Pomagajte.....!!!!!!!

Marija...........

Početnik
Poruka
10
Oky....evo ga problem.....svidja mi se decko koji je tri godine stariji od mene i znam ga preko neta.......samo preko neta....treba da se upoznamo....ali zackoljica je sledeca---ima devojku i mislim da je voli....ali takodje znam da postoji nesto izmedju nas(u ovo vec ne bih da ulazim javno).....da li treba da cekam da raskine sa devojkom....ili da se okrenem na drugu stranu i ne razmisljam vise o njemu....???p.s.on se meni stvarno svidja.....(ja njega znam,a on mene ne,((tu su malo pomogle slike)))
Sta god da mislite o ovome....recite... ;-)
 
A otkud ti znas da bi on uopste raskinuo sa svojom devojkom?
Mozda samo hoce nesto sa strane,a da ocuva svoju vezu. Ima milion takvih.
Nemoj biti naivna..
Bolje ti to malo ispitaj pre nego sto se upustis u bilo sta sa njim.
 
marijo marijo..... mozhesh osedeti chekajucji a suvishe si mlada.
ako ti toliko vredish i ako vas dvoje kao par zaista vredite, on cje raskinuti i biti s tobom.
ako ne, chekaj malo, mozhda se boji i tako to...... al ne ochekuj puno i gledaj shta da ulovish sa strane.
 
Marija...........:
Oky....evo ga problem.....svidja mi se decko koji je tri godine stariji od mene i znam ga preko neta.......samo preko neta....treba da se upoznamo....ali zackoljica je sledeca---ima devojku i mislim da je voli....ali takodje znam da postoji nesto izmedju nas(u ovo vec ne bih da ulazim javno).....da li treba da cekam da raskine sa devojkom....ili da se okrenem na drugu stranu i ne razmisljam vise o njemu....???p.s.on se meni stvarno svidja.....(ja njega znam,a on mene ne,((tu su malo pomogle slike)))
Sta god da mislite o ovome....recite... ;-)
Mene zanima kako to ljudi saznaju za Forum samo kad im treba pomoc oko krajnje glupih stvari!? :?
Ja licno nikada ne bih jurio zauzetu devojku tako da ne znam sta da ti kazem..
Realno, ne mozes tek tako da prestanes da razmisljas o nekome, pogotovo ako ti se taj neko svidja, samo mucis sebe!
Mozete vi da se upoznate, pa ti probaj ako raskinu..sta ti bog da! ;)
 
Pa upoznajte se,ali probaj da budes svesna da je on s tom devojkom.Ne znam,ja bih se zadovoljila time da budemo samo dobri drugovi,ako je u vezi!!!Mada on je mozda od onih koji ce hteti da bude s obe,ali da ona ne sazna.Mislim,najbolje da ga ti upoznas,pa da vidis!!!
 
kako mozes da se zaljubis u lika koga znas samo preko neta, pa deco vi ste stvarno prsli, dajte bre gde ja zivim !!!!!!!!!
ma upoznaj ga, mozda te lozi da ima devojku, da bi ti bio interesantniji, a znas kakve su danasnje veze, kako dodje tako i otidje, u svakom slucaju se upoznaj, mozda se oladis kad ga upoznas licno, uostalom zasto bari ribe preko neta ako ima devojku?!
Da li si se malo zapitala?
 
Shinoda:
Mene zanima kako to ljudi saznaju za Forum samo kad im treba pomoc oko krajnje glupih stvari!? :?Ja licno nikada ne bih jurio zauzetu devojku tako da ne znam sta da ti kazem..
Realno, ne mozes tek tako da prestanes da razmisljas o nekome, pogotovo ako ti se taj neko svidja, samo mucis sebe!
Mozete vi da se upoznate, pa ti probaj ako raskinu..sta ti bog da! ;)
ako saznash odgovor reci mi ;)
>>>IMA DEVOJKU!i gotova stvar...kada raskine onda vetj mozhe....
 
ma mnogi tripyjy da kao "ima ty neshto" a ovamo "chyjy" se samo preko neta....
iskreno mislim da je bolje da se osvrnesh malo bolje oko sebe i ty negde te sigyrno "cheka" onaj famozni mr.pravi....
chim ima cyry i te fore,nije to to....
chak i da raskine sa njom sve bi bilo pod znakom ? ;)
y svakom slychajy srecno!
 
preko neta nista nije sigurno...
mozda ti je poslao sliku od necaka? mozda je neki matori tip... (osim ako si ga mozda videla preko kamere...)
u ''igri interneta'' nema pravila...
upoznala bih se sa njim...ali to bi bilo samo upoznavanje...a dalje sta bude od prethodnog
 
ej bre marija, pusti sve likove sa neta!! idi napolje negde nemam pojma, bilo gde,ali u realan svet.
kao prvo- ne verujem da ce raskinuti zbog nekoga koga nije ni video a sa druge strane voli devojku
kao drugo- da se kojim slucajem desi da budete zajedno, zar ti nije palo napamet da ce on visiti na netu stalno i "upoznati" neku drugu,kako je i tebe upoznao.

a kao trece,moj savet je da zaboravis na ta cetovanja ne znam ni ja sta, izlazis cesce na splavove, i 100%ce ti se svideti neko DOSTUPAN:), oboje cete se znati licno, a i... velika je verovatnoca da je slobodan pa ako ti se bas svidi.... :)
i tako ces zaboraviti na ONOG LIKA sa pocetka price.. srecno ;)
 

Back
Top