od koga da trazim uput

maša

Zainteresovan član
Poruka
300
molila bih dr. i ww kao lekare da mi kazu od koga da trazim uput za urologa za proveru spermograma. Naime u gradu u kome zivim i lecim se od steriliteta, na urologiji mi traze uput da bi me urolog primio i dao uput za laboratorijsku analizu sperme (kontrolnu).Lekar opste prakse sa mojim problemom nije upoznat jer suprugu i mene leci ginekolog, odnosno moj prvi spermogram je bio los ali su u medjuvremenu mene stavili po strani i radili ispitivanja supruzi i sada nam ginekolog trazi ponovo spermogram da bi znao sta dalje posto u medjuvremenu nije doslo do trudnoce. Napominjem da mi je ovo prvi put da mi traze uput, uvek su me primali bez istog.Kome da se obratim? Hvala
 
hvala na brzom odgovoru, supruga je pocela, ja nastavio i ispalo je svasta. Nadam se da me lekar opste prakse nece gledati belo kao kada je moja supruga otisla da trazi uput za transfuziju da joj se odredi krvna grupa i naravno nije joj dala jer kako kaze to joj nikad niko nije trazio pa ne zna da li je to njen deo posla. Jos jednom hvala na brzom odgovoru. Pozdrav
 

Back
Top