEETEEEENOOO..... :D

Evo jos jedan:
Lazar pred Kosovski Boj na veceru okupio junake, drzi govor i povremeno duva:
Junaci nasi, sutra je taj dan! Moramo biti odlucni, i hrabri kao nikada do sada! I ti Milose Obrenovicu, i vi braco Jugovici, i ti Vuce Brankovicu, i vi Nindza Kornjace....[/QUOTE]
:lol: :lol: :lol: Odakle ti ovo?Ima li jos?
 
Kako odakle mi? Pa cuo sam ih :)
Nemam vise nista u vezi sa nindza kornjacama, samo sa nindzama....

1) Naisao Mujo na popa, zaskocio ga odjednom i prebio na mrtvo ime- pa kaze: "Sta je nindza, nisi u formi!!"

2) Dolazi ciga u prodavnicu sportske opreme, i vidi da nigde nema surikena pa kaze prodavcu: "I sta sada mi nindze da radimo?!"
 
ForeverAngel:
Ima i vic:
Duvaju u tehnodromu Krang i Sreder, i Krang uvlaci jednom pa ce ovom:
-Sredeeeruuuu, gdeeee jeeee mojeee novoo teeeeloooo?!
A Sreder uvlaci pa kaze:
-Telo?! (uvlaci) Hmm, telo? (opet uvlaci) Telo kazes?! (i uvlaci opet)...
TEEEELOOO VREEETEEEENOOO..... :D

Evo jos jedan:
Lazar pred Kosovski Boj na veceru okupio junake, drzi govor i povremeno duva:
Junaci nasi, sutra je taj dan! Moramo biti odlucni, i hrabri kao nikada do sada! I ti Milose Obrenovicu, i vi braco Jugovici, i ti Vuce Brankovicu, i vi Nindza Kornjace....
:lol: :lol: :lol: Odakle ti ovo?Ima li jos?
Urna :wink: besni su :-D
 

Back
Top