Urbane Legende

Emily_Bg:
Ovaj slicaj je zabelezen u Urhentnom centru,pre 3 godine,STVARNO:Bio je 8 mart,tip je hteo da obraduje devojku pa je ruzu probao da ugura u ki*u....povredio se jadnicak!
Pih, bolje da je otrebio od trnja i zavezao ispod masnicom. Onda ruza moze i kao udlaga da posluzi. Bas slatko... Moracu to da primenim; kao darujem cvet, a u stvari se potpomazem.
 
hehe, cuo sam i ja neke price sa pucanjem ku*ca, recimo lik krese ortakinju koja je uska i pocepa mu se ***** ALI ne bilo kako nego po duzini, a za drugo pucanje je da je neki lik firco ribu u pedu pa mu pukla ona zlica (zato se podmazujte ;-) )..
 
W.A.S.P.:
Urbane legende... naravno vezane za sex, sigurno imate da podelite neku sa nama...

eo ja cu prvi: cuo sam da je naka riba skidala sebi mrak sa virslom (!?) posto nije imala frajera da je opali i tako u toku tog 'skidanja mraka' virsla joj pukne i ostane u djanite je devojka morala da ide do urgentnog da joj vade..

Da to je tacno...
Bar kod nas u gradu ima neka mala, klinkica koja je to uradila... Kazu da su je mama i tata vodili kod doktora... Ne poznajem je, ali imam ortake koji je znaju...
Inace, mala ima novi nadimak od tada: Virsla...
 
Pricu sam cula u nekoj radijskoj emisiji koja je za temu imala sve te uvrnute stvari koje su te shshave zene u stanju sebi da urade....pa kontam da je prica istinita....gost novosadski ginekolog,sa vrlo traumaticnim iskustvima,spremnin za deljenje.
Na urgentni primljena devojka posle redovnog ginekoloskog pregleda....prizor neverovatan...mlada snajka i mastoviti joj baja,grickaju bananu pa je malo guraju dole da se snajka oraspolozi,pa je opet malo jedu,pa dole...u njoj ostane komadic banane i razviju se oni mali slatki crvici(pretpostavljam-muvina deca).samo je sudbina spasla da ode na vreme lekaru...eto,riba se ucrvljala :|
pomenula je i pricu neke male sponzorusice koj je natrcala na nekog wannabe shvabu ili pinkija,pajoj grubi deckonja gurao dole pistolj i pokusavao da je nalozi tako...nesto lupilo,opaki gangster se trgne i opali iz pistolja.sva sreca,ospeli su da je pokrpe,ali...
 
...хахаха е жене, жене...како вас волим...:lol:

...знам ја једног коме је трабант у пуној брзини прошао 20 цм од стопала док је он ноћу на некој ливади задовољавао своју љубавницу...
 
Ljuba82:
...хахаха е жене, жене...како вас волим...:lol:

...знам ја једног коме је трабант у пуној брзини прошао 20 цм од стопала док је он ноћу на некој ливади задовољавао своју љубавницу...

Znaci pokupi mu trabant ljubavnicu! Taman je mogla biti 20 cm ispred njega :lol:
 
Spock:
ih to se deshava cesto...pitam ja druga sta ti je sa ribom a on ma puko mi ******, ja reko stvarno, sta je uradila, a on ma stvarno puko, lila krv na sve strane...
... tako sam ja jednog osakatila.... jbg..bila sam preuska za njega i eto..i pored svog podmazivanja,ostavila mu ozhiljak za ceo zhivot...
 
Postoji knjiga......mislim da se zove "Darvinove nagrade"....i govori o nagradama koje se dodeljuju za najveće ljudske gluposti...između ostalog tu je i priča o tipu koji je svoj penis gurao u crevo od usisivača (koji je, naravno, bio uključen).....i gomila sličnih gadosti....za neke sam zaista bila u fazonu "ma gde se setio toga!"....
 

Back
Top