Svaka igra mi puca

Pregrevanje neke od komponenata u kucistu moze biti uzrok.
Kada si poslednji put otvarao kuciste i cistio procesorski cooler i ventilatore?
Mozda ti je graficka pri kraju?Memorija na njoj?
Probaj od ortaka na par sati da pozajmis drugu.
Da li si probao da reinstaliras drivere za graficku kartu?
I na kraju-da li si probao sa reinstalacijom sistema,mozda ti to resi problem?
 
Cale je u pravu probaj da ochistish ili reinstaliraj drajvere za grafichku samo nadji cd i instaliraj ako nishta nece reinstaliraj sistem ako ti je dobar komp nabavi vistu ako ne
dobar je home editio ili serial pack 2 ubaci cd pri paljenju upali boot meni(F8 ) izaberi
"boot from cd" dalje ti je lako samo chitaj shta pishe ako nemash nishta vazno na kompu mozesh i da sve obrishesh to ti nije loshe...
 
No_name:
Cale je u pravu probaj da ochistish ili reinstaliraj drajvere za grafichku samo nadji cd i instaliraj ako nishta nece reinstaliraj sistem ako ti je dobar komp nabavi vistu ako ne
dobar je home editio ili serial pack 2 ubaci cd pri paljenju upali boot meni(F8) izaberi
"boot from cd" dalje ti je lako samo chitaj shta pishe ako nemash nishta vazno na kompu mozesh i da sve obrishesh to ti nije loshe...
Shta se ti chepish matorom?
Kakvu si ti strahovladu zaveo matoriiii :D
Aj da napishem neshto konkretno
Mozhe biti prilichno dosta razloga za takvo izletanje,i sftware i hardware...konkretno,meni lichi na kvar kulera za graficku karticu,shto bi,u tom sluchaju,trebalo hitno da se opravi da ne bi na kraju morao da menjash i grafichku...Naravno,uvek je moguce da si pokupio toliko spywareowa da te karaju u mozak maximalno.
Ako koristish windows xp shto je najverovatnije,trebao bi svakako da probash da formatirash c,a ako tako ne uspe da reinstalirash windows,i nakon toga opet instalirash sve drajvere za grafichku,zvuchnu...Sve u svemu,veoma mi lichi na grafichku...
 
@Neandertalac
Pa prvo treba da imas najnovije drajvere za tvoju graficku.
Ako ih nemas,ovde ih skini:http://www.driverguide.com/ izuzetno koristan sajt.
Trazi registraciju,besplatnu.
Ili kupi neki od casopisa tipa Digital,PC Press,oni na svojim propratnim diskovima daju najnovije verzije svih potrebnih drajvera.
Instalacija drajvera je prosta,pokreni .exe file i prati instalaciju,restartuj i to je to.
Ali obavezno prvo uninstaliraj stare drajvere,da izbegnes "eventualije".
Uvek je bolje uraditi cistu instalaciju.
 
No name (drugar), vista je predvidjena za 64 bitne procesore. Takodje igre koje su pravljene za platforme na 32 bitnim procesorima nece raditi na visti. Ukoliko mislis da stavi style-vista. To nece imati veze sa njegovim problemom. Takodje moze sa tim style-ovima unistiti shell na svome operativnom sistemu i tako ce opet morati da instalira xp.

Ostatak onoga sto si naveu u svome tekstu, generalno ima smisla uraditi, kao sto su mu preporuchili i drugi.
 
Dalje,moguc je,mada redak,ali moguc slucaj,da je u task menadzer jednostavno ubacio neki bug da se igrica izbaci u odredjeno vreme.
Sve u svemu,definitivno ti predlazhem da prvo skenirash sa spy sweeperom pre radjenja bilo chega drugog.
 

Back
Top