od koga da trazim uput
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: od koga da trazim uput

Zainteresovan član maša (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano od koga da trazim uput

molila bih dr. i ww kao lekare da mi kazu od koga da trazim uput za urologa za proveru spermograma. Naime u gradu u kome zivim i lecim se od steriliteta, na urologiji mi traze uput da bi me urolog primio i dao uput za laboratorijsku analizu sperme (kontrolnu).Lekar opste prakse sa mojim problemom nije upoznat jer suprugu i mene leci ginekolog, odnosno moj prvi spermogram je bio los ali su u medjuvremenu mene stavili po strani i radili ispitivanja supruzi i sada nam ginekolog trazi ponovo spermogram da bi znao sta dalje posto u medjuvremenu nije doslo do trudnoce. Napominjem da mi je ovo prvi put da mi traze uput, uvek su me primali bez istog.Kome da se obratim? Hvala

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: od koga da trazim uput

Od lekara opste prakse uput za urologa, a post pise supruga pretpostavljam jer je tekst napisan u zenskom licu?

Zainteresovan član maša (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: od koga da trazim uput

hvala na brzom odgovoru, supruga je pocela, ja nastavio i ispalo je svasta. Nadam se da me lekar opste prakse nece gledati belo kao kada je moja supruga otisla da trazi uput za transfuziju da joj se odredi krvna grupa i naravno nije joj dala jer kako kaze to joj nikad niko nije trazio pa ne zna da li je to njen deo posla. Jos jednom hvala na brzom odgovoru. Pozdrav

Slične teme

1. Koga ste kresnuli sa foruma, a koga bi ste zeleli...?
    Autor Milos-BG u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 230
    Poslednja poruka: 06.05.2009., 22:15
  2. ZA KOGA STE VI ?!?
    Autor navijacica u forumu Fudbal
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.12.2003., 16:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku