da li vi...

Ne, prilicno sam realna tako da znam kolike su mi mogucnosti i ako malo poletim odmah me spusti neka cinjenica iz realnog zivota. A narocito mi koji smo rodjeni i odrasli u ovoj jadnoj zemlji znamo da je svasta nesto moguce a isto tako da puno toga logicnog nije moguce...
 
Nekada davno sam mislila da sve mogu, i zacrtala sam sebi da cu da zivim u velikoj kuci sa bazenom, ali vreme me je razuverilo kao i mnogo drugih cinjenica. Sad ne verujem u sebi, kao ni u to da ce ikad ista biti bolje. Po principu gde god da si uvek mozes da padnes nize, a ako ne mozes to znaci da si umro.
 
batka_mija:
...stvarno verujete u sebe? da li mislite da mozete da ostvarite sve sto pozelite?

Naravno da mogu da ostvarim sve shto pozelim, zbog toga i zelim samo male zelje.Ali imam bujnu mashtu a tu mashtu mi drugi ostvare, i zato verujem u ljude, ljubav, u dobrotu, verujem u Boga, verujem da Bog dobre nagradjuje.
 
pa verujem u to da ako nesto stvarno jako ,jako ,jakoooo zelis da je moguce da to ostvaris....ali naravno da ne ostane sve samo na zeljama,vec da poradis na tome da se zelje ostvare...:-)ma bitne su i pozitivne vibracije...mozes ti nesto zeleti i zeleti,cak i ici u tom pravcu da to ostvaris ,ali ako neprekidno kukas ja to ne mogu,to nije za mene,sta ako ne uspe....pa i nece:-)tako da..treba uvek biti optimista.....i dati sve od sebe..svoje najbolje...a ono sto ne zavisi od vas...pa..verovati da ce se sve sloziti...:-)
ma sve je mnogo lakse kad imas samopuozdanje i verujes da ti to mozes..svi smo mi jednaki stvoreni...i svi imamo iste mogucnosti..samo neki imaju vise srece,neki manje...ali od nas samih zavisi koliko cemo uspesni biti....svi mi imamo skrivene potencijale,ali nazalost veliki broj ljudi ih nikad ne iskoristi jer pre bitke kazu da nisu za to i da nesto nije za njih.....:-(
 

Back
Top